Bence bdvnin adı Kv olarak değiştirilmeli .

Eski konuymus gece gece gorunce dikkat etmeyip atlamisim:)
Oncelikle basiniz sagolsun, kaybiniz icin uzgunum. Esas konuya gelirsek birakin kaynananiz hakkinizda her yerde konussun. Kimsenin agzi torba degil buzemezsiniz bundan neden etkileniyorsunuz? Siz insanlar aa ne iyi gelin kaynanasina hizmetcilik yapiyor diyince mi iyi olacaksiniz? Ikincisi ne minasebet her gun on dk da olsa gidecekmissiniz, oyle diye kpye de bir aileyle yasamak istesem kendi anam babamla yasarim diyip gecebilirsiniz. Ne guzel esiniz arkanizda, cogu durumda aksi olur aglaya aglaya gittim orda yattim vs yazardiniz buraya. Tasinma ihtimaliniz yuzde bes bile olsa zorlayin. Kaynana kp ile ayni apartman pismanliktir. Su yaptiklari ile yuzde yuz pismanlik. Kendinizi toparlayinca yeniden cocuk dusunmeden tasinmayi dusunun. Cocuk dogdugunda ya kendi evinizin yolunu unutursunuz ya da mevcut eviniz artik genis aile evi olur. Kaynananiz da aglayip bayilsin bu onlarin hayattaki tek silahi. Benimki de cok ayildi bayildi, suan ne hikmetse acilin yolunu unuttu her hafta ayilip bayilan kadin. Bunlar manipulasyon silahi asla oyuna gelmeyin.

Son düzenleme:
Daha önceki konumda hamile olduğumu söylemiştim.Malesef bebeğimin kalbi durdu ve bir ay önce onu kaybettim. Yaşadığım psikolojiyi o süreceyi anlayabilirsiniz . O süre içinde kendimi biraz kendime bıraktım , hiç bir şeyi takmamaya eşimle aynı uyumda devam etmeye çalıştım. Çok şükür Allaha da huzurum yerinde fakat tek bir konu hakkında.
Sorunum Kv’dem . Düşük yaptığımı öğrendiğim gece hastaneden gelince haber vermek için önce onun dairesine girdim bir kaç saniye üzülür gibi yaptı daha sonra bana onunda eskiden düşük yapınca nasıl kürtaj olduğunu, kanı anlattı içime su makıneyı soktular vb şeyler . Paikolojim o an yerle bir oldu . Ertesi gün kürtaj olmaya gidicem bir de . Hastanaye onun gelmesini istemedim çünkü zaten yatıs yapmıycaktım yanı olduktan bir kaç saat sonra cıkacaktım ve o anki halle saatlerce yine dert anlatmasına tahammul edemezdim . Fakat tatlı dille anne zaten ablam gelıyor eşim yanımda sen yolda gel git yorulma dedim gönlünğ yaparak gittim. Hastane ile aramızda 1 saat var bu arada.
Ben kürtajdayken kvdem benim annemi arıyor ve teli diğer ablam acıyor ona bir güzel beni kötülemeye kalkıyor tahmin edersiniz her kv attıg iftiralar . Gelmiyor oglumu gostermıyor kapıyı acmıyor bana vs vs. ( ki oğlu gitmez ben sıkıştırırım git gör annen baban diye ) ablam cok fazla fırsat vermeyınce teli kapıyor . Ben geldikten sonra evime cıktım geldıgımızı gorup yanıma cıktı , nıye benım evıme gırıp orda yatmıyorsunda nıye burda yatıyosun diye söylendi durdu . Kanamam var o halde ne münasebet kp in yanında uzanıp dinlenicem kendi evim varken . Bu arada tek bir geçmiş olsun bile demek yok. Bir hafta boyunca işimi gucumu eşim yaptı , yapabıldıgı kadar yemek hazırladı . Altlı üstlü olmamıza ragmen bir tas yemek getirmedi hadi beni geç oğlum beceremez bari o aç kalmasın bile demedi. Bana kimse bakamayınca annem beni aldı yanına bir kaç gün orda kaldım . Ona da söylendi kendince. Bu olanlardan sonra buz gibi soğudum eşimle de konuştum asla gidip gelmek istemiyorum dedim tamam dedi. Elimi ayağımı tamamen kestim ne yanına indim ne onu bekledim . Ama o gittiği her yerse beni konuşmaya devam etti kulak asmamaa çalıştım ama onun akrabaları huyunu bildiği için he diyip geçti fakat benim cevrem bana hep yazık kadın yaslı neden boyle yapıyorsun dedi. O gün bugündür tamamen gerçek yüzünü gördüm , hakkımda demediği kalmadı evine gelince ayak üstü kırk laf sokmaya calıstı . Bu süreçte eşiminde yaklasımı ben gibi oldu cunku cok kırıldı . Yaptıklarıma kendisi sahıt oldugu için nankörlük yapıyorlar diye üzüldü . Ama gıdıp konusmasını istemedim . Allah biliyor beni de kaybetmekten başka bir şey yapmazlar dedim ( diğer gelinlerini tamamen kaybettiler çünkü ) şimdi kp gördüğü yerde benle konusuyor apartmanda vs , annen hasta gel git dediklerine kulak asma her gün 10 dk da olsa gelmek zorundasın diyo açık açık istemiyorum dememe rağmen inmememe rağmen hala anlayıp vazgeçmediler . Ne yaptıysam anlatamıyorum sıkıntımı . Saygısızlık etmeden açık açık bir daha gelip gitmiyorsun dediğinde kaynanam ona çekinmeden soğuduğumu ve gelmel istemediğimi demek istiyorum . Biliyorum ki pat diye söylesem depresyona girmiş gibi takılıp direk ağlama numarasına başvurup beni yine kötü çıkartacak hastayım ben moduna bağlıycak . Biliyorum bunu yazmak saygızca ama kaynanam çok cazgır ve cok yalan soyleyen ama sürekli asla yalan konuşmam ben namazlı niyazlı insanım diyen birisi . Gelmiyorsun lafını duyunca bile içime bir sinir oturuyor . Tabi bir de söyleme tarzını dinlemek lazım . Bana gelmiyorsun diye çıkışmaya çalıştığında sakince cevap vererek onu bastırmak istiyorum . Ve bir kez daha hakkımda konusmaya yüzü kalmasın istiyorum . Önerilerinizi bekliyorum şimdiden uzunluğu için kusura bakmayım detay vermeye çalıştım ki konuyu olduğu gibi anlayabilin diye . Hayırlı günler .
Bende kurtaj oldum öyle yatacak kadar zor degil ben işlerimi de yaptım yemegi de yaptim kimseden bişey beklemedim kürtaj bir corba yapamayacak kadar zor bişey degildi

Cazgirsa cazgir .ben canimla ugrasirken bemi ablama sikayet edenin agzini cart diye yirtatim sen evladini kaybetmissin kad8n dedikodu pesinde .sen evladini kaybetmissin cenazen var . Hem dedikodu hemde bir isin ucundan tutmak yok .istedihi kadar cazgir olsun acar agzimi yumardim gozumu .istedigi yana bayilanilir.

X