Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Arkadaşlar toplu halde bulunmasında fayda var diye düşündüm ve ben de başlık açtım. Henüz düğün tarihim belli değil ama sonbahar gelini olacağım nasipse. :) İşte benim ufak tefek aldıklarım. Daha çok eksiğim var aldıkça paylaşacağım görüş ve eleştirilerinizi esirgemeyiniz:):)

YATAK ODASI TEKSTİLİ

NEVRESİMLER- ÇARŞAFLAR

bunun mürdümü.
YATAK ÖRTÜLERİ

PİKELER

HAVLULAR turuncu ve pembe el kurulama havlusu
iki adet jakarlı havlu madame coco.

mutfak el havlusu

Biraz da MUTFAK :)

Essenso tencere setim

12 kişilk gündelik yemek takımım kütahya porselen

Porlandtan tek tek yaptığım 6 kişilik günlük yemek takımı. 24 parça.

günlük çatal bıçak takımım.

sıvı sabunluk,deterjan koymalık vs. mor ve yeşil olanı var bende:) maalesef pembe yoktu :KK43:

kurabiyelik.

pembiş kahvaltılığım Bernardo :KK69: :KK16:

Gözüme kestirdiğim kek fanusum ^_^

cupcakeli tepsim :KK16:

cupcake'li çerezliklerim :KK69:

rengine bayılıp aldığım kek kalıbım :)

:KK69:
pirinç ve makarna süzgeciymiş. :)

Pembe karıştırma kabım :)

Keramika baharatlık seti: cıvıl cıvıl.

Tuzluk ve biberliklerim^_^

Tea latte içicez bununla, yerim ya :KK16:

Mardin'den gelen büyük bakır cezvem :)

:KK69: :KK16:

dökme şekerliğim, tepsim, kesme tahtam, ve limon sıkacaklarım:

Boyner'den topladığım ıvır zıvırlar :)

Silikon Muffin seti

Kitchen world 6 kişilik kahve fincanlarım

Bernardo kahve fincanlarım

Şekerlik

Paşabahçe 6lı meşrubat bardağı

Paris ve Lonra fincanlarım
ve

English Home Mutfak takımı.
madame coco masa örtüsü

ENGLİSH HOME AKSESUAR bunun miniklerinden iki tane gül kokulu abajurlu mum :)

KÜÇÜK EV ALETLERİ

Braun multiquick 540

İndirimden aldığım Blue House dik süpürge

Korkmaz tost makinem

Morhipo indiriminden yakaladığım Homend ekmek kızartma makinem ^_^ :KK16:

IVIR ZIVIR DİYE TABİR ETTİKLERİMİZ :)

mutfak masasına düşünerek aldığım kase :) mutfak masam olur mu mutfağım küçük mü büyük mü olur bilemem :):)

canım hepsi müthiş çok beğendiiimm :KK16:
Allah hayırlısıyla kullanmanı nasip etsin..
bende aldım bikaç bişi çeyizlik :KK1:
sende benim gibi ya bernardo ve english home ürünlerine bayılıyoruuummm:KK16:
2 yemek takımı arasında kararsız kaldım bernardoda başka güzel beğenmezsem 2sinden birini alcam ordan :KK34:
daha aldığın olunca paylaş canım bildir banada ama bende göreyim, fikir edineyim :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
herşey harikaaa nevresimler o cupcake şeklinde sabunluk ve tepsinizee bayıldımmmmm :KK1:
Tam benm tarzımmm
Allah mutlu mutlu kullanmayı nasip etsinnn:KK16:

Güle güle kullanın her şey çok hoş, ilk nevresim takımınızı ve beyaz tepsinizi çok çok beğendim.
Güzel günlerde kullanın.

nişanlımın sürprizi, markafoniden ne zamandır bakıyordum ama gelmez diye cesaret edip alamamıştım. :)

Negüzel süpriz :) canım istiyordun bende görünce haber edeim diordum nişanlın almış negüzel güle güle kullanın canım :))

evet çok çok teşekkür ederim canım :):)
cok cicilermiş bayıldım zaten görünce :):)

canım yeni cicilerin çok şeker güle güle kullan
teşekkür ederim canımcım :)

canım hepsi müthiş çok beğendiiimm :KK16:
Allah hayırlısıyla kullanmanı nasip etsin..
bende aldım bikaç bişi çeyizlik :KK1:
sende benim gibi ya bernardo ve english home ürünlerine bayılıyoruuummm:KK16:
2 yemek takımı arasında kararsız kaldım bernardoda başka güzel beğenmezsem 2sinden birini alcam ordan :KK34:
daha aldığın olunca paylaş canım bildir banada ama bende göreyim, fikir edineyim :KK1:

tabi ki tatlım seve seve paylaşırım :):) bernardoya bayılıyorum english home daa aynı şekilde. :)yemek takımları cok cici ya yeni bir takım gelmişti kalpli ekoseli kırmızı falan günlükten bahsediyorum ben :)

herşey harikaaa nevresimler o cupcake şeklinde sabunluk ve tepsinizee bayıldımmmmm :KK1:
Tam benm tarzımmm
Allah mutlu mutlu kullanmayı nasip etsinnn:KK16:

çok çok teşekkür ederim :) Allah daha güzellerini nasip etsin inşallah. Keyifle elimden geldiğince yavaş yavaş alıyorum işte. :)

tatlım hepsi cok guzell güle güle kullan :nazar:

teşekkürler :)

Güle güle kullanın her şey çok hoş, ilk nevresim takımınızı ve beyaz tepsinizi çok çok beğendim.
Güzel günlerde kullanın.

teşekkür ederim. İlk nevresim soley pamuk saten, beyaz tepsi malumunuz english home ^_^

ıvır zıvıra doyamadım :)

keramika peri masalı pasta seti

8li heybeli çay seti

gürallar kahve yanı için mini mini bardaklar 6lı

evet çok çok teşekkür ederim canım :):)
cok cicilermiş bayıldım zaten görünce :):)

teşekkür ederim canımcım :)

tabi ki tatlım seve seve paylaşırım :):) bernardoya bayılıyorum english home daa aynı şekilde. :)yemek takımları cok cici ya yeni bir takım gelmişti kalpli ekoseli kırmızı falan günlükten bahsediyorum ben :)

çok çok teşekkür ederim :) Allah daha güzellerini nasip etsin inşallah. Keyifle elimden geldiğince yavaş yavaş alıyorum işte. :)

teşekkürler :)

teşekkür ederim. İlk nevresim soley pamuk saten, beyaz tepsi malumunuz english home ^_^

bernardoda kararsız kaldığım 2 yemek takımı günlük değildi tatlım.yeni model nasıl hoşuna gitti mi?nette var mı?
en acilinden bakmam lazım günlükte olsa :KK1:

bernardoda kararsız kaldığım 2 yemek takımı günlük değildi tatlım.yeni model nasıl hoşuna gitti mi?nette var mı?
en acilinden bakmam lazım günlükte olsa :KK1:

canım internet sitesine baktım şimdi. ama henüz yok. o da çok cicii. :) beyaz üzerine kırmızı ekoseler ve kalpler falan çok cici. :) ama yine de bir pembe değil :KK69:

günlük ben porlandtan yaptım gördüğün üzere yukarıda. :) hemen hemen aynı fiyata denk geldi. :)

Az önce morhipodan aldıklarım. :KK16: :KK69:

Nur topu gibi bir adet kepçe takımım oldu :) kaliteli midir değil midir bilinmez ama aldık artık. :)

Cem'in krep tavası :KK16:

Canım keramika setine bayıldım çok şeker duruyor güle güle kullan yeni cicilerini

X