Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

tesekkur ederimmm :) ben de onu cok begeniyorum ama yok evet :/ belki tantitoni satan yerlerde denk gelebiliriz. gerci benim 4 melamin tepsim oldu daha kac tane almam lazim bilmiyorum :) ?

tesekkur ederimmm :) ben de onu cok begeniyorum ama yok evet :/ belki tantitoni satan yerlerde denk gelebiliriz. gerci benim 4 melamin tepsim oldu daha kac tane almam lazim bilmiyorum :) ?

dört adet yeter hayatım zaten birde çelik oluyor ancak yeter tepsi faslını kapamalısın dimi artık

dört adet yeter hayatım zaten birde çelik oluyor ancak yeter tepsi faslını kapamalısın dimi artık

şu sohbetten sonra aldıklarım :) çok güzeller tanesi 8tl hem markafonide madame coco kampanyasında var hem de madame coconun sitesinde de var. Ayrıca kızlar ben hep kapıda nakit ödemeyle alıyorum madame coco sitesinden bilginiz olsun:)

ve tepsi mevzusu da çay seti alınana kadar the end!!

Son düzenleme:

canım tepsilerine bayıldım güzel günlerde kullan melamin mi tepsiler canım

polyestermis anlamadim :) ama melaminden daha iyi diye dusunuyorum bilen arkadaslar yorum yaparsa sevinirim :)

canım benim özel mesaj hakkım daha yokmuş o yüzden cevap yazamadım bendee aldım gittiii gelince görücez bakalım nasıllarmış

canım benim özel mesaj hakkım daha yokmuş o yüzden cevap yazamadım bendee aldım gittiii gelince görücez bakalım nasıllarmış

çok kötü olcağını düşünmüyoorum :)en kötü dekor amaçlı kullanırım yuvarlak olanı. diğeri de içecek servislerinde :) boyutları falan da gayet iyi..

Hangilerini aldın canım??:) hayırlısı olsun çok sevindim^^

güle güle kullan canım aksesuarlarına bayıldım

Allahım çok tatlılaaaaaaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…