'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Şimdi mesajınızı okuyunca aklıma geldi. Annesi bir hastalık geçiriyor. Soruyorum sık sık nasıl durumu, surekli sorup seni darlamayayim sen bir gelişme olursa bana haber ver dedim. Tamam dedi.
Sonra haber vermedi. Sebebini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok dedi.

Adam hasta manyak belli ki. Böyle hasta tiplerle olan insanların da normal olmadığını düşünüyorum😶 Ayrılın gitsin buraya konu açmaya akıl almaya falan hiç gerek yok.

Adam hasta manyak belli ki. Böyle hasta tiplerle olan insanların da normal olmadığını düşünüyorum😶 Ayrılın gitsin buraya konu açmaya akıl almaya falan hiç gerek yok.
Latte var işin içinde,çocukluguna kadar inmiş ezikliğini bastırmak icin:halay::rapci:

Kız ne olacak senin üniformalı erkek sevdan.
Bir değil iki değil, tüm konularda adamlar 'kolluk kuvvetleri calisani'.
Bence senin yaşam tarzına uyan bir meslek degil, genellemek istemem ama bin erkekle çalışan, her türlü erkek muhabbetine maruz kalan, milliyetçi ve geleneksel duyguları yüksek,korumacı , itaat etmenin hayatının parçası olan insanlar özgür, geleneğe aykırı, aktif cinsel hayatı olan, 'kimse bana karışamaz,ben özgür bir bireyim' modundaki kadınlarla uyumlu bir çift olamazlar.
Olan vardır ama , sanmıyorum senin böyle bir ilişkide mutlu olacağını .
Piyasada bir sürü başka meslek erbabı var. Bul bir hostes, bul bir beyaz yakalı, bul bir bankacı. Hiç böyle konular acmazsin:)

Bence senin yaşam tarzına uyan bir meslek degil, genellemek istemem ama bin erkekle çalışan, her türlü erkek muhabbetine maruz kalan, milliyetçi ve geleneksel duyguları yüksek,korumacı , itaat etmenin hayatının parçası olan insanlar özgür, geleneğe aykırı, aktif cinsel hayatı olan, 'kimse bana karışamaz,ben özgür bir bireyim' modundaki kadınlarla uyumlu bir çift olamazlar.
Piyasada bir sürü başka meslek erbabı var. Bul bir hostes, bul bir beyaz yakalı, bul bir bankacı. Hiç böyle konular acmazsin:)
Tahvil,cek-senet işine girecekmis konu sahibi:KK53::KK59:

Ay adam hem 10 kaplan gücündeydi. Hem oturup güzelce sohbet falan ettik. Aynı mesleği yapıyorlar yani kazançları aynı. Bu mesela gitmis Fransa'ya, Belçika'ya, Hollanda'ya. Yabanci dil kursuna gidiyor. Belgeseller falan izliyor. Çok da nazik.
Tabii cima esnasında degil sanirim saç köklerimin 1/8i koptu ama olsun .sssss
Saç önemli, bi dahakine peruk taksSdadada

Ayy Kivanc gibi mi😱 nolmus azindan mi opmus. E bu adamla olmuyo mu sevgililik. Ay boyle biriyle birlikte olup nasil eskiye konu actiniz yaaa🤣🤣
Bu adamla direkt şey üzerinden kurdum olayı bi de aynı okulda okuduğu bir tanıdığı ile takiliyorduk bir zamanlar. Zannetmiyorum aramızda bir şey olacağını...

Benim bebe vardı ya belki hatırlarsın. O beni bulmuştu falan. Ondan sonra neden başka hiçbir meslek sahibi adamla görüşmedim. Bunlar cekici geliyor. Psikolojik bir nedeni vardır illa 🥲

Ay adam hem 10 kaplan gücündeydi. Hem oturup güzelce sohbet falan ettik. Aynı mesleği yapıyorlar yani kazançları aynı. Bu mesela gitmis Fransa'ya, Belçika'ya, Hollanda'ya. Yabanci dil kursuna gidiyor. Belgeseller falan izliyor. Çok da nazik.
Tabii cima esnasında degil sanirim saç köklerimin 1/8i koptu ama olsun .sssss
Hmmm şey.. bu abimizi tam olarak nerede bulmuştunuz acaba 🤤

Tek anlamadığım şey bu sosyo kültürel çevrenizle (sizinle benzer çevreden ise arkadaşlarınız)
nasıl olup da bu adama "ama çok iyiii, o kadar kusur kadı kızında da olur" derler?

çok mu hümanist çok mu naif arkadaşlarınız var? ya da siz çok ketumsunuz adamın size olan bu tavırlarını filan bilmiyorlar mı?
bu gerçekçi bir yaklaşım değil çünkü.

bu arada benim de evden çalıştığım bir işim var.
benim de erkek arkadaşım eğitim olarak benden daha aşağıda.
bunu kendisi söyleyip kendisi dalgasını geçiyor ben hiç ağzıma almadım bunu...ben desem yanlış olur gibi geliyor bana. para olarak benden daha az kazanmıyor aslında ama hiç para tutmayı bilmez, şimdiye kadar hiç tutmamış, bu gibi özellikleri de kendisi biliyor, kendisini eleştiriyor. ama tüm bunları bana yansıtsaydı ben de aynı sizin dediğinizi derdim "ben zamanında okumak için deli gibi kastım, bu işi kurana, yoluna koyana kadar it gibi çalıştım, tabi şimdi pandemiden şundan bundan etkilenmeden kazanıyorsam hep kendi emeğimle" derdim. ve sanmıyorum ki öyle bir kafayı çekeyim, çekemezdim. bence hazır ara varmişken toptan ayrılın. - sizinle tek farkımız benim aileden bir gelirim, üst sosyoekonomik seviyede bir ailem yok ama çok iyi aile ilişkilerim var.

Merhabalar hatunlar,

Konum birlikte olduğum insanla ilgili.

Anadolu'nun küçük bir şehrinde doğmuş, büyümüş. Babası çok sert bir insanmış, o da babasının bu özelliğinden hem fiziksel hem de psikolojik şiddet olarak nasibini almış. Küçükken birçok işte çalışmış; oto tamirciliği, balıkçılık vs. Şimdi ise kolluk kuvvetlerinde bir işi var. Ailesinden uzakta yaşıyor. Bu durum onu üzüyor.

Bana karşı son derece sadık bir adam. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten keyif alırdım. Lakin zaman geçtikçe karanlık tarafını göstermeye başladı.

Bütün gün evde İngilizce çeviri yapıyorum. Naptın ne ettin sohbeti olduğunda; bunu söylediğimde 'Boş boş oturdun yani' diyor. Bir gün oturmuş birbirimize çocukluk anılarımızı anlatıyoruz. O anlattı. Hevesle ben de başlayacaktım ki 'Noldu küçükken eline latte döküldü de elin yandı onu mu anlatacaksın' dedi. Annem geçtiğimiz günlerde işinden istifa etti. Bunu ona söylediğimde 5 kere falan 'Kovuldu yani' dedi. Yok hem ses tonum, hem de tavırlarım çok yapmacıkmış. Beni sürekli iltifat yağmuruna tuttuğu tek şey dış görünüşüm. Sürekli çok güzelsin, şuran güzel buran güzel minik sevgilim diyip duruyor.
En son görüşmemizde iyice Yeşilçam'a bağladı. 'Benim tanıdığım zengin p*çlere benzemezmiş. Ailesine bakıyormuş. Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Annesi hastalandı. Sürekli durumu nasıl diye sorup çocuğu darlamak istemedim. Bir gelişme olunca bana haber ver lütfen merak ediyorum, hatta uçağa atlayıp gelebilirim dedim. Haber falan vermedi. Nedenini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok. Ayrıca gelmezdin de dedi.

Çevremdeki bazı arkadaşlarım, sevgilimin yaşadığım hayatı vs kıskandığını söylediler. Bazıları da bak sana çok sadık bu çocuk, bunlar da kötü birer özelliği. Kusursuz insan yok ki diyorlar.

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim gibi geliyor. Bence fazlasıyla toksik bir insan. Uzun vadeli düşünecek olursam bu toksik tarafı daha da artar sanırım. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten eskisi kadar keyif almıyorum. Olayları dramatize edip Küçük Emrah rolüne girdiğini düşünüyorum ya da ben çok odunum.

Bir süre ara verdim. Ama tamamen bitirme düşüncesi daha ağır basıyor. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum sevgili hanımlar.
Yahu koşarak uzaklaş. Adam tüm ezilmişliğinin acısını senden çıkarma derdinde.

Ayrıca çok sadık diye de böyle bir manyağa katlanmak zorunda değiliz; hem huyu hem akıl sağlığı düzgün biri imkansız mı yani bu hayatta? Ne biçim arkadaş tavsiyesi bunlar, dinleme onları.

Iyi kalpli, dürüst biriydi. Sadık.

Yoksa yatak performansı da kötü. Ereksiyon problemi var. Tipi de fena değil.
Hem aşağılık kompleksli bir hödük hem de ç*künü zor doğrultuyor. Kalbi onun olsun. Senin mayışın benim Viktorya Sikrıt donlarıma bile yetmez de, gönder gitsin.

X