Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kisacik aranin ardindan formdan dusmus ben

2278.jpg

herzamanki gibi süpersin bitanem....41 kere maşaallah sana....bu renk çok yakımış sana...ellerin dert görmesin çok güzel yapmışsın...

tirtilim seninde guzel gonlune saglik bir tanem tesekkurler bu guzel yorumun icin senin bal kopugu gozunu ne zaman gorecegiz bebegimopuyorumnanaktan

ablaaaamm zaten yorumunu yaptımmm ama şimdi bi daha fotoya bakarkeen dikkatimi çektiiii

Kaşlarını boyamışsııııııınnn delikafadulden

allah cezani vermesin goksum delikafaduldenhe boyadim ama hec begenmedim yakismiii bana:nazar:

anliyorum tirtilim bende formda degilim su siralar cuma gunu 3 gunlugune almanyaya tatile gidecegim donuste 10 gun sonrada turkiye hazirlik icerisindeyim anlayacaginşakkıdı:nazar:

allah cezani vermesin goksum delikafaduldenhe boyadim ama hec begenmedim yakismiii bana:nazar:

anliyorum tirtilim bende formda degilim su siralar cuma gunu 3 gunlugune almanyaya tatile gidecegim donuste 10 gun sonrada turkiye hazirlik icerisindeyim anlayacaginşakkıdı:nazar:

iyi tatiller bitanem...inşaallah çok ama çok eğlenmiş dönersin bitanem..türkiyeye nereye geliyorsun tatLım..

memleketime nevsehire canim cok ozledim cok burnumda tutuyor allahim cok heyeceanliyim 3 yildir gitmedim cok ozledim ya:gitme:

70 lerin artistlerinin gözü gibi olmuş prenseskaydirigubbakcemile5..takma kirpik 10 numara.:lepi:.hangi marka?bi de kendin tek başına uygulayabiliyormusun?

ürünlerinde, gözlerinde makyajlarin da cok güzel allah nazardan saklasin
güle güle kullan ürünlerini

geldim cicegim geldim hala yorgunlugu atamadim simdide turkiye icin hazirlik yapiyorum papatyam.sen nasilsin nasil gidiyor hayat?

X