'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Gerçi bunu söylediğimde kizacaksiniz ama zamanında beni aldatırsan hem o adamı hem seni hem kendimi vururum demisti. Sonra tabii bu dediğinin yanlış olduğunu anladı.

Ay çükünün kalkmamasının suçunu kadının vajinasının darlığına atan bir adam için yorum yapmışım, püüüüü!
ya benim vajinam dar. anatomik olarak öyle.
ama tabii ki ben demedim vajinam dar filan diye.

kendisi fark etti tabi ki, edince de resmen düğün bayram etti. ne kadar şanslıyım diye. hala ara ara bundan memnuniyetini gösterir.

vajinanız gerçekten darsa adamın sizi pamuklara sarması lazım. her kadında olan bir şey deil elimizde olan bir şey de değil. süper bir lüks bu...adamın dediğine bak.

bak bu yazdıklarında üzüzcü , ama empati kuramıyor erkek arkadaşın. empati kuramayanlar zor yürürtülür ilişkiler . bence yol ver gitsin. ilerde ezikliğinin acısını senden çıkartır. var tanıdığım zengin kız fakir oğlan , kızı üstün gördüğü için ezme modundaydı hep. en son şiddet uyguladı

En nefret ettiğim insan tipi . Hep mağdur , hayattaki tüm kötü şeyler onun başına gelir. Karşısındakinin yaptığı işi beğenmez , karşısındaki hasta olsa hastalığını beğenmez, başına kötü bişey gelse o da bişey mi der. Kendi yaşamak istedikleri hayatı / çocukluğu yaşayanlara gıcık olurlar, özgüvensiz oldukları için özgüveni olanlara da bilmiş, şımarık derler. Ben sizin yerinizde olsam hiç çekmez ayrılırdım. Ayrılırkende “Ben senin bildiğin çilekeş kızlara benzemem , ailem beni pamuklara sardı büyüttü. Sen kimsin be . “ derdim

Ay çükünün kalkmamasının suçunu kadının vajinasının darlığına atan bir adam için yorum yapmışım, püüüüü!
Vajinanın o ihtisamın icinde hissedememek o dupduru temiz nehirin duvarlarında asılı sehvet parcacıklarını bilememesi icindeki o akvaryumda yüzmeye calısan meyveler, sekerler, lezzetler, saraplar oldugunu nerden bilsin pis cüküsü. Tabi sucu lezzete atacak.

Hayır ona da üzüldüm birazcık; Meredith’in dediğine göre dıştan baksan dağ gibi, ama iş oraya gelince küçük kum tepecikleri

Hayır ona da üzüldüm birazcık; Meredith’in dediğine göre dıştan baksan dağ gibi, ama iş oraya gelince küçük kum tepecikleri
Düsünsene bide o nehre giris yapınca konu sahibi icin cükünün o ihtisamını icinde hissedememek duvarları gerdirememesi icindeki nehirde yüzmeye calısan minik bi balık gibi olması hic hos olmayacak…

Ama dağ gibi iste dangalak sözde……. :)

Bana da zamanında küçük Xxx(onun kendi ismi) hiç de küçük değil diyordu ilk seksimizi yapmadan önce

Polis de öldürüp kenara atar. Çok örneği var bunun. Hatta bellerinde her daim tabancalari oldugu icin daha da riskliler.

Konu sahibesi daha önce de benzer konu açmış mıydı sankim

- Aynın biriyle buluştum ayılık yaptı
- Aynının biriyle seviştim ayıca davranışlarda bulundu
-Ayının biriyle flört ettim saygısızca davrandı.

Konu sahibesi sürekli saygısız, kaba berbat tiplerle sevişip onlar tarafından aşağılanıyorsunuz. Bakın size kimsenin vermeyeceği bir tavsiye vereyim: Ayılarla interakşında bulunmazsanız ayıca davranışlara uğramazsınız. Hayat aslında gayet deterministik. Madem ayılar tarafından saygısızca davraışlara maruz kalmaktan bıktınız, ee bu tiplere takılmaktan vazgeçin madem? neden insan gibi, eğitimli, kibar tiplere yönelmiyorsunuz?? Sevişicem diye türlü türlü hanzodan tonla hakaret yediniz bence siz sevişmeyi geçtim flört işlerini falan toptan bırakın hfdfdfsfsffs.

Polis de öldürüp kenara atar. Çok örneği var bunun. Hatta tabancalari oldugu icin daha da riskliler.

Benim tırnakları yapan güzellik uzmanı kız anlattı adam basbayağı polis otosuyla bunu dağbaşı bir yere götürmüş kafasına vura vura sohbet etmiş!!?? Ben de şikayet etmelisind edim vergilerimizin kadına şiddet uygulayan bir ayıya gitmesini hiçbir kadın istemez onu da geçtim adam bunu kamu malını kullanarak yapıyor şaka gibi.

Son düzenleme:
Bana da zamanında küçük Xxx(onun kendi ismi) hiç de küçük değil diyordu ilk seksimizi yapmadan önce
Anna :) bunca duygunu x5 uclarında öyle yasıyosun ki bazı devam edisler sana cok zarar veriyor. Hani biliyorum seni. Cok seyin farkındasın ama farkında olmana ragmen bu kopmayıslar, farkındalıklar sana da bi x1 ekliyor duyguna.

Bir seyi bitirmeyi bil, yeni baslangıclara hazır olmayı bil. İlerleyen zamanlarda beyninin ici keşkeler, pismanlıklar fabrikasına dönüsecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…