Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kelebekli cok tesekkur ederim guzel dileklerin ve dusuncelerin icin ama bana video deme seker iste bir onu yapamam.resim eklemeye bile bazen cekiniyorum canim malum sanal dunya ama yine dayanamayip ekliyorum esimde cok kiziyor bu duruma ama ne yapayim hobi gibi birsey oldu bu bende.video eklersem esim beni topa koyar ayol ondan once ben buoyle birsey yapmam canim.

tesekkuler tatlim

1917.jpg

:asigim:

maşallah gözlerin de güzel makyajın da güzel olmuş cnm... vallahi makyaj güzel yüzde güzel duruyor...herkese yakışmıyor... özellikle mor farın çok hoş durmuş...

cıngene makyajı yarısmasına katıldıgım ve 3. oldugum makyajım kısa bır sure sonra tekrar donecegım yenı makyajlarımla sevgılerımle....

2885.jpg

cıngene makyajı yarısmasına katıldıgım ve 3. oldugum makyajım kısa bır sure sonra tekrar donecegım yenı makyajlarımla sevgılerımle....

2885.jpg

orda da yazmıştım ama tekrar yazıyım cidden kartpostal gibi maşalh canım yaa:nazar:

bu makyajın başka fotoları var mı eklersen sevinirim yandan üstten filanyerimseniben

tekrar tebrik ederima.s.

kaşına gözüne kurban prensesim. ne kadan güsel bir topik olmuş.
afferim kıss göksum iyiki vermişsin gazı hatuna. gözümüz gönlümüz açıldı. gözlerini ard arda izlemek ayrı bir zevk:)))))

merhaba hanimlar hepinize cok ama cok tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin ruhumu oksadiniz sagolun.tatil bitti yeni dondum kisa bir sure yeni makyajlarla aranizda olacagim insallah.

X