Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
takamadim canim aceleye geldi vakit dardi makyajimi yapip kirpiklerimi takmadan gittim.iyikide takmamisim abarti kacacakmis gala cok sakindi.ohaoldumsmile

insallah yol da giderken arabada falan cekmissindir makyajini..
ben bazen arabada cekiyorum , evde yetisemediysem..
esim cok kiziyor :))) fla$ gözlerini aliyormus :ppp

malesef cekmedim askitom gala kaldigimi oteldeydi zaten birak yanima makine almayi ayakkabilarimi bile asansorde giyidim:kedi:hep kocisin yuzunden:asigim:ama makyajim gitmeden onceki ekledigim makyajin aynisiydi birazdaha bugulu yaptim okadar...

hayirdir goksum neyn var kuzu?

malesef cekmedim askitom gala kaldigimi oteldeydi zaten birak yanima makine almayi ayakkabilarimi bile asansorde giyidim:kedi:hep kocisin yuzunden:asigim:ama makyajim gitmeden onceki ekledigim makyajin aynisiydi birazdaha bugulu yaptim okadar...

hayirdir goksum neyn var kuzu?

msn e gelirsn konuşalım bebeğimm burda anlatılır mıı :umursamaz:

Goksucugum mesajini gec gordum tatlisim sorry bebegim.opuyorumnanaktan

buralari cok bosladim yahu izin hazirli tatil derken eskilerden bir tane makyaj ekleyeyim dedim sizler icin,zemuszemus

4634.jpg

Goksucugum mesajini gec gordum tatlisim sorry bebegim.opuyorumnanaktan

buralari cok bosladim yahu izin hazirli tatil derken eskilerden bir tane makyaj ekleyeyim dedim sizler icin,zemuszemus

4634.jpg

Nasıl bu kadar güzel yapmayı beecerebiliyorsunn alsanaalsanasmile

özLemişimm seni yaaa canım benimm aklinialirimsmile

malzemelerin çok güzel canım makyajıda harika yapıyosun

en son resimlerdeki parlak farın markası nedir ?

muhteşemsin prensesim benim opuyorumnanaktan

oyyy tirtilim bidenem sagol guzel gozlum

kaşınız gözünüz ne kadar güzel akannehir

cok tesekkur ederim o sizin guzelliginiz efemopuyorumnanaktan

Nasıl bu kadar güzel yapmayı beecerebiliyorsunn alsanaalsanasmile

özLemişimm seni yaaa canım benimm aklinialirimsmile

oyy melegim bende seni ozledim ya bu siralar aktif degilim turkiyeye gidincede gorusemeyecegiz beni biraz daha cok ozle olarmi findigimopuyorumnanaktan

X