Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Ne kadar oldu aldıralı yüzünün neresindeydi?

Medicalart hangi doktor a aldırdın?? asıl önemli olan şey i söylememişsin canım

merhaba bende radyofrekans yontemiyle ben aldirdim hemde 4 adet birsey sorucam sonrasinda cikt temizleme ve nemlendirme nasil oluyor beni bilgilendirmisniz

kızlar bende cumartesi günü bursa şubesinde aldırdım hiç bir sıkıntı yok 2 gün olmasına rağmen insanlar sivilce yarası sanıyorlar bakalım gelişmeleri yazarım ama kullanmamı istediği bepantni kullanmıyorum sarı merhem sürdüm ben 2 gün şimdilik güzel gidiyor kuramaya başladı......

Rf ile iz kaldimi acaba? Ben de izmir dubesine gidebilirim...bir de doktorunuzu. Ogrenebilir miyim

İz kalıp kalmama durumu biraz benin yüzeyden ne kadar derinde olduğuna bağlı. Ancak doktor rf ile güzel bir şekilde çalışırsa belli belirsiz bir iz kalıyor, sohbet mesafesinden farkedilmeyeceğini söylemişti doktor iyileşme sonucunda kalacak izin.

sonuçları bekliyoruz geçmiş olsun

Bende izmir şubesine gidip görüşmek istiyorum.izmirde ben tedavisi olan arkadaşlar sonuçtan memnun musunuz.ve nolur banada öncesi ve sonrası resimlerinizden gönderin

Evet izmirde olan arkadaşlar...getcekten memnun kaldiniz mi...iz kaldimi...benim yuzumde 15 20 tane falan var...subat tatilinde izmirde aldirsam mi diye ciddi ciddi dusunuyorum...ne olur bize yok gosterin....biktim artik benlerle olmaktan...bi de kac gun suruyor iyilesmesi...ayrintili bi sekilde anlatabilir misiniz...lutfennnn....

Arkadaşlar ben İzmir şubesine gittim ancak doktor sordugum hicbir soruya cevap vermedi önüme hemen imza kagidini cikartti ve parayi söyledi ben tavirlarini hic beğenmedim. Ayrıca o doktor zaten plastik cerrah değil genel cerrahti. Kaldı ki ege üniversitesi hastanesi ve diğer hastanedeki doktorların hiçbiri kesinlikle tavsiye etmedi. Daha yeni cikan bir yontem oldugu icin uzun vadede zararlari görülmedi deniliyor. Evet iz konusu çok sıkıntılı ama bu durumda benim kafami karistiriyor. Ya vucudumdaki benler artarsa farklı bir tepkime verirse ileride gibi gibi...

Sanırim en iyi yontem cerrahi yontemle aldirmak.ama işte yüzünde olunca insan tedirgin oluyor iz konusunda

Evet ben cilt kanserine yol açacak diye vucudumdaki 5 tane benimi aldirdim üniversite hastanesinde kiminde iz kaldi kiminde kalmadi. Yüz en cabuk iyileşen yermiş. Ama bende cesaret edemedim. Benim yüzümde bir tane var o da dudagimin uzerinde.. Bende çok rahatsiz oluyorum ama egede ki doktora bu yöntemleri sorduğumda;biz bu yöntemleri sevmeyiz seveni de sevmeyiz dedi gayet net bir şekilde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…