Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Yüzünden mi aldırdın

medical art yeni adı ideaklinik . diğer sözlük forumlarında ve https://www.sikayetvar.com/medical-art 'da ki şikayetlere bakınca anlaşılıyor gerçekten berbat iş yaptıkları. o kadar çok şikayet edilmişler ki en son isim değişip ideaklinik yapmışlar. para kazanıcaz diye milleti kesip biçiyorlar.
ben alacak kişilerin mediport nişantaşı 'na gitmesini tavsiye ederim. ben oraya gittim bugün, konusunu da bugün forumda açtım hatta https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/istanbulda-ben-aldirmak-tavsiye-verir-misiniz.1079212/
kendileri çok güzel bir yöntemle buharlastırma dedikleri aldı, su an bant var. 24 saat sonra cıkarıcam. 15 gün krem sürücem ten rengide kendine gelecek dediler. medical art - ideaklinik hariç her yere gidebilirsiniz.
mediport nişantaşı nın instagram hesabına bakınca zaten gitmemiz gereken yer belli oluyor.
https://www.instagram.com/mediportnisantasi/

Verdiğiniz hesabı inceledim birebir aynı yöntem uygulanıyor ideal klinik le...

Öyle bir yazmısınızkı sanki mediport dunyayı baştan yaratıyor...Açıkçası reklam yaptıgınızı bile dusunuyorum su an...

Ben izinin kalıp kalmaması iyileşme hızı her insana gore değişiyor..Maksımum 1 senede toparlıyor vucut...

3 tane ben aldırdım idea klınıkte 2 si belli belirsiz şu an ki 4 ay oldu daha 1 tanesi bellı halen buyuktu cunkı dığerlerıne göre beklıyorum...Ben memnunum...

Arkadaşlar radyofrekansla yanaklarındaki 3 kücuk kahverengi hafif çıkıntılı beni aldırdım 5 gün önce şimdiden çok daha iyi görünüyor çok mutluyum boşuna kafama takmışım yıllarca.sorusu olan varsa yanıtlayabilirim ben cok araştırmıstim

Bende de kan beni( damar beni) var çok sayıda.yüzümdekileri radyofrekansla aldırmayı düşünüyrm.tavsiye edermisiniz?

Bende de kan beni( damar beni) var çok sayıda.yüzümdekileri radyofrekansla aldırmayı düşünüyrm.tavsiye edermisiniz?
Kesinlikle tavsiye ederim.zaten acı ağrı olmuyor.ben de çok düşündüm sonrası nasıl olur diye ilk 2 gün eşim dalga geçti çukur diye.su an 5. Günü ve çukur kalmadı çok iyi görünüyor

Arkadaşlar bende yüzümden çok sayıda ben aldırmak istiyorum hepsi yüzeysel çok küçük çıkıntısız benler. İstanbul’da bi doktor önerebilir misiniz lütfen. Medicalart a gittim ama hiç güven vermedi bana o yüzden bi işlem yaptırmadan çıktım.

Ben idea klinikte seher hanıma yaptırdım instagramda videolarını izlemiştim o yüzden çok düşünmeden gittim hallettim benimkiler de çok küçüktü.şu an hafif kızarıklık var kimse anlamıyor

Arkadaslar ben 3gun once izmir ideaklinikte buharlastirma yontemi ile iki ufak benimi aldirdim ancak cukur olustu gordugumde sok oldum suan cok mutsuzum her sabah aynaya bakiyorum gececek mi diye

Arkadaslar ben 3gun once izmir ideaklinikte buharlastirma yontemi ile iki ufak benimi aldirdim ancak cukur olustu gordugumde sok oldum suan cok mutsuzum her sabah aynaya bakiyorum gececek mi diye

Çok geçmiş olsun. Umarım zamanla daha iyi olur. Ben de burnumdan ve philtrumdan aldırmak istiyorum fakat riskler yüzünden çok kararsızım. Alınan yerlerin fotoğrafını atar mısınız bana? Operasyonu yapan paragözler ne diyor şimdi size? Muhtemelen kendilerinden emin konuşmuşlardır operasyondan önce aç herifler

ben de aldıralı 2 sene oldu olacak iz kalmadı ten rengime göre hafif bi beyazlık var vücudunuzdan ben alındığında zaten nereye aldırırsanız derinliğine göre ufak bi iz kalacak yani belli bile olmuyor

risk olarak bahsettiğiniz şey ne risk var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…