Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Çukurluk olmadi benim zaten cok büyük degildi ama kabarikti. Ilk gün cukurdu sonra düzeldi. Pembelik gecse cok iyi olcak ama bu hali bile iyi öncekinden.

B

Arkadaşlar merhaba. Sırf bu topik hakkında yorum yazmak için üye oldum aktif takip ediyorum ama benim de bir faydam olsun istedim.
Ben de eylul355 arkadaşın ben aldırdığı yerde BUGÜN bu işlemi yaptırdım yüzümdeki 5 adet yüzeysel beni aldı doktor. Alırken biraz acıdı ama sonrasında hiçbir acı olmadı 24 saat su değmeyecek ben de vakit buldukça buraya gelişmeleri yazacağım. Şifa olması dileğiyle.

Çok geçmiş olsun nasıl bir bendi neredeydi.. gelişmeleri paylaşın lütfen

Merhaba oğlumun benini

merhaba arkadaşlar. ben de bayadır uzaktan takip ettim yazılanları ve uzun zamandır da yüzümdeki benlerden çok rahatsız oluyodum. hep makyajla kapatma ihtiyacı hissediyodum. sonunda karar verdim ve radyo frekans yöntemiyle yüzümdeki 2 beni aldırdım sözü geçen kliniğin Ankara şubesinde. şuan 4. günüm. ikisi de kabuk bağlıyor yavaş yavaş. şuan koyu renkteler kabuk tuttuğu için. bir tanesi yüzeyseldi diğeri ise ötekine göre biraz daha deri altındaydı. doktorum en baştan söyledi. yüzeysel olanda neredeyse hiç iz kalmaz ama diğerinde hafif bir çukurluk kalabilir 2 ay sonra rötüş gerekebilir dedi. zaten ikisinin de çapı küçük olduğu için dert etmedim. işlem 5-10 dk sürüyor. önce iki benime de iğne yapıp uyuşturdu. daha sonra buharlaştırma işlemini çok dikkatli bir şekilde benlerin boyutunda yaptı. işlemden sonra benler o gün baya kızarıktı. 24 saat su değmesi yasak ve makyaj kullanılmaması gerekiyor. 2. gün hafif hafif kabuk tutmaya başladı. şimdi 4. gündeyim kabuk daha da belli oluyor. doktor kabukların düşmesi 5-10 gün arası değişir dedi. düştükten sonra da 3-4 ay sabah akşam kullanılması gereken yara izi geçiren krem verdi adı ScarexJel. yani işlemden sonra en önemli şey sabredip bu süreç içerisinde yaralara iyi bakıp yapılması gerekenleri yapmak. benimki şimdilik çok yeni ama zamanla gelişmeleri paylaşırım inşallah.

Çapı
Çapı ne kadardı?

Tam olarak bilmiyorum asa yukarı nohut tanesi kadar vardı

Kizlar benim 3 ay olcak temmuzda aldirmistim ama kizariklik gecmedi ve kıl cikmaya devam ediyor. Kücük olan gecti iz bile belli olmuyor nerdeyse. Sizlerin nasil suan da ve ne kadar zaman gecti ?

Canım bana da özelden önceki ve sonraki hali varsa atabilir misin ?

canım benimde bu cumartesi randevum nasıl oldu biraz bahsedersen bende Bursa şubesinde yaptırıcam.

Merhaba, herkes merak ediyor ama aldıran insanlardan çok azı yazıyr gördüğüm kadarıyla o yüzden bende yazmak istedim,
googleda ben aldırma yazınca internette hemen çıkan bir klinik var, yaklaşık bir ay önce ankara şubesinde rf yöntemi ile benlerimi aldım. yüzümde 2 tanesi mercimeğin yarısı kadar hafif kabarık bir tanesi de küçük yüzeyseldi benler. öncelikle ankaradaki doktor için konuşuyorum diğer şubelerin doktorlarını bilmiyorum, çok iyi bir doktordu baştan sona bütün süreçle ilgili bilgilendirme yapıyor neler olacağını. Tüm benleri rf ile aldı, 5 dk sürdü diyebilirim, benlerin olduğu yere uyuşturucu iğne yapıp beni alıyor. İğne dışında kesinlikle bir acı yok zaten o kadar kısa sürüyorki hemencecik bitiyor.
Benler alınır alınmaz saniyeler içinde bir kabuk dokusu oluşmaya başlıyorki ilk başta aldırdıktan sonra aldırmamış gibi görünebiliyor bu yüzden, o kabukların rengi koyulaşabiliyor, kişiye bağlı olarak 1 hafta gibi süre içerisinde düşüyor. Sonrasında da doktor bir iz kremi verdi onu kullanıyorsunuz. Ben aldıralı bir ay oldu ve kızarıklıklar kalmadı gibi bir şey, zaten ortalama en az 2 ay gibi bir süresi var iyileşme sürecinin, çukurluk da olmadı. Doktor bey özellikle yüzeysel çalışıyorki çukurluk olmasın diye. Eğer gerekirse 2 ay sonra kontrole gidildiğinde rütuş gerekirse ücretsiz yapıyor bunu zaten muayene sırasında söylüyor. Kesinlikle cerrahi yöntem ile aldırmayın, çok iyi pilastik cerrahlara denk gelmiş olanlar ya da dikiş sayısı çok az şekilde alınmış olanlarda pek iz kalmamış olabilir, ama boş yere özellikle yüzünüz için benin iki katı kadar dikiş izi oluşturmaya gerek yok, çok kolay bir işlem, korkmayın. Cerrahi yöntem ile aldırıp kalan dikiş izlerini gidermek için başka ilave operasyon isteyenleri duydum. İyileşme sürecinde de panik olmaya gerek yok, ben aldırma işleminden sonra 1-2 ay sabredince çok memnun olacaksınız. Sorusu olanlar olursa cevaplamaya çalışırım.

Vücudunda bulunan 2 beni ileride kanser oluşturma riskinden dolayi (Allah korusun) cerrahi yöntemle aldirdim. Biyopsiye gittu çok şükür tertemiz.iz kaldı mı kaldı. Pişman miyim asla.Sagligimdan değerli hicbirsey olamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…