Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

eşyaların hepsi şık görünüyor hayırlı olsun.. canım yüz havlularından en bastaki mor ve pembe ile son 2 tanesinin markası nedir nerden aldın? sade cok hosuma gitti..

en baştaki morla pembe english home. Diğer sordukların da madame coco canım :)

Teşekkür ederim, beğenilerin için.

English Home'a yeni ciciler gelmiş. :) Tükenmeden kaptıklarım :KK16:

ve indirimden kaptığım Alessa örme masa örtüsü şampanya

geçen ayın başında aldığım eklemeyi unuttuğum Madame coco çift kişilik çarşaf ve yastık kılıflarım.
yazılık olarak düşünüyorum bunları hep. Nevresim takımlarından bağımsız olarak çift kişilik 3 tane çarşaf takımım oldu. yeter herhalde :)

açıklama olarak büyük kutu demişler de ne kadar büyük geldiğinde görücez :) tükenmiş biliyo musun ? :KK43: ordaki en uygun fiyatlı şeydi o kutu. :) inşallah gelir de alırsın canım sen de.

ben mağazasında gördüm çok şirin renkleri mükemmel çok büyük değil orta boy içine biçok şeyini koyarsın sığar yani ben maaş almadığım için henüz bakmakla yetindim :KK1: maaşımı bi alayımda bakalım ne olucak neler alıcam :KK52:

ben mağazasında gördüm çok şirin renkleri mükemmel çok büyük değil orta boy içine biçok şeyini koyarsın sığar yani ben maaş almadığım için henüz bakmakla yetindim :KK1: maaşımı bi alayımda bakalım ne olucak neler alıcam :KK52:

maaşı alınca kimbilir neler alcaksın :) bekliyoruzzz sabırsızlıkla ^^^

rengi çok tatlıymış canım güzel günlerde kullan :KK16:

çarşaf takımından bahsediyosun sanırım :) teşekkür ederim. Madame Coco dan alışveriş yapıyorum netten kapıda ödüyorum inan bir günde elimde oluyor her şey.

heheh inşallah inşallah süpürgemin birini alamamıştım onu alıcağım kesin yemek takımı kesin bakalım kesinleşen daha ne olur :KK9:

canım english home çerçeven ne güzel çok beğendim sizin burda aldığınız bir sürü english home ürünleri ne yazıkkii bizim burdaki english home da yok maalesef:KK19:güle güle kullan cicilerini

sevgicim, alirsin tatlim yavas olsun bosver ama gonlune gore olani al tatlim. ^^
kansucum, inan ben de gitmiyorum izmirde english home a pek. cunku zaten dukkanlarda hicbir sey kalmiyo. her sey secilmis oluyor. internetten aliyorum ben, kargo ucreti veriyorum. evime yakin degil english home. gitsem de ayni para :) bi de gidip bulamama ihtimali var. en guzeli netten aliyorum :) sana da tavsiye ederim begendiklerini alirsin aklin kalmaz en azindan :)

kızlar bir şey almıcam izlicem demiştim. Ama olmadı :KK16: Trendyol- Esse kampanyasından aldıklarım:

Döküm ızgara tavam ve vok tavam (28cm):

hayırlı ugurlu olsun canım sen bu gidişle kendini izletirsin maşallah al al bende aska gelıyorum :KK16:

dün bernardo turundan alışveriş yapmadan çıktım diye sevinirken küçük de olsa bir parça aldım. ekmek sepetleri 19.90 dan 9.5 a düşmüş kızlar.
bunun pembesinden aldım :)

X