Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Uzuncaaaaaaaaaaaa bir aradan sonra geldik :) yeniden biraz formdan dustuk haliyle:KK37:

newmakeup.jpg

prensesim harikasın yaa
söyliyecek söz bulamıyorum :KK69::KK69:
muntazam muntazam muntazammmmm

bu arada hamilelik nasıl :KK49: bloğuna uğramıyosun :44:

Son düzenleme:
hamileligim iyi gidiyor canim bazi zamanlar oluyor yuregimiz agzimiza geliyor ama cok sukur hersey yolunda gibi gozukuyor. en son kanamam oldu 1 hafta once o gunden beri yataktayim kalkmiyorum.blogumada ugrayamiyor kalkamayinca hic birsey yapamiyorum onun icin blogumla paylasacagim fazla birseyim yok su siralar.bebekle ilgili konular yazayim diyorum ama milleti bunaltmak istemiyorum.

sen nasilsin ne zaman tasinacaksiniz yeni evinize?

hamileligim iyi gidiyor canim bazi zamanlar oluyor yuregimiz agzimiza geliyor ama cok sukur hersey yolunda gibi gozukuyor. en son kanamam oldu 1 hafta once o gunden beri yataktayim kalkmiyorum.blogumada ugrayamiyor kalkamayinca hic birsey yapamiyorum onun icin blogumla paylasacagim fazla birseyim yok su siralar.bebekle ilgili konular yazayim diyorum ama milleti bunaltmak istemiyorum.

sen nasilsin ne zaman tasinacaksiniz yeni evinize?

Aman sen ve bebişin iyi olunda blog çokta önemli değil canım
ilk zamanlar olabiliyo evet kanamalar
"Aman düşebilir" "aman şu olur" diye düşüncelerle sakın sıkma canını, ama koruda tabiki :))
Rabbim sımsıkı tutar onu inşaAllah

Bizim kesin tarih 22 mayıs ama daha öncesindede alma ihtimali oluyomuş
eğer ayarlayabilirsek kabul ederlerse birdahaki hafta sonuda taşınabiliriz yani
hayırlsıı bakalım .

canimmm hemserimmmm.. uzun zaman oldu gorusmeyeli!! Hayirli olsunn bebis geliyormusss:) kac aylikk? Bu arada makyajlarin super yaa.. harikasinnn

ay cok tesekkur ederim hemserim sagolasin canim 3 aylik olduk teyzesi cok sukur bugun, Rabbim isteyen herkese ve ilerde sanada nasip etsin canim.

slm kizlar bende siteyi yeni kesvedenlerdenim princess of rain masallahin var cokta guzel gozlerin var allah nazarlardan saklasin canim kullandigin goz kalemi ve rimel markani numarani yazarsan cok sevinirim bendeki maskara bazen kuruyup dokuluyor kac marka denedim olmadi goz kalemimde cildim yagli oldugu icin dagiliyor bilgi verirsen sevinirim:80:

hosgeldin meisje cok tesekkur ederim canim guzel sozlerin icin.:KK71:

maskaralarim:l'oreal volume million lashes ve l'oreal voluminous canim ozellikle voluminoustan cok memnunum hayatimin maskarasi diyebilirim kesinlikle degistirmem maskarami.

goz kalemimde bourjois kohl and contour ultra black canim
:KK69:

Tüm sayfalara bakamadım ama baktığım kadarıyla çok hoşuma gitti özellikle açtığım konuya yazdığın linktekiler gayet hoş :81: gözler de fena benim bile içim gitti :KK16: :KK66:
Ayrıca hayırlı olsun bebişin :KK69: :KK54:

makyajlarını çoooook beğendim çok çok doğal yani sade geldi bana
uygulamalı olarak anlattığın bi topic var mı yada kaçıncı sayfa:KK17:
şu farı kuyruk gibi uzatman süper duruyo nasıl oluyo o mesela:KK59:

cok tesekkur ederim dewey ve fyzckr begenmenize sevindim

dewey uygulamali resmim var 52.sayfada pembe sarili bir makyaj,zaten bu topik benim makyaj topigim butun resimler ve puf noktalari yaziyor tatlim.

okudum bitirdim:KK76:
ya penelope makkajın süper bende öle bşiler yapıormda 2-3 sa sonra niye öcüye dönüyorum:KK14: lancome kohl da da öyle oldu yves rocher kalemimde de. bourjois mı özel acaba akmıo felan:26:

bourjois kohl ultra black kullaniyorum ve asla oylede ocuye dondugumu hatirlamiyorum canim bir dene istersen.birde soyl ebirsey var goz yapisindanda olabilir kalem ne kadar kaliteli olursa olsun gozun akitma yapabilir.

X