Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Kızlar öncelikle bugün niyetim tencere seti almaktı. çünkü geçen internetten aldığım mini minnacık geldi mini pan setmiş. neyse dursun dedik :) gidip bir şeyler alayım derken kipaya girdim ne göreyim Porland markalı 30 parça kahvaltı seti 50 lira üstelik sahan hediyeli. Hemen aldım 3 modeli var. Bu aşağıdaki modelden almadım ben Aloha diye bir model aldım :) gayet şık duruyor. Kahvaltı takımı almayanlar bir uğrasın bence.

Gelelim diğer alınanlara: ikea bıçak seti, Esse Tencere seti, English home masa örtüsü, Tchibo Peynir Saklama kabı

canım kahvaltı takımını baya uyguna almışsın modeli de çok şekerdir eminim:) diğerleri de çok şeker güle güle kullan

canım yeni çeyizlerin ne güzel aşkla kullan

teşekkür ederim canım :)

canım kahvaltı takımını baya uyguna almışsın modeli de çok şekerdir eminim:) diğerleri de çok şeker güle güle kullan

tatlım valla porland markasını görmesem kalitesinden şüphe eder almazdım ama baya tatlı baya sevimli bir ara fotosunu çekerim kutudan çıkartıp :)

hayırlı olsun eksikler tamamlanıyo artık
ama kahvaltı setini görmek istiyorum ya çek koy merak ettim

ay çok tatlı ya yerim ben bunu iyiki almışsın ya bu fiyata böyle güzellik aman tanrım dedirtiyo ya

ay çok tatlı ya yerim ben bunu iyiki almışsın ya bu fiyata böyle güzellik aman tanrım dedirtiyo ya

valla pembe olsaydı daha güzel olurdu ama :) bu fiyata bu marka bir de beğendim. aldım işte. bir de sahan hediyesi var. Porlandın o güzel porselen sahanlarından . :) gözüm kalmıştı onda alcaktım bu kahvaltı takımına kısmetmiş :)

ya bide alırsan rosy alırsın pembiş olarak bişey olmaz gerçekten çok güzel
sahanda aradan çıkmış oldu işte ne güzel

Çay kahve ve şeker koymak için tam olarak böyle bir şey arıyordum. İyi ki varsın Keramika :) diğer horozlulara ne koyarım bilmiyorum :) sıkılırsam değiştiririm herhalde. Bir de seramik bıçak delisi olarak seramik şef bıçağı da aldım Biev'den. Sağlıklı olduğunu biliyorum.

canım 3lü setin rengi çok şekermiş. bir bana denk gelmiyor böyle şeyler sanırım:) güle füle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…