Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Merhaba ben bugün radyo frekans ile yüzümde 3 tane ben aldırdım fakat bı krem koruyucu vs birşey yazmadı doktor
Siz ne kullandınız krem olarak iz kalmaması için

10. aydayım 2 kere rötuşa gittim hala kırmızılık var ve birinde kahve nokta oluşuyor yine ne bitmez şeymiş krem kullanan ve faydasını gören var mı ?

arkadaşlar bende aynı durumdayım 1 kere rötuş yaptırdım alındıktan 3 4 ay sonra şuan 1 yıl kadar olacak ve hala kızarık şekilde pembemsi ve içinde sanki minicik siyah nokta var ben çok araştırdım ve madecassol krem ile Evigen E vitamini ampulunu karıştırdım 1 haftadır kullanıyorum o bölgeye sanki renginde açılma ve küçülme var gibi ancak daha çok yeni gelişmeleri yazarım inşallah şifa buluruz içine bepanten de koyan varmış ben şimdilik böyle denedim güzel gidiyoruz geçmiş olsun herkese

canım hiç endişe etme derim benimde yüzeyseldi bakarsan çok güzel iyileşme gösterebilir ancak biraz sabır istiyor benim 1 yıl oldu hala uğraşıyorum 1 2 ayda iyileşmesini bekleme yıllarını alır belki ama sonuç güzel olur inşallah

Merak edenler varsa diye yazmak isterim radyo frekans ile ben aldırma yönteminde uyusturulmuyor ve normal lazer epilasyon daki kadar çok hafif bı durum yani ben çok hassas olmama rağmen hiç acı hissetmedim
Yapan Dr da önemli tabi birde benler içe doğru çok derinden yeniden çıkabiliyormuş ben aldirali bugün 6 gün oldu kabuk bağladı ama düşmesi sanırım 1 haftayı bulur öyle çukur kalacak gibi değil çünkü içe doğru çok derin değildi yüzümde yaklaşik 30 tanede küçük var zamanla bunlarında aldiricam doktorum çok iyiydi umarım sizede iyi doktorlar denk gelir

Be

Bende Ankarada aldırmak istiyorum rica etsem fotorafini atarmisiniz ozelden bide tam olarak nerede yaptırdığınızı

Ankarada hangi klinikte yaptirdiniz. Doktor mu islemi yapiyor. Memnun musunuz. Yardimci olursaniz cok mutlu olurum. Bende arastiriyorum suan.

İzin nasıl geçti mi

İzin nasıl geçti mi
canım bende aynı şekilde aldırdım lazer yöntemiyle ancak çok dikkatli olmak gerekiyor aldırılan yeri kaşırsan hemen kızarıyor zımbız değse hemen beliriyor yani izin geçmesi baya zaman alıyor benim 1 yılı geçti hala uğraşıyorum çokça dikkat ve bakım istiyor doktoru sakın dikkate almamazlık yapmayın her dediğini kullanın daha çabuk sonuç alacaksınız rabbim şifa versin inşallah..

Hiç hafifledi mi izin yoksa hep aynımı

Hiç hafifledi mi izin yoksa hep aynımı
hafifledi uzaktan belli belirsiz kendim bile aynadan uzaklaşınca farketmiyorum ancak yakına gelince belli oluyor baya ben sağ kaşıma yakın yerden aldırdım et beni gibi çıkıntılı değildi biraz derine indi doktorum temizlemek için belki bu yüzden biraz zor oldu iyileşmesi arkadaşım yeniler de aldırdı 3 tane şuan hiç izi yok diyebilirim onun çünkü derinin üstündeydi

Benlerini sildiren arkadaslar son durum nedir. Yuzunde cukurluk kalan varmi burdan paylaşırsaniz cok memnun olurum

Son durumunuz nedir acaba cukurluk kaldi mi hic bilgi verebilir misiniz

Herkese selam kızlar bende bugün idea klinikte rf yöntemiyle bir benimi aldırdım büyük bi çukurluk var ve kırmızı bakalım yorumları okudum umarım iyileşir ve olabildiğince az iz kalır bana bepanthen plus kremini yazdı fakat bugün alma şansım olmadı yarın alıp kullanmaya başlıycam :)

canıım rabbim şifa versin öncelikle çukur belli belirsiz oluyor ama orda silik bir iz kalabiliyor ben hala uğraşıyorum umarım tez zamanda kurtulursun...

Merhaba ben de yarın benlerimi rf yöntemi ile aldıracağım. Aldıranlar ne durumdasınız??

Bende bugün idea klinikte 3 tane ben aldırdım...İlk ben 250 diğer ikisine 125 tl toplamda 500 tl verdim...

İki tanesi büyük dü 1 tanesi kuçük..Bakalım süreç nasıl işleyecek...

Benim de 3 hafta oldu şuan kırmızı. Günde üç kez medascol sürüyorum. Bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…