Ben mi abartıyorum

Ben beni eleştiresiniz diye yazmadım buraya. Ayrıca her şeyin bir üslubu var, dikkat etmenizi öneririm

Evet tam olarak bu, fikri annesi sunduğu için böyle yaptı ama yani akıl var mantık var

Kocanda zerre akıl olsa zaten sana sen gelme sen nasıl geleceksin der. 10 aylık bebek 8 aylık hamilelik üstüne bir tripli koca aman Allahım yaniiii...

Çocuk beşik oraya dökülmenin ne anlamı var. Ne nazlı adammış. Ama bana öyle bi ortamda artislik yapacak masalara vurmalar filan , gider bende vururdum ayağına bi tane. Ben biraz manyağım da

Erkeklerde kök ailesinin yanında horozlanma, normalde kedi olacağı olaylara aşırı tepki verme dürtüsü var galiba. Böyle olayları çok okuyorum evde başka dışarıda başka, anladık en errrrrkek sensin. Tamamen kabalık, düşüncesizlik. Sanki açık kalp ameliyatına girecek bütün köyü sürükleseymiş bari. Gebe çocuklu halinizle hastane kapılarında bekletecek. Siz gayet haklısınız, hoşlanmadığı bir şey yapmış olsanız bile insanların önünde değil arkada özel konuşulur adabı muaşerettir yani. Bu davranışı sebebiyle iyice kalaylayın, bir daha yeltenmesin böyle şeylere.

Çoluk çombalak sizi yola dökünce rahat mı edecekmiş. Sanki askere uğurluyacaksınız. Böyle saçma fikir duymadım. Memleketteki bir kaç akrabayı da çağırsaydınız bari. Yeterince kalabalık olamamışsınız prens hazretlerinin konvoyu için. Hayır bir de başkasının yanında atarlanmasını hesaba katmadan söylenecekler bunlar. Oraya girseniz hiç çıkamazsınız çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…