Ben savcıyım diyerek kayınpederim dolandırıldı🥲

Çok gülmemek lazım ya... Proflardan bile dolandırılanlar oldu... Kınayamıyorum da.. Saflığıma gelir, inanırım vs
Aynen öyle...Aklına basiretine çok güvendiğim benden yaşça büyük bir iş arkadaşım benzerini yaşadı, hem de işyerinde, mesai saatinde...O günden beri çok temkinliyim kınama konusunda, en çok da konu sahibine kıyamam hiç günahı yok kuzunun ama madalya da ? ne bileyim? bı tebessüm ettirdi

olimpiyatlar varya dolandırıcının ordan aklına geldi heralde :)

aylık odeme cok fazla oluyor ve faiz fazla çok teşekkür ederim
Allah için dediğimi bir dinleyin. İşin ucu belki kötü kabul ediyorum ama malı mülkü emeklilikten başka parası olmayanın canını alacak halleri yok yakınımın başına geldi o yüzden biliyorum. Ödeyebildikleri sürece ödesinler siz para vermeyin ödeyemedikleri noktada direkt tanıdığımın yaşadığı şey ciddi anlamda hiçbir şeyi olmadığı için arkadaşı için çektiği krediyi arkadaşı ödemeyince öylece kaldılar ortada ancak kimse bir şey yapamadı. Hala emeklilik maaşıyla geçiniyor kendisi, ödeme yapın diye aramalar geliyor epey hatta mahkeme kararları vs var ancak sonuç yok. Hatta dediğiniz gibi yeter ki öde sallıyorum 250 değil 200 olarak öde bile dedi bankalar. Bankanın böyle bir şey diyeceği ölsem aklıma gelmezdi. Konu komşuya rezil oldular ama ne bir ev ne bir araba ne de maaş gitti.

Arabanın son taksidi derken arabaları mi var ?
Eğer varsa onu satsinlar,bir şey satsın yani

Evde kim var kim yok, erkek var mı, ev boş mu diye yoklama çekiyorlar
O yüzden gelen yoklamacılara sürpriz odunlarım var kapı arkasında, gerçi bizim evde muhakkak birimiz oluyoruz ya ben ya eşim, evde teksem de ortalıkta hareketlilik varsa odunlardan birini kapıp çıkıyorum:))
Odun sevdam yüzünden evde çeşitli kalınlık ve büyüklükte odun var, bazen de inşaat demiri bulunduruyorum

Haydar diyos biz ona

Kayınpeder ölünce borç yine evlatlarına kalır

Ayy nolur o parayı vermeyin sonra durumları duzeltince de kulaklarinin üzerine yatarlar

Ahaha odun da iyiymiş ama çok yer kaplar, benim ev küçük, evde 4 arabada 2 falçata var muhtelif yerlerde, minik minik , renk renk

Kendimi uyanık zannederdim! Sağlık sektöründeyim geçen ay il sağlık müdürlüğü'nden arıyoruz diye 50 bin liramı kaptırdım bütün bilgilerinizi okuyorlar resmen
Birkaç sene önce tüm Türkiye’nin kişilsel verileri çalınmıştı hatırlarsanız e devlet üzerinden.
İşte bu bilgiler internet kullanabilen herkesin erişebileceği basit arayüzlü sitelere yükleniyor. Sadece adınız soyadınızla aklınıza gelebilecek her türlü bilgiye ulaşılabiliyor.
Yani şu an ergenlerin hepsi arasında popüler bu siteler.
O sebeple o kadar kolay ki birilerini kandırmak

Ahaha odun da iyiymiş ama çok yer kaplar, benim ev küçük, evde 4 arabada 2 falçata var muhtelif yerlerde, minik minik , renk renk
Anne terliği bile dava konusu oluyor pirayeeee, falçata taşıyamam o yüzden ki vaktiyle mınçıkayla gezen kadındım o dahi yasaklılar listesine girmiş bildiğimiz yurdum odunu taşıyorum amirim yolda elime geçenle furdum derim hiç olmazsa bu kısmı okumayın amirim emniyet müdürüm bilimum yasa uygulayıcı lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…