Bence okuyunn :(

Tecavüzcünüze mi aşıksınız yani?Hiç mi düşünmüyorsunuz bu kapkaranlık hayata sizi o sürüklemiş. ☹️

Keşke okumasaydım. Yumuşatmak için tecavüz dediğinizi düşünüyorum. Zira insan tecavüzcüsünü severmi aklınızımı yitirdiniz.

Pek inanasım gelmedi kusura bakmayın.
Yani pisliğin teki size tecavüz ediyor ve hemen hamile kalıyorsunuz. İmkansız değil ama yazım dilinizden midir nedir, zorlama bir felaket senaryosu gibi geldi.
Şu yazdıklarınızın yarısı bile gerçekse ciddi bir tedavi görmeniz gerekiyor gerçi. Normal bir insan bir sapığı sevemez.
Hatalarımızın bedelini sadece ben ödüyorum demeniz de hatalı. Sanki iki çocuğu muhteşem bir evliliği taçlandırmak için doğurmuşsunuz gibi... Onları da sayın.

Kafam karışık olabilir İliklerime kadar acı hissediyor olabilirm ama bu hayatı ben seçmedim bana zorla dayatılan bir hayat . Bir arkadaş bunaldın ne istediğini bilmiyosun bence demişti ewet öyle de Olabilir neticede bende sizlere içimi döktüm ama hiç kimse ama hiçkimse benim yaşadıklarımı yaşamaz umarım en başta da kendi çocuklarım. Çünkü yargıyla yaklaşmak o kadar kolay kii. Kızlarınızı karakterli ve cesaretli yetiştirin ama hayat bu gözünüzün yaşına bakmayabilir de.. her sevgili arasında yakınlaşmalar olur bizimki de öyleyken durum o hale geldi isteğim dışı anlayacağınız. Fazla da dile getiremiyorum galiba anlarsınız umarım ve ne olur ön yargıyla yaklaşmayın

Herkese merhabalarrr!
28 yaşındayım. Nerden nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama şu 5 yılıma o kadar acı sığdırdım ki..
Çok güzel sayılmasa da güzel bir çocukluk ve genç kızlık dönemi geçirdim. Doğu da ne kadar güzel yaşanabiliyosa o kadar diyeyim. Ailemi çok seviyorum hepsi de benim için baştacı. Lise bitip üniversiteye batıda bir ile gidince işte o zaman bocalladım. Çünkü benim yaşadığım şehre benzemiyordu ve talihsizlikler ardı ardına geldi. Çok sevdiğim evleneceğim dediğim adam tam özgürlük kapımı çalmışken özgürlüğümü kısıtlamaya başlamıştı. Kıskançlıkları artık beni bunaltıyodu ve ayrılmak istiyordum hemde defalarca. Seviyordu ilgiliydi ama sadece ikimize ait bir dünya istiyordu ne arkadaş ne dost kimse kalmayacaktı yanımda. Git gide bozulan ilişkimizi bu kez güvensizlik almıştı bana güvenmiyordu. Ve birgün zorla bekaretimi aldı elimden. Ewet zorla çünkü ben istemedim. Sonrasında ise tek açıklaması şu oldu beni bırakıp gitmemen için yaptım bunu dedi. O çok sevdiğim adam gözümde en nefret ettiğim insana dönüştü. Ben bin bir emekle hayalle okumaya gelmiştim oysaki.Ama herşey çok kötü gidiyordu. Sırf bekaretimi aldı diye ona mecbur olmak istemiyordum ölürüm daha iyi diyordum. Okulun yaz tatiline girmesine az bi süre kalmıştı bitince memleketime dönecek hayatıma kaldığım yerden devam edecektim. Ama öyle olmadı. 2 ayın sonunda hamile olduğumu öğrendim bir kez daha yıkıldım. Şimdi ne yapacaktım ölmek istedim yapamadım. Bebeği aldırdık. O Hep benimleydi yapma evlenelim dedi ama onunla evlenmeyecektim. Yüzüne her baktığımda ellerimin arasından giden hayatım ve hayallerimi görecek ondan nefret edecektim. Okul tatil oldu memleketime geldim Binevi kaçtım gibi. Bana burda bulaşamaz sandım ayrılmak istedim yine. Ama bırakmadı ne geldiyse elinden yaptı tehditler aile fertlerimi bir bir arayıp herşeyi anlatmazlar. Kabus gibi hayatım orda da devam etti. Ve kardeşimi trafik kazasında kaybettik o sene. Allahım imtihanın da başım üstüne dedim ama katlanacaak gücüm yok diye isyan ettim. Kardeşimin ölümü hepimizi mahvetti.aylar geçti babam beni bir aile dostuna vermek istedi yok dedim ya ben okuyacam kendime geldiğimde yine hayallerimi başaracam ama olmadı. Babam psikolojisi bozulmuştu diretiyordu bende aynı şekil ve sonuç beni seven bir arkadaşıma evet dedim. O Hep beni sevmiş. Ona Biraz anlattım başıma gelenleri kabul etti. Her halinle kabulumsun dedi sağlıklı düşünemiyordum herkes kabul et falan dedi. Bana çok güzel bir hayatımız olacak yeter ki kabul et diyordu. Ailem gözü kapalı verdi tanyorlarmış ailesini sözde. Evlendik ve sorunlar başladı bu hayat inanılmaz farklıydı. Eve kapatmalar baskılar annenlere ayda bir ancak gidersin demeler...başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Kardeşimin mezarına bile gitmeme izin yoktu. Sonra hamile kaldım doğurdum bir kızım oldu. Eşim seviyordu beni ama ailesine söz geçirecek cesareti yoktu. 5 yıl o azabı çektim. Abim vefat etti ondan sonra daha da yıkıldım çöktüm nerdeyse..ikinciye hamileydim bu kez. Doğurdum. İki kızım var şimdi ve çok mutsuzum artık sabrım tükendi. Bekar halimi çok çok özledim onu da özledim. Duydum evlenmiş bir oğlu var evlenene kadar sormuş beni. İkimizde seviyoruz hala ama evlendik başkalarıyla. Hatalarımızın bedelini sadece ben ödüyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum
Zorla hayallerini elinden aldı ve hala seviyorum diyorsun..Üstelik o pis adamı polise şikayet etmen gerekirken!

Sağlıklı düşünemiyorken acı kayıplar yaşamışken ben ne yaptım ne ettim onu bile bilmiyorken bazılarınız ahkam kesmeye o kadar alışık ki... bana geçmişimi değil şimdiyisöyleyin ne yapmalıyım onu söyleyin fake diyenler de yazmasın lütfen . Kimse bunları yaşaamak istemez biraz yanlış ifade etmiş olabilirim yaşadıklarımı. Ama daalga geçilecek tek bir konu bile yok burada. Sorarsanız cevaplarım

Geçmişinizi bir unutmaya çalışın kendinizi iyileştirecekseniz! Anladık şikayet etmemişsiniz, sevmediğiniz biri ile evlenmişsiniz korunmamışsınız ona da 2 çocuk vermişsiniz. Çocuk olunca düzelir diye mi ümit ettiniz bilemiyorum.. Ama mutlu değilseniz sürdürmenin anlamı da yok. Yeni bir sayfa açmaya bakın içinde eskiye dair bir şey olmasın kızlarınız ve siz sadece..

Hata ustune hata yapip oluyorum , bitiyorum , mutsuzum
Cocuklariniza acidim , o gariplerin ne sucu gunahi var ki , sizin gibi ailelere geliyorlar anlamak mumkun degil
Geçmişinizi bir unutmaya çalışın kendinizi iyileştirecekseniz! Anladık şikayet etmemişsiniz, sevmediğiniz biri ile evlenmişsiniz korunmamışsınız ona da 2 çocuk vermişsiniz. Çocuk olunca düzelir diye mi ümit ettiniz bilemiyorum.. Ama mutlu değilseniz sürdürmenin anlamı da yok. Yeni bir sayfa açmaya bakın içinde eskiye dair bir şey olmasın kızlarınız ve siz sadece..
Bunu o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Tam da böyle bir hayata ihtiyacım var çocuklarım ve ben ..

Tecavüz eden erkek arkadaşınızı seviyor olmanız gerçek mi?
Madem seviyordunuz neden direndiniz kaçtınız ondan?
Bu kısım inanılmaz ilginç.

Bence şu saatten sonra yapılacak iki şey var.
Ya gücünüz varsa boşanacaksınız.
Ya da eşinizin suyuna gide gide onu yontacak mutlu olmaya bakacaksınız.
Artık iki de kız evladınız var, lütfen onları istemediği seçimler yapmak zorunda bırakmadan yetiştirin.

Kurgu desem emin olamıyorum ya gerçekse kimseyi üzmek istemem , gerçekse eğer size tecavüz etmiş ama seviyorsunuz hala, peki madem seviyordunuz sizle evlenmek için yanıp tutuşan adamdan neden kaçtınız? Şimdi mutlu değilseniz adamdan ayrılın kendinize çocuklarınızla bir hayat kurun, bir mesleğiniz var mı? Kendinize bir hayat kurabilecek durumda mısınız yani.

Hem tecavuze ugra,hamile kal cocugu aldir. Okul hayatın bitsin
Baskasiyla evlendiril. Sonra tut eskisini ozledim de. Adam pesinden okadar koşmuş yalvarmis ozaman aklin nerdeydi ozaman. Ozaman nefrer ediyordun da simdi ne degisti.

X