Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Bende bugün idea klinikte 3 tane ben aldırdım...İlk ben 250 diğer ikisine 125 tl toplamda 500 tl verdim...

İki tanesi büyük dü 1 tanesi kuçük..Bakalım süreç nasıl işleyecek...
Benim de aynı şekilde, 2 gün önce 3 tane aldırdım, hazır burnumu yaptırmışken benlerimi de aldırayım birlikte iyileşsinler dedim ama yüzümde doğru düzgün belli bile olmayan benler şu an 3 tane koyu kahve çukurumsu bi şekilde duruyorlar, burnumun güzelliğine sevinemiyorum o derece demoralize oldum. Son durumunuz nedir, iyileşme gösterdi mi yaralarınız ?

Benim de aynı şekilde, 2 gün önce 3 tane aldırdım, hazır burnumu yaptırmışken benlerimi de aldırayım birlikte iyileşsinler dedim ama yüzümde doğru düzgün belli bile olmayan benler şu an 3 tane koyu kahve çukurumsu bi şekilde duruyorlar, burnumun güzelliğine sevinemiyorum o derece demoralize oldum. Son durumunuz nedir, iyileşme gösterdi mi yaralarınız ?

Geçmiş olsun. Belki daha yeni aldırdığınız için öyledir. Doktor izlerin geçeceğine dair bir şey demedi mi? Hangi yöntemle aldırdınız?

Geçmiş olsun. Belki daha yeni aldırdığınız için öyledir. Doktor izlerin geçeceğine dair bir şey demedi mi? Hangi yöntemle aldırdınız?
Rf ile aldırdım, yeni diye tribe girdim baya, dr kabuk tutacağını sonra kabukların düşeceğini söyledi. Sizin izleriniz ne durumda iyileştiler mi ?

Rf ile aldırdım, yeni diye tribe girdim baya, dr kabuk tutacağını sonra kabukların düşeceğini söyledi. Sizin izleriniz ne durumda iyileştiler mi ?

Korkmayın hemen. İyileşme sürecinin geçmesini bekleyin. Benim aldırmak istediğim doktor bir taneyi 600 liradan alıyor. 4 teneyi 1200'e bıraktı en son. Bir yandan fiyat yüksek mi diye düşünüyorum. İlk fırsatta aldıracağım.

Arkadaşlar rf yöntemiyle ben aldırdıktan sonra iz kalan var mı ya da delik olan ben de aldırıcam da bir de id....klinik ten memnun olan var mı adını tam yazmadım yasakmış heralde

Merhabalar.Kabuk düştükten sonra oluşan hafif pembemsi kırmızımsa görüntü tam olarak ne zaman geçti?biraz bilgi verir misisniz?

Bende dün aldırdım bugün baticonla temizledim sonrasında bepanthol krem ile bactroban krem karıştırıp sabah akşam süreceğim şuan kızarık ve çukur gibi iz kalmasından korkuyorum ama doktor kalmaz dedi fraksiyonel lazer kendini yenileyen bir özelliği olan lazermiş bakalım hayırlısı

Bende dün aldırdım bugün baticonla temizledim sonrasında bepanthol krem ile bactroban krem karıştırıp sabah akşam süreceğim şuan kızarık ve çukur gibi iz kalmasından korkuyorum ama doktor kalmaz dedi fraksiyonel lazer kendini yenileyen bir özelliği olan lazermiş bakalım hayırlısı
Merhaba nerede ve ne kadara aldırdınız

Merhabalar
Ben de sizin benlerinizi aldirdiğiniz klinikte aldirmayi düşünüyorum, neticeden memnun musunuz

İdea klinikte dr adil altinsoya mi yaptirdiniz. Neticeden memnun musunuz. Cvplarsaniz cok makbule gececek. Benimkiler et beni değil leke şeklinde benler

İdea klinikte dr adil altinsoya mi yaptirdiniz. Neticeden memnun musunuz. Cvplarsaniz cok makbule gececek. Benimkiler et beni değil leke şeklinde benler
Ben idea klinik hakkında cok sikayet duydum. Hatta o kadar cok sikayet edilmis ki isim değiştirmişler sikayetvar.com be eksisözlük den bakın bence

Ben aldırdım bir hafta oldu 13 tane çenemdeki çok büyüktü çukurluk var kocaman bilmiyorum bakalim ne olacak

Merhabalar
Ben de sizin benlerinizi aldirdiğiniz klinikte aldirmayi düşünüyorum, neticeden memnun musunuz
Bilindik bir doktor olduğu için olabilir mi acaba bilmiyorum ama genelde de fiyatlar böyle sanırım bundan 8 sene önce normal bir semtte doktorda aldırmıştım 300 TL idi aradan kaç sene geçmiş
Ben 13 tane aldırdım 1500 tl

X