Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Kızlar bilen bilir uzun zamandır Boynerden aldığım tost makinesi gelmemişti. Müşteri hizmetleriyle konuşmalar tartışmalar sonucunda tost makinemin muadilini buldular. Bunu almam için de siparişimi iptal ettiler önce. Ekstra fark için hediye çeki yolladılar.
ve sonuç yeni bir tedarik süreci başladı:

Umarım bu benim olur.
Ekmek kızartma makinemle uyumlu olması açısından beğendim ama yıpranan sinirlerimi değiştirmeyecek bu.

mutfak havlularına , tuzluk ve biberliklerine bayıldımm :) koyunlu havlun çok güzel güle güle güzel günlerde kullan canım bi yastıkta kocayın mutluluklar :)

canım bunuda mı 100 tl ye aldın inanmıyorum bedava olmuş resmen çünkü bu diğerlerine göre daha pahalı çok sevindim adına güle güle kullan

şık , cici , sevimli , hepsi çok güzel canım.. mutluluk ve huzurla kullan hepsini

Amin inşallah canım,
amacım cici ve şık şeyler almak. Teşekkür ederim beğenmişsin :)

Amin canım inşallah buna bayıldım Englishomedanmı oda almam gerek
Eki Görüntüle 718755

Eveeeeet :) English Home. Ama ben internetten aldım ve çok güzel bir şekilde ambalajlandı ve geldi. Çok güzel şeyler var çok

mutfak havlularına , tuzluk ve biberliklerine bayıldımm :) koyunlu havlun çok güzel güle güle güzel günlerde kullan canım bi yastıkta kocayın mutluluklar :)

Mutfak havlularım Forbesten :) çok ciciler, kuzucuklar. :)
Tuzluk biberlik inanılmaz içime sindi. Bundan sonra alacağım sadece değirmen şeklinde olan olcaktır :)
Amin inşallah evlendiğim günleri görücem burda sizlerle

canım bunuda mı 100 tl ye aldın inanmıyorum bedava olmuş resmen çünkü bu diğerlerine göre daha pahalı çok sevindim adına güle güle kullan

hı hı 100 tl. Ama 13 gün bekledim :/

olsun canım boyneri tebrik ederim ki lafının arkasında durdu ilgilendi helal olsun valla vip dükkandan bi elbise aldım göndermediler paramı vermediler bankaya dilekçe verdim öyle iade oldu 2.5 ay sürdü ya gerçekten boynere alkış

Çok teşekkürederim canım hemen bakmalıyım çok güzeller gerçekten çok

internet sitesinden almanı tavsiye ederim mağazasına gittiğinde genelde kadınlar tarafından her şey tüketilmiş oluyor :):)

tatlım ben artık tüketici haklarına gidicektim pazartesi günü. 15 gündür sallandığım için. ve asla para iadesi istemiyorum diye direttim ben. ve en son telefon konuşmam da tartıştım. ılımlı, kibar kibar konuşana bu devirde hakkını vermiyorlar şekerim. yine de ürün gelmeden bir şey diyemiyorum. Bu da tedarik ediliyor yazıyor henüz :):)

internet sitesinden almanı tavsiye ederim mağazasına gittiğinde genelde kadınlar tarafından her şey tüketilmiş oluyor :):)

İnternet alıyorum zaten artık birçok şeyi canım ayagına geliyor resmen dedigin gibi magazada tam anlamıyla herşeyi bir arada bulamıyorsun ama nette herşey elinin altında dogru canım

Çok teşekkür ederim, Allah daha iyileri daha cicilerini sana nasip etsin.
Çok eksik var daha çok.
Misafir yemek takımı, tencereler, kahvaltı takımı vs :) Yavaş yavaş alıyorum işte. İçime sine sine.

Allahın izniyle hepsini bitirirsin :) sıkıntı yok baya zevklisin :)

olcak olcak bu sefer göndericekler merak etme
inşallah :):)

İnternet alıyorum zaten artık birçok şeyi canım ayagına geliyor resmen dedigin gibi magazada tam anlamıyla herşeyi bir arada bulamıyorsun ama nette herşey elinin altında dogru canım
English home dan alışveriş yaptığım için tedarik sıkıntısı yaşamıyorum gönül rahatlığıyla yap bence :)

Allahın izniyle hepsini bitirirsin :) sıkıntı yok baya zevklisin :)
İnşallah, Allahın izniyle o günleri görsem :) Teşekkür ederim canım

nişanlımın sürprizi, markafoniden ne zamandır bakıyordum ama gelmez diye cesaret edip alamamıştım. :)

Fotografı da PembeCeyiz arkaşımızdan aldım. Hoşgörüsüne sığınıyorum. Nette bulamadım çünkü :/

bu da sürpriz :) Tea latte içicez bununla, yerim ya

Mardin'den gelen büyük bakır cezvem:)

Son düzenleyen: Moderatör:

çok tatlı bunlar :) aferin enişteye ..güle güle kullan yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…