Ben savcıyım diyerek kayınpederim dolandırıldı🥲

Merhaba taç ve duvar süsü ıcın Instagram hesabınız varsa bakmak
Dogum yapan cevreme yaymak ısterım.
Özelden yazabilirsiniz benden ötürü ban yemeyin faydam olabılır mı size derken zarar vermıs olmayayım

merhaba çok teşekkür ederim ilginiz desteğiniz için inanın ürün satmak yada mağduru oynamak için yazmadım .başkaları da mağdur olması diye yazdım zaten birçok üye biliyor beni burda. Başkalarını da kandırmasın bu insanlar

Siz tüp bebek tedavisi görürken size sırtlarını dönmemiş yardım etmişler, haliyle şimdi eşiniz iki kat daha fazla yardım etmek ister. Bilemiyorum bu durumda belli ölçüde yardım edilebilir belki de.
Allah yukarda destekleri oldu beraber ağladık negatif sonuc alırken yada mutlu olurken.. destekleri cok oldu yalan diyemem

Allah yukarda destekleri oldu beraber ağladık negatif sonuc alırken yada mutlu olurken.. destekleri cok oldu yalan diyemem
Vicdanınızla başbaşasınız, evet sizin önceliğiniz de önemli ama böyle bir durumda ben sırtımı dönemezdim onlara. Bir şekilde destek de olmanız lazım.

Evde kim var kim yok, erkek var mı, ev boş mu diye yoklama çekiyorlar

Geçmiş olsun ablacığım, emekli adamdan bu kadar kredi çekmek işi beş dakika da halletmeleri ana rahminden çıktığından beri
Müge Anlı izleyen bana hiç normal gelmedi…

Tamam bu dolandırıcıların bankalarda tanıdıkları var ama bu kadar hızlı olduğunu görmedim duymadım.

Üniversite mezunu ilk ağızdan değil babasından böyle bir şey duyup olur hemen kredi çekelim diyen bir adam da normal gelmedi…

Çok geçmiş olsun, tüp bebek parasını tabii vermeyin.

Tamamda hikayede cok tutarsızlık var. Emekli adama cat diye kredi cikmaz once hayat sigortası vs yapıyorlar. Onun icin bankaya gidip imza atmak gerekiyor. Anlayamadim ben. Bana hala kayinbiraderde bi is var gibi geliyor
Benim kuzenim dolandırıldı aynen böyle ama Akbank’tan arıyoruz hesabınızda şu kadar paranız var, 200bine tamamlarsanız bizim banka şu kadar faiz vericek bunun da 150 si falan varmış, o da emekli, gidip üstünü kredi çekti, ama eve döndüğünde hesabı komple boşaltılmış buldu. Hesaplarına girmişler parayı transfer etmişler başka bankaya. Muhtemelen internetten yapılan alışverişten bi yerden hesabı çaldılar. Neyse savcılık kamu davası açtı, çünkü arayanlara ulaşıldı ama çeteymiş bunlar, tepede ki adamlar hala yok. 40 çeşit yol bulmuşlar dolandırmak için.

zaten iki saate yakın telefon görüşmesi var telefonun sarji bitiyor demiş kayınpederim sarja tak sandalye cek otur sakın telefonu kapatma demişler . Adam ne dese yapmışlar yani

parayı geri alabildi mi bari

zaten iki saate yakın telefon görüşmesi var telefonun sarji bitiyor demiş kayınpederim sarja tak sandalye cek otur sakın telefonu kapatma demişler . Adam ne dese yapmışlar yani
Amcayı çok normal karşılıyorum da kaybınız kısmında….

Siz daha iyi tanırsınız tabii

İnşallah dolandırılmışlardır, kaynında var mı böyle hile hurda işi, dolandırılma ayağına parayı alıp bir şeylere kullanma vs gibi?

onlar size destek olmak için destek olmadılar. torun isteği ile yaptılar bunu. yani amaç, kendi ilkel arzularını dindirmek idi. lütfen bunu doğru tayin ederek karar verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…