Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

:) Bütün devlet hastanelerinin, üniversite hastanelerinin söylediği şey. Seveni sevmeyiz bilmem ne. Canım ben aldırmadım bende senin gibi düşünüyorum aldırmayı. Ama biyolojik olarak alınan benden sonra tekrar yenisi çıkması veya çoğalarak çıkması imkansız bir şey. Bunu o Ege Üniversitesi ndeki göründüğün profesörlere bile sor, söyler. Ben sordum çünkü :) Aldıran arkadaşların yorumlarını okudun mu bilmiyorum ama alındıktan sonra her ne şekilde alınırsa alınsın bi zararı yok. Ben in alınmaması ilerde sorun yaratabilirmiş sadece. Medicalart nasıl bilmiyorum İstanbul da hangi doktor daha iyi o klinikte onu da bilmiyorum ama bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Veya da devlet hastanesinde aldırıp çok az iz kalan bilindik iyi doktorlar varsa onlarında isimlerini rica ediyorum. Teşekkürler...

Ve
Ve patoloji ye gitmesi gerekiyor alınan benin o yüzden cerrahi yöntem en iyisi diye devlet hastaneleri her zaman bunu savunur. Radyofrekans la da alınınca istersen patoloji ye gönderme imkanın oluyormuş Medicalart ı araştırdığıma göre. Cerrahi yöntem için asıl tereddütteyim ben. Cerrahi yöntemle alınacaksa doktorun gerçekten çok çok çok iyi olması gerekiyor. Azıcık bir iz kalmasını istiyorsan :)

Hayir patolojiye yollama gibi bir imkan olmuyor rf de. Olan ben köküne kadar yakiliyor çünkü ortada bisi kalmiyor yani kaldi ki dedigim gibi bu daha iki senelik mevzu sadece benlere degil tahmin edemeyeceğimiz seylere de yol acabilir ki bunu yapanda estetik cerrah olmasi gerekirken genel cerrah yapmaya kalkiyor... Ama sen bilirsin. Ben yaptirsam bile seneler sonra olur sanirim...

Doktor rf ile alırken de patolojiye gönderme imkanlarının olduğunu söylemişti bana muayane sırasında. Bu biraz da benin durumuna bağlı aslında, yıllardır mevcut yerinde bekleyen büyümeyen rengi koyulaşmayan değişik bir yapıya dönüşmeyen bir benin varsa o zaman bunu rahatlıkla rf ya da lazer ile aldırabilirsin diye düşünüyorum. Rf cok daha yeni ama benler neredeyse 20 yıldır lazerle bile alınıyor, mevcut teknolojisi ve bakış açısını değiştirmek istemeyen doktorların çok sık söylediği bişey bu, sevmeyiz etmeyiz rf tehlikeli vs. Bu konuda çok uzun zamandan beri araştırıyorum ve şunu net bir şekilde söyleyebilirimki bu devirde herhangi bir hastalığın tedavisinde kesin sınırlar çizen kesin hükümleri olan doktorlar artık çağın gerisinde kalıyor.

Eğer dudağının üzerindeki beni cerrahi olarak aldırmak istersen, en azından sadece tek dikiş atabilecek bir plastik cerrah bulmanı öneririm, çünkü dikiş sayısı arttıkça yüz bölgesinde iz miktarı da artacaktır. Bu arada, rf ile ben alımında plastik cerraha gerek var mı kararsızım o konuda, çünkü estetik dikişlik vs gibi bir durum yok sadece beni alıyor kesmeden biçmeden. Ama cerrahi yöntem kullanılıyorsa o zaman kesinlikle plastik cerrah şart.

hanmlar mrb uzun zamndr yazayım diyorum bir türlü yazamadım öncelikle bende çok araştırdım bu yuzden uye olup eylüle sordum ama cevap alamdm neyse cok doktor gezdım ben sonundaRF ile nişantaşi dr. nizam kurt hocamıza aldırdım kasımın ortalarnda falandı o kabuk zamanla düştü ve şu an pembelik var açıçası korkum leke kalırmı iz degilde :)) bu pembelikler gidermi aldıran varsa lütfen cvp yazabilirmi yoksa eczaneye falnmı gitsem çünkü dktr 1 ay sonra falan gel dedi onuda ben sorunca yoksa hiç demeyecek krem falan gerklimi acep ?????
neyse ben deki bütün benler çıkıntılı idi tam 6 tane ben alndı 3 tanesi büyüktü diğerleri küçük burnmdaki kocamn :)) çok canm yandi aslında RF İLE ALDİRMA değil rf ile yok etme ben ededbiyat hocasıym alınma gibi bır durum yok yakıyor puff oluyor cok cnm acidi benm burnmdaki et beniydi ve büyüktu fenaa ıkı gün geçmesine ragmen buram buram yanık kokusu aldm brnmdan ki zaten işlem sırasndada dumansdan bile kötü oldum çok hassassım kokuya karşı :)) şimdi ben plastik cerrahada gittim hem de çok iyi ama adam (bariş keklik) ameliyatla alırız ve dikiş izi kalır dedi ve bu yontemi yani rf yi kulllnmıyor aslnda bu yontem sadece bü kliniklerde var ve genel cerrhlar yapıyor ama iyi yapana gidin bnm dr. iyi yaptı açıkcası devvlete de gittim zarrsız oldugunu yeniden tekrrlamayacagını söyledi (inş.) ama alırlarsa dikiş izi kalır dedi dolayısıyla bnde rf ile yok ettm yani çok iyi plastık cerrhı dahı izi kalır dedi hanmlar kısca bu yöntemi plastk crrhlar yapmıyor ama bu yapanların en iyisine gidin ve yaptırın derim mesela ben kadıkoy subesnede gittim hocadan çok hoşlanmdm bir de nişantaşna gideym dedm ama size tavsiyem BAKIRKOY-ATİLLA KAYA hocaya da gidebilrsnz onn videolarını ben çok izledm bir de bnm benlerin hepsi çıkıntılı idi yani dr. cıldımın seviyesine yakarak indi yani düz ben olsaydı çukurluk kalabilirmiş benin köküne bagli dedi yazdgm gibi kabuklar düştü ve pembelikler var umarım leke kalmz korkuyrm aıkçası bu arada işlemden yeni çktım ödeme yapacgım sırada bır bayan geldi oda benlerini aldırmak istıyormuş yazın güneşten oldu dedi düz benlerdi hanmlar yaz kış mutlaka güneş kremi kullnn ben yazın evde bile kullnıyrm helede hasss bir cildiniz varsa ki bnmki sivvilcelidir hep yaşmdan dolayı (( dedim bakın bana görün dedm böyle olcak onada iyi bir ornek oldu sasırdı kaldı :)) sorularınız varsa yazarsınız benim sorumdad cvp olursan lütfeeeeennnnn

ne ok yazmısım yeni farkettm birde patoljiden bahsetmişşnz patolojiye göndermk gibi bir imkan yok o doktor sizi kandrmış çünkü puuff olup uçuyor hatta duman bile çıkıyor tavsiyem üç beş dr. gezip benlerinizin zarrlı-zarrsız olduguna baktırn benm doktr anladı hemn zarrsz ddi zatn sivilvelrden dolayı faln olşmustu illtihaplı svlceydı suratım hep

Arkadaşlar konu sahibi benim.uzun zamandır giremedim.yazılanları okudum.bir konuyu merak ediyosanız başta ne yazıldığınj okumalısınız ,patoloji ğzerine çok konuşulmuş.yazımda patolojiye gittiğini belirttim.yukardaki arkadaş puf yok oluyo falan demiş :) eğer beniniz kabarıksa üstteki kısmı puf olmadan kesiyolar.geri kalanını rf ile hallediyolar.kandırmış falan yazmış biri çok güldüm elimde götürdüm çıkan üst kısım beni cam şişede çünkü.bende tenimle aynı renkte yakından fark edilir bi iz kaldı.0 iz bekliyosanız gitmeyin.ben dikiş izindense bunu tercih ettim. İyi günler herkese musmutlu bi gelecek ve güzellik diliyorum ,inşallah her şeyi en mükemmel şekilde halledersiniz :)

son halini paylaşabilirmisin?

haydaaa bnm ben kocaman dı yaktılar amaaaa gerçi zararsızdı ki zaten birdee o pembelik ne zaman geçer eylüülll

eylül cevap yazrmsısn lutfeeenn bende leke gibi kaldı sanki o pembelikler ne zamn geçer ne kadar surdu sende ilaç faln kullndn mı doktr banan daha bir şey vermedi gitmedimde zaten hiç yaz mutlaka cevp doktra gideyim olmazsaa ????????????????????????????**

Hala cevap vermemiştir Eylül çok ihtiyacım var. Hangi doktora aldırdın Medicalart ta? LÜTFEN CEVAP VER. Bende aldırcam.

Bende cok düşündüm bu yöntemi ama sonra plastik cerraha aldırmaya karar verdim.yüzümden 2 tane aldırdım.dikişler bugün alındı.şimdilik iyi gibi yani daha kötü bir iz bekliyodum.çok hafif kalıcak sanki

ya dikiş izi çok kalıyormu merak ediyorum bir foto falan atrsanız iyi olur anlamadğim ben aldırdım ama yine nokta kadar koyu düz bir leke var üstünde nasl neden oluştu anlamadım çok dikkt ettm kanamasın faln diye ama hepsinde var nokta kadr moralim bozldu ya acaba bndemi dikişle aldırsaydm ama dikişle bin tl para istedi adam bnden ya tabi daha uygn fiyatlı yerlerde olurdu ama doktor farkı yani

Cerrahi yöntemle iz kalıyor zaten doktor da baştan söylüyor bunu.ama ne kadar iz kalacağı doktora ve sizin cilt yapınıza bağlı bence.ben patoloji sonucu ve tekrarlama olasılığı yok gibi neredeyse diye bu yöntemi seçtim.iz ne kadar kalır şuan tam bilemiyorum ama iyi bir bakımla baya hafiflicek gibi

Canm ben devlet hastanesinde plastik cerraha gittim.hiç para ödemeden bütün işlemler oldu

anladım bnde gittm devlete alırız ama iz kalır dedi birde bnde çoktu hepsini alamam ancak 2 şer 2şer alırım dedi birde risksizdi rf ile aldırdım ama bilmiyrm ya moralim bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…