Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Peki hiç iz vs kaldı mı tam olarak kaç ay sonra kızarıklık vs tamamen geçiyor 🙏🏼
Hayır yüzeyseller aynı gün yok oldu belki ertesi gün normale dönmüştür bir tanesi et beni gibi kabarıklaşmaya başlamıştı o da 2-3 güne normale döndü.O et beni gibi olan için 2 kez daha gittim çünkü güneşle birlikte tekrar geldi
Pandemi bitince belki gider bikaç tane daha aldırırım çünkü bende benler çokkk

P
Arkadaşlar radyofrekansla yanaklarındaki 3 kücuk kahverengi hafif çıkıntılı beni aldırdım 5 gün önce şimdiden çok daha iyi görünüyor çok mutluyum boşuna kafama takmışım yıllarca.sorusu olan varsa yanıtlayabilirim ben cok araştırmıstim
Merhaba nerede ve hangi doktora aldırdınız acaba

Ben aldırdım tam bir hafta oldu bugün doktorun verdiği jele başladım şuan iyi görünüyor hafif pembelik birinde hafif kahverengilik var onun için 2. Seans gerekebilir demişti iz kalmaz diye umuyorum ama diğerleri sivilce izi gibi kalacağını düşünmüyoeum

Merhaba bende aldırmak istiyorum burnumun üstünde ve yeni cıktı pek derin degil gibi sizin yüzünüzde hangi bolgedeydi ve fotoğraf atabilirsebizz cokk sevinirim biraz korkuyorumda

Ben aldırdım tam bir hafta oldu bugün doktorun verdiği jele başladım şuan iyi görünüyor hafif pembelik birinde hafif kahverengilik var onun için 2. Seans gerekebilir demişti iz kalmaz diye umuyorum ama diğerleri sivilce izi gibi kalacağını düşünmüyoeum
Radyofrekans ile aldırdınız değil mi, şimdi nasıl, bir iz kaldı mı?

X