'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Çeviri yapman hakkında boş boş oturdun yani dediği anda tekmeyi yemesi gerekirdi. Kendinize hiç mi saygınız yok da ara veriyorsunuz ayrılmak yerine? Ay insan kendinden utanır bu ne böyle. İğrenç. Koktu herif buralara kadar kusura bakmayın da. Sevin kendinizi ya bunlara sümüğünüz bile layık değil anlayın şunu.

Benim bebe vardı ya belki hatırlarsın. O beni bulmuştu falan. Ondan sonra neden başka hiçbir meslek sahibi adamla görüşmedim. Bunlar cekici geliyor. Psikolojik bir nedeni vardır illa
Benim de son 7 yıldır hayatıma sadece bir Türk girdi (onun da ABV)
Yani ben secmiyorum, hepsiyle de alakasız şekillerde tanışıyorum ama tüm iliskiler,flortler hep kırık aksan:)
En son düşündüm ve gerçekten çoook mantıklı bir neden buldum. Ben sadece denk geliyoruz zannediyordum ama aslında beynimin beni korumak için onları sectigini anladım. Çünkü benim Türk exler iyiler hoşlar, tatlılar, romantikler falan ama ben ayrılıp yeni biriyle mutlu olunca hep iclerindeki ataerkiller ortaya çıkıyor, aileme falan ulaşmaya çalışıyorlardi 'senin kızın var yaaaaaa' demek için. Mesela dünyanın başka yerindeki insanlar için böyle bir problem olamaz çünkü soyadımda zor bir harf var,onu bile telaffuz edemiyor çoğu

Yani aklım, kalbim tamamen rahattı. Bir acaba bile olmuyordum.

Kimse çekmiyor da ondandır...Bana sahte merhametini istemiyorum, yok efendim cocuklugundaki derdin lattenin elini yakması mı diyen ruh hastası bi adam sadık olsa kaç yazar allah aşkına...Kalkmayan çükün kuyruk acıları işte boşver yaaa başka adam mı kalmadı oturup onun bu kadar iğrenç hakaretlerini dinliyorsun..

Hayır yani adam bana "sahte merhamet" diyor ..Az buz bişey mi bu? Nefret eden bi söylem, beni sevmeyen bi adam yani, seven boyle konusabilir mi? Bu laf üzerine hala nasıl sevgili kalabiliyorsunuz ki

Ay ne güldüm çük muhabbetine ya kocanızdır, yıllarınızı geçirmişsinizdir, dönemsel olarak yaşar ereksiyon problemini anlayışla karşılar beklersiniz. Daha deneme aşamasındayken şeyini kaldıramayan birde seninki öyle böyle diye bahane üreten adamın nesini soruyorsunuz bize. Birde huyu pis. Adamla birlikte olmak için sebebiniz yok, ayrılmak için her mesajınızda yenisini buluyoruz. İlktir, tektir kıyaslama yapamıyorsunuzdur diyeceğim o da yok.
İyi güldük ama, bize yaradı konu

Senin gibi bi insanın onunla olması şaşkınlığında bence hiç kendini ezdirme canım boşver sevgi de bi yere kadar

Sizi kendisine denk görmüyor ve sizi rencide ederek sizin yaşantınıza, geçmişinize ve sahip olduğunuz hayata dair içindeki öfke duygusunu yansıtıyor. Böyle ilişki olmaz. Anlayışsız ve cahil birisi, ara verme kararınız çok yerinde olmuş.

Benim de galiba 2 sebebim var. Birincisi dis görünüşe cok önem veriyorum. Belli bir boy pos düzeyinde oluyorlar genelde. İkincisi ise kendimi daha güvende hissediyorum. Belki saçma ama sonuçta polis bu beni öldürüp bir kenara atmaz diye dusunuyorum.

Alninda bunun sevgilisi polis mi yaziyo? Ayrica kim senle niye ugraşsin,bi sebep var mi? Vazgec ablam sen bu işten.

Ayrıl bununla olmaz insanın içindeki mutluluğu öldürür çürütür bu. Herşey de ezilmesini dramını yaşatıp seni sadece dış görünüşün için seven biri işte

Aa ilk tanıştığımızda senin gibi güzel bir kadının benimle işi ne demişti, sanki bilmiş gibi yazmışsınız
Siz yazdığınızda da hissettim çünkü bu tarz insanlar bunu kaldıramıyor ve karşıdaki insanın samimiyetine inanmak istemeyip kendince bi egoya bürünüyorlar kendinizi önemseyin bu ilişkide üzülmenizi istemem

Çocuklugu derin yaralarla, mücadeleyle özellikle aile olarak yetistirilmesi iskencelerle gecmis adamların anektoduna inersek ortaya koca bir zararlı toksik iliski örneği cıkıyor.
Bu tip adamların zihnindeki magarasına baktıgımızda bombos dar bir ovayla karsılasabiliyoruz. Kisiliklerinin her bir alametifarikası acılarla, negatif, nötrlüklerle dolu.

Kendini zalim dünyanın pencesine düsmüs masum kurban, kederin amansız oklarının hedefi olmus sehitler olarak yansıtmaya simdiden baslamıs. Eyvahlar olsun dingile.

Yok hayatım yanlis anladın. Gorustugum kisi polis oldugunda, gorustugum kişinin bana zarar verme ihtimali düşük gibime geliyor.
Burda polis eşinden dayak yiyip adam zaten polis oldugu icin polise bile gidemeyen, bi suru kadinin konusunu okudum, belinde silahi var can guvenligim yok gidemiyorum diyeni de okudum. Yanlis dusunuyosun bence, polisin manyagi denk geldi mi o iş iyice cikmaza dönüyo

Yani aklım, kalbim tamamen rahattı. Bir acaba bile olmuyordum.
normal bir ilişki ise yani açık ilişki, fuckbuddy vs değilse -nları da yaşayan yasasın, burada onlara da bi eleştirim yok.
ama lişkil deyince aklıma ilk gelen ilişki türü için konuşuyorum;
zaten hayatınızdaki kişi sizin aklına öyle bir acaba getirmemeli. tabi bu hemen ilk günden olmaz ama, kısa bir sürede de kendisine güvenmeniz, rahat etmeniz, en azından bu yönde bir kuşku içinizde tuhaf bir his vs. olmaması gerekir. bunu ekstra kabul etmek bana gerçekten tuhaf geldi.

benim erkek arkadaşım erkeklerin çok "hızlı" olduğu bir sektörde çalışıyor...kendi geçmişi de kalabalık. ama ilk birkaç gün hariç hiç böyle bir şey düşünmedim. düşünsem ilişki sürdüremem, o da en ufak bir falso göstermedi, aklıma minicik bir konu gelse benim o dakika olay çıkaracağımı da bilir.

ailelerimiz, geçmişlerimiz, o zamana kadar olan tercihlerimiz, fiziğimiz boyumuz posumuz vs. bunlar için yapabileceğimiz bir şey yok. ya da sınırlı. ama sadakati ilişkide + özellik diye saymak...ne biliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…