Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Merhabalar benimde burnumun yanında ve çenemde ben var. Bayadır aldırmayı düşünüyorum ama güvenemiyorum. Acaba hangi şubede hangi doktora yaptırdınız iz, çukur kaldımı? eylul355

Eylul355 rica etsem banada öncesi ve sonrası fotoğraflarını atarmısın bende izmirde senin yaptırdığın hastanede benimi aldırmayı düşünüyorum ama bir taraftanda çukurlar kalır mı diye korkuyorum.benim benim dudağımın yanında yaklaşık 3 cm kadar ve kabarık bunu rf ile aldırmak istiyorum ama tam kararda veremiyorum yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Rica etsem banada fotonu atarmısın

Merhabalar benimde burnumun yanında ve çenemde ben var. Bayadır aldırmayı düşünüyorum ama güvenemiyorum. Acaba hangi şubede hangi doktora yaptırdınız iz, çukur kaldımı? eylul355
Mrb benimde aynı sizin gibi burnumun yanında ve çenemde et benlerim vardı bende 10 gun Once aynı merkezde aldirdim.İnan benim kadar kimse tereddüt etmemistir ama su an sonuçtan çok memnunum.

Merhaba seda bende 10 gün önce aynı merkezin bursa şubesinde aldirdim benlerimi ilk önce çok kötüydü ama su an burnumun yanındaki hiç belli olmuyor çenemdeki de biraz daha çukur ama 2 aya kadar düzelir dedi doktor senin durumun nasıl

Mrb benimde aynı sizin gibi burnumun yanında ve çenemde et benlerim vardı bende 10 gun Once aynı merkezde aldirdim.İnan benim kadar kimse tereddüt etmemistir ama su an sonuçtan çok memnunum.

Acaba hangi şube ve hangi doktordan aldırdınız?

Acaba hangi şube ve hangi doktordan aldırdınız?
Aynı merkezin bursa subesinde aldırdım ilk önce bir plastik cerrahla konustum cerrahi olarak aldirirsam orda benimde daha büyük dikiş izi kalacağı için bu merkeze gittim. İşlem çok kısa sürüyor sonrasında 1 hafta biraz sabretmen gerekecek ama rahatsız oluyorsan aldir derim ben bunca yıl boşuna beklemisim

Canim bana ozelden mesaj atabilir misin gittigin yerin ve doktorun adini.bi de suan durumun nasil ben de alnimda mercimek buyuklugunde bi ben aldirmak istiyorum

iz kaldımı acaba resmini atabilirmisiniz?

merhaba acaba fotoğraflarrını paylaşabilir misin

Sehir disindaydim uzun zamandir giremedim kusura bakma. Ben 12 temmuzda aldirmistim suan 1 bucuk aylik falan benimkiler. Pembelik daha gecmedi bekliyorum bakalim doktor beyaz tenlisin 3 ayi bulur gecmesi demisti. Bazen madecassol sürüyorum. Senin nasil oldu iz gecti mi ?

Çukurluk oluştu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…