Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

eylüüülll br mesaj yazar inas n yaaa aylardır peşindeyim yahu su an son durumn noldu nasl oldun izi leke görüntü yazarmsn lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennn

Merhabalar..bende 1 bucuk yıl önce ben aldırdım.benim burnumdaydi ve çıkıntısı olmayan mercimek büyüklüğünde koyu renk bir bendi.bende ilk basta cok araştırdım cok kararsiz kaldım.3,4 hastaneye gidip bilgi aldım.ve en sonunda devlet hastanesinde plastik cerrahide aldırmaya karar verdim.bir bucuk yıl gecti ve cok memmunum.beni taniyanlar bile benli halimi unuttu :) iz olarak igne ucu kadar bir çökükluk kaldi.oda dikkatli bakilmadikca belli olmuyor.helede makyaj yaparsam sıfır iz :KK66: tabi.cilt yapısıda etkilidir.

Merhabalar..bende 1 bucuk yıl önce ben aldırdım.benim burnumdaydi ve çıkıntısı olmayan mercimek büyüklüğünde koyu renk bir bendi.bende ilk basta cok araştırdım cok kararsiz kaldım.3,4 hastaneye gidip bilgi aldım.ve en sonunda devlet hastanesinde plastik cerrahide aldırmaya karar verdim.bir bucuk yıl gecti ve cok memmunum.beni taniyanlar bile benli halimi unuttu :) iz olarak igne ucu kadar bir çökükluk kaldi.oda dikkatli bakilmadikca belli olmuyor.helede makyaj yaparsam sıfır iz :KK66: tabi.cilt yapısıda etkilidir.
dikişlerinizi aldırdıktan sonra herhangi bir krem kullanmış mıydınız, sizin için bir sakıncası yoksa hangi hastanede aldırdığınızı, doktorunuzun ismini hatırlıyorsanız bizimle paylaşabilir misiniz

Evet hangi hastanede hangi doktora aldırmıştınız? Bunu bizimle paylaşırsanız büyük bi iyiliğiniz geçecek bizlere.

dikişlerinizi aldırdıktan sonra herhangi bir krem kullanmış mıydınız, sizin için bir sakıncası yoksa hangi hastanede aldırdığınızı, doktorunuzun ismini hatırlıyorsanız bizimle paylaşabilir misiniz
dikislerim alınana kadar göz pomadi kullandim.dikişler alındıktan sonrada doktorum dermatixsi jel krem vermisti cok düzenli olarak onu kullandim.ve güneş koruyucu sürdüm.Ankara gazi mustafa kemal devlet hastanesinde aldırdım.doktorum zeynep hanımdı.

Evet hangi hastanede hangi doktora aldırmıştınız? Bunu bizimle paylaşırsanız büyük bi iyiliğiniz geçecek bizlere.
gazi mustafa kemal devlet hastanesinde aldırdım.doktorum zeynep hanımdı.cok tatlı cok ilgili bir doktordu.umarım yardımım dokunur :KK66:

dikislerim alınana kadar göz pomadi kullandim.dikişler alındıktan sonrada doktorum dermatixsi jel krem vermisti cok düzenli olarak onu kullandim.ve güneş koruyucu sürdüm.Ankara gazi mustafa kemal devlet hastanesinde aldırdım.doktorum zeynep hanımdı.
Çok teşekkür ederim cevabın için canim

Eklentiler

• IMG_8623.jpg
    IMG_8623.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 270
çook sevndim senn adına ya bende tam 6 tane vardı ve hepside çıkkndı gittim develte ancak 2sini alırım dedi diğerlerine lazer yaptırablrsn dedi sonra özel de plastk cerrha gittim yine kalır dedi bnde biirde ben çok ya hoca ayrı ayrı alırm dedi hepsini almm dedi özeldekide snra rf yöntemi düydm okudm yaptrdm şu an pembelik var suratmda onlarnda geçmesini bekliyrm kasımda yaptrdm 2.kez birde arralıkda rotüş yaptı hoca şimdi daha güzl sadece pembelik var inş. geçer onlarda

çook sevndim senn adına ya bende tam 6 tane vardı ve hepside çıkkndı gittim develte ancak 2sini alırım dedi diğerlerine lazer yaptırablrsn dedi sonra özel de plastk cerrha gittim yine kalır dedi bnde biirde ben çok ya hoca ayrı ayrı alırm dedi hepsini almm dedi özeldekide snra rf yöntemi düydm okudm yaptrdm şu an pembelik var suratmda onlarnda geçmesini bekliyrm kasımda yaptrdm 2.kez birde arralıkda rotüş yaptı hoca şimdi daha güzl sadece pembelik var inş. geçer onlarda
canım daha cok yeni.onlarda geçer daha iyi bir görünüm olur.bakımını güzel yap,güneş kreminide ihmal etme cok daha iyi olur insallah :KK66:

Rf yöntemiyle Medicalart ta hangi doktora aldırdınız?

çook teşekkrler şu kara kişta dahi güneş kremi sürüyroum dikkat ediyorum evet daha yeni çok yeni inş. düzelir daha iyi olur ben istanbuldayım çok doktr gezdm bakndm araştrdm medical nişantaşi şübesi dr- nizam kurt hoca sağolsn iyi yaptı 2. kez gittğimde tamamemn gitti ve şu an pembelik var sadce yüzmde

çook teşekkrler şu kara kişta dahi güneş kremi sürüyroum dikkat ediyorum evet daha yeni çok yeni inş. düzelir daha iyi olur ben istanbuldayım çok doktr gezdm bakndm araştrdm medical nişantaşi şübesi dr- nizam kurt hoca sağolsn iyi yaptı 2. kez gittğimde tamamemn gitti ve şu an pembelik var sadce yüzmde
Geçmiş olsun canım, inş kızarıklıkta hemen geçer. Senin için sakıncası yoksa fiyat bilgisini bizimle paylaşabilir misin, ilk yaptırdığında ben tekrar mı çıktı ki rötuş yapıldı,
rötuş için ekstra para ödedin mi

Canım alınan bölgede iz kaldı mı, doktor herhangi bir krem önerdi mi, bir de bir şeyi merak ediyorum, iyileşme sürecinden, bu süreçte herhangi bir krem kullandın mı rica etsem biraz bahsedebilir misin, alınan bölgenin fotoğrafını sizin için bir sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz

Son düzenleme:
merhaba öncelikle bırazbahsedeyiim ben çok dktor gezdm ve benlermin zararı yokmuş 6 tane hepside çıkıntılı alındı şimdi tabi gittiğim tüm doktorlar tekrarlamaz dediler kfasnda bakabilirnettn sayi inş. bnde öyle umuyorum sonra neyse yaptrdm kabuklandı düştü sonra az izleri varkı yine ben gibi tekrar rötüşa gittim yaptı hoca çok az küçük şeydi zaten ben çukurlk faln kalır diye düşünürken bir tnesi hariç hepsi dümdüz oldu ama krem faln vermedi hiç bana sordm genelde kendi kendine iyileşmesini bekliyoruz dedi şu an için bir krem kullnmıyorum başndan beridir hiç kullnmadım sadece güneş kremi okadar aslnda şöyle düşünün yüzünze bir darbe alıyorsunuz kanıyor sonra duruyor kabuk tutup düşüyor tabiki pembelik olcak sonra kendi kndine iyileşiyor bnun gibi ben mantığını anladım yani yazında bacak kollarımızı hep sinekler ısırmazmı kaşnr kanar her yer yara olur ama kişa bir şey kalmaz bunn gibi düşünn iyilşme sürecmde 1 hafta suya degmedm yüzümü yıkamadm yani 6 tane olunca çok da mimk yapamdm bben bir şey olur faln diye ama sizn bir taneyse hiç mi hiiiç sorun olmaz net sayfasınada bakabilirsiniz ilk bende 200 tl sonrasi için 100 tl yani ben 500 tl verdim hocada bir kaç tane daha aldı böyle

X