Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dondum gul recelim dondum birazdan esyalarimi yerlestirecegim.ev temizlencek alisverise cikilacak offf tatil bitti.sen naptin gulumm iyimisin?

OOOOOOyyy gelmiş benim Sultanı'm sonundaaaaaaaaaaa

Hoşgeldinnnn evinee melek yüzlümmmm..
Sen herbişeyin üstesinden gelirsin :KK70:

İyiyim benn haaytım :-) Hadi yap şu işleri gel artıkkkkkk

buyrunbenim ve bir kac arkadasimin istegi uzerine eklemek istedigim farkli acilardan cingene makyajim

2185.jpg

Ellerine sağlık sultanımmm ellerine sağlıkk.. Müthiştinn herkes bayıldıı bende ayrı olarak sultana imrendim açıkcası..

Herşeyin mükemmelin ötesinde opuyorumnanaktan

Seviliyorsun ve uunutulmadın hayatım.. Dönüşünü bekliyorum sabırsızlıkla..

goksum bidenem ne guzel seyler yazmissin sagol benim kucuk cingenem asil harika olan sendin o ne durus ne guzellikti durusunla gercek bir cingeneydin inan bana bende seni seviyorum canim inan bunu tum kalbimle soyluyorum gulum.

wampgirl tesekkurler canim goz kenarina bant yapistirip far surersen aynen dedigin gibi olur canim kolay gele

goksum bidenem ne guzel seyler yazmissin sagol benim kucuk cingenem asil harika olan sendin o ne durus ne guzellikti durusunla gercek bir cingeneydin inan bana bende seni seviyorum canim inan bunu tum kalbimle soyluyorum gulum.

Teşekkür ederim hayadumun güLü -tatlicadiarzu-
Sen Sen Seeeeenn çok şekersin :kedi:

princessim harikasin yaaaaaaaaa:asigim::asigim::asigim:

oyyyy antep fistigim tesekkurler balim yeni makyajlarla donecegim insallah yakinda:2:

ellerine sağlık,çok güzel...çingene makyajında oyum sanaydı...
gözlerinde çok güzel ayrıca,maşallah a.s.

oy veren guzel elleriniz dert gormesin cok tesekkur ederim iltifatlariniz icinopuyorumnanaktan

Teşekkür ederim hayadumun güLü -tatlicadiarzu-
Sen Sen Seeeeenn çok şekersin :kedi:

seker olan sensin sekerim
opuyorumnanaktan

maşallah barekeallah sübhanallah

güzel olduğun kadarda beceriklisin canm...sen bana çok yardımcı olacksin bu göz makyajında....

çok güzel yapıyosun

canm sen kayserilimisin?

hepinize tesekkur ederim arkadaslar biraz da olsa yardimim dokunuyorsa ne mutlu bana melegm08 kayserili degilim ama sayilirim nevsehirliyim canim.

X