Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

günün ganimetleri

Pembe olan tek kişilik pike- mor olan çift kişilik pike

ve misafir için düşündüğüm tek kişilik nevresim takımı

Son düzenleyen: Moderatör:
pikeler çok tatlı duruyo nereden aldın ya eminönünde görmüştüm ben almadığıma çok pişman olmuştum :26:

pikeler çok tatlı duruyo nereden aldın ya eminönünde görmüştüm ben almadığıma çok pişman olmuştum :26:

canım apartmanın altında ev dekorasyonuyla ilgili bi dükkan var. ki çok pahalıdır hiç girmem. Pikelerde indirim varmış. Çift kişilik 20- tek kişiliği 17 ye aldım.

Her şeyim tammış gibi tupper mevzusuna da girmiş bulundum. Çeyizime tupper almak için üye oldum

Hanımeli seti:

Üç şekerpare imiş :)

canım apartmanın altında ev dekorasyonuyla ilgili bi dükkan var. ki çok pahalıdır hiç girmem. Pikelerde indirim varmış. Çift kişilik 20- tek kişiliği 17 ye aldım.

eminönünde de o fiyatlarda satılıyordu inşallah bidaha gittiğimde olursa alırım ya içimde kalmasın
bu tupperware dende şefi şiddetle önerirdim gerçekten çok güzel bi ürün yanlız çok pahalı olduğundan ben pek yanaşmıyorum hayırlı olsun tüm güzellıkler

teşekkür ederim canım benimmmm:)
pikeleri kaçırma derim. canım tupperlar da en son alıncak şeyler bence. dert etme büyük eksiklerini al. :) ben de mecburen aldım sipariş vermek zorunluymuş :)

Türk kahvesine olan tutkum fincanlarda da kendini gösterdi. English Home'dan 6lı bir takım aldım az önce.

6lı fincan takımı

Türk kahvesine olan tutkum fincanlarda da kendini gösterdi. English Home'dan 6lı bir takım aldım az önce.

6lı fincan takımı

bunları yakından da gördüm parlıyorlar valla çok şekerler güle güle kullan inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…