Ben savcıyım diyerek kayınpederim dolandırıldı🥲

Önce ki çalıştığım şirkette müşteriler için kredi başvurusu yaptığımızda banka emekli ayrımı yapmıyordu mobilden parayı hesaba geçiriyorduk. Onun için diyorum. Ama belirli yaş üstüne zaten hiç çıkmıyor kredi

Bana da özelden yazar mısınız ben de bakayım

daha para vermedik bugün savcılığa ordan bankaya gidilecekti .Savcılık biz bankaya yazı vs göndereceğiz suan ödeme yapmayın demiş
Tamam ama plan yapılmış verirsiniz diyerek benmi yanlış okudum esiniz bizim birikmiş dediğinde eğer bebek için biriktidigini biliuorlarsa kayinpederin bunu soyleyecekti onlara bunu söylemek düşer kusura bakmayın kendi aptallığınin ceremesini çevresi çekecek iyi valla

sabahtan öyle yazmıştım da şimdi ödeme yapılması durdu yazı gelecekmiş vs. o yüzden suan için bizden para talep etmiyorlar bir şekilde hallederiz demişler eşime .Kayınpederin kardeşleri biz destek oluruz demişler

Ya kuzum tamam kınamiyorum çünkü kp yaşlı, kayın saf terör merör diyince insanın bı kafası karışır hakkaten, laf kalabalığıyla düşünemez olursun teknik surece inanırsın basiretin bağlanır filan ok de size madalya vereceğiz kısmında nasıl uyanmamislar ? Ne madalyası ya, ne alaka olmamislar mi?

Gazi madalyası bxhxh Piraye ya

Bence de paranızı vermeyin. Siz memursunuz herhalde. Eşiniz ne iş yapıyor? En az iki memur maaşı varsa ortada sizden yardım beklerler bence. Herkes hatasının bedelini kendi ödemeli. Sizi ilgilendiren bir durum yok. Başka türlü destek olursunuz. Ayda bir market alışverişi yaparsınız mesela.

o kadar profesyonelce konusuyormuşki cocuk tuvalete gidememiş ya nasıl ikna ettilerse ..Az önce ifade verdiler ifadesi okuttu polis yanlışlık varmı diye? Çocuk ağladı ben nasıl bunları yapmışım diye

eşim özel sektörde calışıyor asgari ücrette para vermeyeceğiz o kesinleşti eve destek oluruz gıda konusunda

Gazi madalyası bxhxh Piraye ya
Ne kadar saf olsalar da bunlar erkek, askerlik maskerlik görmüş adamlar, tamam terör merör savcı diyince insanın kafası karışabilir de , telefondan banka açıklamasına mobilya satışı yazıp havale gonderdigin bir "gizli operasyonda" madalya takilmayacagini hiç mi düşunemediler? Valla çevremde hiç ummadigim insanların bile başına geldiği için hep dilimi ısırıyorum , hep insanlık hali diyorum ama şuna güldüm yani Allah affetsin

Son düzenleme:
Kayinbabanin yediği bku niye senin tüp bebek parası ödüyor ?????? Bune sacmalik ya ???? Bizi de arıyor o numaralar has….. deyip kapatıyoruz. Utanmadan beraber ödeyecek demiş bide

Faiz çok gelmesin diye mi ödemek istiyorsunuz. Taksit taksit ödesinler. Tüm maaşa el de koyamazlar ki. Ve o kadar büyük para nasıl kredi olarak çıktı. Kaynında çalışmıyormuş... Yiyecek içecek desteği olursunuz en fazla...

Allah yardımcınız olsun üzüldüm...

Çok gülmemek lazım ya... Proflardan bile dolandırılanlar oldu... Kınayamıyorum da.. Saflığıma gelir, inanırım vs

aylık odeme cok fazla oluyor ve faiz fazla çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…