Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2822.jpg

tesekkur goksum utandiriyorsun beni ablam yapma etme buleee:kedi:

yasmenecigim cok fazla diye koymamistik tek olsun oz olsun dedik daha net olsun dedik onun icin koymamistik canim arkadasim.boshayallersmile

sen niye makyaj yapmiyorsun bakem? yapta senin su takma kirpik gibin olan o gozelimsi kirpikleri ve o muthis gozleri bir gorek ozledim yahu hade durma

sen niye makyaj yapmiyorsun bakem? yapta senin su takma kirpik gibin olan o gozelimsi kirpikleri ve o muthis gozleri bir gorek ozledim yahu hade durma

Bende çoook ama çooook istiyorumm ablamm
Amma geçen gün makyaj yaptım öyle de özenerek resim çektim ki
sonuçç usb'm bozuldu :kızgın:

ve tam pc'ye atarken resimleri klasör açılmadı öyle dellendim ki :kızgın:

Yarın gidip alıcam bugün üşendim doğrusu sempatiksalakcinni

Princess tatlım topiğini yeni keşfettim :eek:
"son olarakta farlardan eyeliner yapmak icinde nivea essential care lipstik" demişsin lipstickten nasıl eyeliner yapıyorsun bu konudan bahsettiğin biyer varmı seni yormayayım orayı okuyum:eek: eğer detaylı anlatmadıysan nasıl yaptığını yazarmısın?

cafelattem canim zahmetimi olur 9.sayfada bir arkadasta sormus ona cevap vermisim aynisini burayada ilistiriyorum seker.

farimi uygulamadan once gozume, eyeliner fircami birazcik lipstige batiriyorum sonra farima batirim gozume uguluyorum.yada parmagimla lipstikten biraz alip eyeliner uygulayacagim bolgeye uyguluyorum sonra farimi suruyorum.oluyor sana cesit cesit eyeliner.:KK1:

cafelattem canim zahmetimi olur 9.sayfada bir arkadasta sormus ona cevap vermisim aynisini burayada ilistiriyorum seker.

farimi uygulamadan once gozume, eyeliner fircami birazcik lipstige batiriyorum sonra farima batirim gozume uguluyorum.yada parmagimla lipstikten biraz alip eyeliner uygulayacagim bolgeye uyguluyorum sonra farimi suruyorum.oluyor sana cesit cesit eyeliner.:KK1:

teşekkür ederim princessin en kısa zamanda deniycemopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X