'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Adamla bir süreliğine ayrıldık. Bunun temelli olup olmamasına karar aşamasındayım.
Neyi düşünecen mesela? Bu adam 2 günde senin sosyo kültürel seviyene gelemeyecek ki, eziklik kompleksinden kurtulamayacak ki, ha belki bi ihtimal cinsel performansı düzelir.

Adamla bir süreliğine ayrıldık. Bunun temelli olup olmamasına karar aşamasındayım.
Hee tamam.
Verebildin mi kararı peki? Yani hiç artısı yok da adamın. İyi kalpli demişsin, adam bayağı kötü. Cinsel hayatınız da kötüymüş. Ailesi de denk değil. Bunla devam etme motivasyonun hala kaldıysa valla kutlarım.

Sanki yaşadığı hayatı siz kötüleştirdiniz dengesize bak. Bence de kendi yolunuza bakmanız daha iyi böyle biriyle ömür geçmez.

Ayrıyken olduysa sefan olsun. Tir tir titremissindir umarim.
Ay adam hem 10 kaplan gücündeydi. Hem oturup güzelce sohbet falan ettik. Aynı mesleği yapıyorlar yani kazançları aynı. Bu mesela gitmis Fransa'ya, Belçika'ya, Hollanda'ya. Yabanci dil kursuna gidiyor. Belgeseller falan izliyor. Çok da nazik.
Tabii cima esnasında degil sanirim saç köklerimin 1/8i koptu ama olsun .sssss

Saç telinin kopmaları için DEĞEEERRR diyorum.

Fff afedersin pirt yapsa senden oldu dicek ya. Bu ne ozguvensizlik. Ayni modelden gormustum. Kendi yapamayinca bana vajinismus diyen. İlk defa duymustum. O ney ki loo diye deli gibi arastirmistim. Gayet de en deli yaslarimdi yaniay bu kadar kotu ozelligi de tolere edin diyen arkadaslarinizla arkadasligi da gozden gecirin bence. Benimkiler direk engizisyon mahkemesini kurup hukmu vermislerdi cunku coktan

Adam buram buram aşağılık kompleksi kokuyo. Uzak durun, başınızı yakmayın derim.

Tedaviyle mi degisim oldu seninkinde yoksa kabul edince kendisi mi çabaladı? Tedaviye gidenlerin sayisi da az. Kabul edenlerin bazilari sadece kendi icinde kabul ediyor.
Gitti doktora, değerleri normal çıktı. İlaç verdi doktor ama kullanmadı, istediğinde herşeyi atlatabiliyor, tek zaafı sigara. Yıllardır bırakamadı. Hep böyle değildi, çocuklardan sonra bi sarsıldı.

Ayy benim eskisi geldi aklıma. Kendine inançları özgüvenleri yok kendini sizden aşağıda gördüğü için sizide sürekli aşağı çekmeye çalışıyor. Siz yazmamışsınız ama sizden sürekli çok fazla ilgide bekliyordur değil mi bana az ilgilisin falan fa diyodur. Tahminimce öyledir çünkü içlerinde aşağılık duygusu olduğu için ilgili olsan bile hep daha fazlasını isterler. Ömür törpüsü kısacası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…