Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

kızlar migrosa koşun :) indirim var.

Günün ganimetleri

pastel renklerdeki tavalar öyle güzel ki. İyi midir bilemedim sadece bunu aldım :) 9.90

kupam bir tane kalmıştı ağlamak istiyorum.

ve ayıla bayıla aldığım cupcakeli melamin tepsim

Son düzenleme:
canım yeni cicilerini güle güle kullan kuşlu peçeteliğin göz kamaştırıyor haberin ola

koş koş diyosunda ben gidince olmuyo bu veletler yarın gidicem inşallah bulabilirim

canım yeni cicilerini güle güle kullan kuşlu peçeteliğin göz kamaştırıyor haberin ola

çok sağol canımcım :) kansucum senin çeyiz başlığın var mı ya da unuttum ben

koş koş diyosunda ben gidince olmuyo bu veletler yarın gidicem inşallah bulabilirim

canım tepsiyi migrosun internet sitesinde gördüm aşık oldum diyeblirim. evime çok yakın olmamasına rağmen gidip aldım :) 8.90 tepsi

kupa 10 küsürden 5.90 a düşmüş. keşke bir tane daha bulabilseydim. ama bir tane alıp döndüm
inşallah yarın sen de bulursun canım.

Sonunda büyük eşyalardan da azıcık aldım :):)

Esse tencere setim ve çaydanlığım (bir tane de fissler düdüklü aldım mı tencere faslı bitmiştir benim için :) hep yemek mi yapcam ay. )

esse candır güle güle kullan bende fissler düdüklü tencereden almak istiyorum bakalım artık ne zamana kısmetse

esse candır güle güle kullan bende fissler düdüklü tencereden almak istiyorum bakalım artık ne zamana kısmetse

aynen öyle canım, esse ve bernardo olmasaymış biz gelinlerin çeyizi ne hale gelirmiş bilemiyorum :)
valla ben de alıcam da ne zaman alırım bilmiyorum:) ^^

Ayy baya uygunmus ya daha gitmedim aksama dogru gidicem heralde ins bulurum :) bu arada yeni ceyizciklerin hayirli olsun tencerelerin cok guzel ablaminda var cok begendim

sevgicim ben de cok begenerek aldim biraz kucuk tencereler ama olsun bi tane de buyuk alirim tek ee fissler duduklu de olucak seramikler de yeter bence sevmiyorum fazla tencereyi :) insallah alabilmissindir tepsiden. fiyati piyasadakilere gore saka gibi zaten cerenkaan , cok tesekkur ederim. :)

ayy üzülerek söylüyorumki gitmedim migrosa carfeoura gittim bugün kimse gelmedi benle uzakta oldugu ıcın tek gıtmekde ıstemedım off off ama baska seyler aldım bende

Bugünün çeyizi :)

tchibonun teması "İNDİRİM" kızlar

ve ne zamandır almak istediğim mutfak saatim sonunda benim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…