Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, en kısa zamanda bende aldıracağım inş.

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, en kısa zamanda bende aldıracağım inş.
rica ederim ne demek bnm size tavsiyem eğer zararsız ise hemen ldırın çünkü yaza kalırsa eğer güneş yoğun olduğundan leke kalma ihtimali olabilir bn bu kişta dahi güneş kremi kullnıyorm sizcde kullnn mutlaka ve bir an önce gidin yaza birakmayııınn

Ben 2 sene önce aldırdım sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim lazer yöntemiyle yakma gibi birşey yapıldı
Benimde burnumla yanagimin birleştigi o arada mercimrk tanesi büyüklüğünde cikintili bir ben var sizce aldirsam cukurluk yada belirgin bir iz kalirmii cok kararsizim . Buarada siz nerdde aldirdiniz beninizi

Ben 2 sene önce aldırdım sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim lazer yöntemiyle yakma gibi birşey yapıldı
Benimde burnumla yanagimin birleştigi o arada mercimrk tanesi büyüklüğünde cikintili bir ben var sizce aldirsam cukurluk yada belirgin bir iz kalirmii cok kararsizim . Buarada siz nerdde aldirdiniz beninizi

Canım ben gittiğim yeri öneremem çünkü güzellik kliniğiydi hastaneyi tavsiye ederim.
Ben et beni tarzı değildi ama kesinllikle çukur kalmadı.
Hatta bitanesinin kökü bayağı derindi ilk alındıgında bildiğin kocaman çukurdu.
Şimdi hiç belli olmuyo

Son düzenleme:
Beninizin son durumu nedir acaba ve yüzünüzün hangi bölgesindeydi

Beninizin son hali nedir acaba

Cerrahi yontemle aldirdiginiz benlerinizden memnunmusunuz bariz bir izinizmi kaldi

Beninizi aldirdiginizin yerin son durumu nedir

Beninizin son durumu nedir acaba bende aldirmak istiyorum da

Nasilbir ix kaldi ve beniniz neredydi acaba

En ucuza neresi yapıyor, ben de 4 tane benimi aldıracağım toplamda 500 lira ödeyeceğim. Daha uygun yapan birileri varsa orya gideyim. Bir aya aldıracağım. Olumlu sonuclar bekliyorum. Sevgiler

En ucuza neresi yapıyor, ben de 4 tane benimi aldıracağım toplamda 500 lira ödeyeceğim. Daha uygun yapan birileri varsa orya gideyim. Bir aya aldıracağım. Olumlu sonuclar bekliyorum. Sevgiler
Beninizi hangi yöntemle aldırmayı ve nerede aldırmayı düşünüyorsunuz, bir de 4 tane bene 500 lira çok uygun, 1 tane bene 1000-1500 arası fiyat veren var.

Benleri aldırmadan önce cildiye doktoruna dermoskop muayenesi oldunuz mu, yoksa direkt plastik cerrah aldı mı?
Benleri aldırdıktan sonra kaç gün su ile temastan kaçındınız ve dikişler kaç gün sonra alınmıştı?
Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…