Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

eylul355

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
26
33
34
Merhaba arkadaşlar sırf bu konuda yazı yazmak için siteye üye oldum umarım faydalı olur.Ben aldırma konusunda birçok araştırma yaptım yıllardır yapıyordum,çünkü insanın şüpheleri oluyor.araştırken son yıllarda gündemde olan radyo frekans elektrokoter buharlaştırma tarzı yöntemleri gördüm bir sitede.ankarada istanbulda ve İzmir'de merkezleri olan bir medikal kuruluş.isim vermek yasak falan yazmış biri ondan direk isim veremiyorum bu yöntemleri yazınca çıkan bir site zaten.ameliyatla dikiş izinden dolayı korkumdan aldırmak istemiyordum,daha sonra bir arkadaşım yüzünde olmayan bir yerinden estetik ameliyatla ben aldırdı ve 4 aydır iyileşmeyen vücutta olduğu için pek önemsenmeyen bir iz kaldı ve bana da aldırma diye öneride bulundu.(mutlaka iyi sonuç alan vardır doktordan doktora kişiden kişiye ve ciltten cilde değişen bir durum) bunun üzerine cesaretimi topladım az buz olan ingilizcemle neler aratmadım internetten nevus rf ler yazdım ne videolar izledim inanın çok çabaladım ve ikna oldum.yüzümdeydi ben mercimek büyüklüğünde rf(radyo frekans ) ile aldırmaya karar verdim.öncelikle cildiyeye gittim ve benime baktılar bu konuda çok da Bilgin yoktu kadının aldırabilirsin benin iyi gözüküyor sesi.bir cihaz ile bakıyorlar .onun bu sözüne güvendim dediğim merkeze muayene olmaya gittim adamlar kendine oldukça güvenen adamları ben de güvendim.bir noktadan sonra kendimi güvenmek zorunda hissettim çünkü benimi aldırmak istiyordum.dün de gidip aldırdım işlem kaba bir tabirle yakarak oluyor radyo frekans ile yakıyorlar.korkum çukur kalması.işken bitince ayna tuttu Ada'm videolardan da tecrübeliyim baktım yüzeysel benden biraz büyük beyaz bir tabaka (videolarda da böyleydi) dedim oh ne güzel çukur mukur yok.sonra doktor da iyi bir insandı yapmam gerekenleri söyledi.şimdi işin asıl yüzüne geliyorum.olanları buraya tek tek yazmaya karar verdim çünkü herkes arıyor ama ben anlamadım aldıran kaçıyor mu ne kimse yorum yapmamış insanlara faydam olsun diye sizlere 2 günde bir gelişmeleri yazacağım.eve geldiğimde ilk gün açtığımda bir morarma gördüm korktum çünkü kabarık bir bendi aldındığında zedenlenen üst deri tabakası olmayan bir oluşum vardı korkulan bir çukur değil ama olan bir derinlik vardı korktum sonra baştan beri kendime sabret diy,aldıranları hatırladım.o durum geçiyor
..ilk gün korktum işte yani dün ama sabretmeye karar verdim 10 gün sonra kabuk oluşacak ve döküldüğünde bir kırmızılık olacak dediler.açılçası çocukken çok deli düşmüşlüğğm var ondan dolayı yara kapanır o kırmızılık geçer önemli olan yüzeysel bir düzlük olması diye düşünüyorum. Gece hafif kanadı ellemedim sonuçta kabuk oluşacak.bu sabah kalktığımda aynaya bakınca kendimden korktum bandı çıkarmıştım.o derinlik kan lekeleri bir miktar ağladım.sonra tekrar aklıma geldi herkes bu süreçten geçiyor ve her yara iyileşir.mantıken bu bir yanık yarası derinin üst tabakası olan epidermis yok tahminimce epidermise itilen keratinositler kaba tabirle 30 günde yenileniyor.kendimi bu bilgilerle avuttum.ama doktora fotoğraf atıp aynaya bakamadığımı söyledim.hafif bir iz mi kalır Cidde'n bundan diye de ekledim.kendinizi o halde görünce dayanamıyorsunuz.cevap gecikmedi beni bilgilendirdiklerini beklemem Halinde düzeleceğini görmek istemiyorsam bant takmamı söylediler :) 24 saat geçtikten sonra yüzümü yıkadım o bölgeye temasta bulunmadım etrafındaki kanları sildim. Şuan 2. Akşam kanları silince kendine geldi yüzüm.dudaklarım şişti o bölgede oldu işlem :) şuanda biraz daha iyi durumda aynaya bakabiliyorum.kurudu o kısım tabi daha çok erken ama dokunmuyorum o kabuk oluşsun epidermis yenilensin.cilt canlı ve hücrelerime güveniyorum ne yaralar atlatmadım bunu da atlatırım inşallah.sabredeceğim ve olanları buraya yazacağım kötü veya iyi aktaracağım insanlar da rahat etsinler ya gönül rahatlığıyla gitsinler ya da bilmiyorum kötü bir sonuç inşallah olmaz ki olursa da haberleri olsun...gören ve işine yaratan arkadaşlar lütfen dualarınızı eksik etmeyin umarım çabucak iyileşir...cildimize güvenelim :) not: kolumda maşadan ciddi bir yanık olmuştu kurudu ve kabuk tuttu,kabuk döküldü kırmızı oldu,şuan leke yok deri rengine kavuştu.bu nedenler iyi düşğnğyorum ve rahat olmaya çalışıyorum) kendinize iyi bakın ...

11. Gün : az önce kolum takıldı ve düştü kabuk.orta kısım hala yaş kalmış benin olduğu yer dışında her yer normal renk bile aynı normal derimle. Sadece benin olduğu yer ıslak ve kırmızımsı yine kabuk bağlayacak muhtemelen.

15. Gün:uçuk ya da sivilce yarası gibi duruyor ufak bi kabuk bağladı tekrar bantsız dolaşabiliyorum rahatsız etmiyo olumlu tepkiler de alıyorum, en başta çukur kalmasında korkuyordum şuan tamamen geçti gibi ama o küçük kabuk düşünce nolur tam emin Değilim yazarım her şeyi

25. Gün : tam bitişiğinde sivilce çıktı nazar değdirdiler ben böyle kem göz görmedim haha şaka bi yana Cidden ergenliğinde sivilcesi çıkmayan biri olarak sinirim bozuldu.neyse ellemicem...

Sivilcem geçti çok şükür pembelik de küçüldü ama hala belli yani bunun geçmesi Zaman alır diye düşünüyorum

35. Gün: ben aldırdığım bölgede bulunan kızarıklık benin olduğu yeri ve hafif kenarlarını da kapsıyor.işte o kenarındaki kızarıklarda altından bir kabarıntı olmuş gibi geldi bana acaba sivilce mi çıkacak ya da başka bi şey mi endişelendim görünür değil elimle dokununca anlıyorum. Regl dönemindeyim ve sanırım çekirdek çok yediğimden suratımda sivilce çıktı 2 3 tane .onunla da bi alakası olabilir bilmiyorum. 3 hafta sonra kontrole gidicem o zamana kadar olan gelişmeleri yazarım

Bnde uctane kocaman cukur kaldi..sanslisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…