Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

bugun 2.gunum suanlık uzun bi sürec var önümde sanırım bu tedavide en önemli şey sabır bekleyip göreceğiz umarım eskisinden kötü olmaz

bugun 2.gunum suanlık uzun bi sürec var önümde sanırım bu tedavide en önemli şey sabır bekleyip göreceğiz umarım eskisinden kötü olmaz
Bende bugün aldırmaya gidicem. Hiç moralini bozma. Nişantaşında mı aldırdın sende? Uyuşturmuyolarmış acımıyo mu alırken

Hangi devlet hastanesinde hangi doktora aldırdın?

Bende nizami bey e aldırcam sanırım 20 si gibi. Kabarıklık oluştu diyen var krem kullanmış daha sonradan herkeste kabarıklık, çukurluk oluştu mu? Son durum nedir?
Ben şuan yoldayım aldırmaya gidiyorum. Genel de bikaç ay sonra bişey kalmıyomuş. Çukurlukta derinliğe göre oluşan bi şeymiş. Dün bununla ilgili türkçe ingilizce baya video izledim yakarak alınıyo ütüyle bi yerini yakmışsın gibi diyebiliriz. Umarım bi yıl sonra hiç yada uzaktan farkedilmeyen ufacık bi iz kalır :) gelişmeleri yazarım

SGKlı sayılıyoruz üniversite öğrencisiyim ben. 200 TL almaları çok saçma alamazlar normalde. Bunu özellikle konuşmama ma sizde bi sorar mısınız Betül?

Ben 16 yaşımdayım izmirfeyim önerebileceğiniz devlet hastanesi ve dpktor var mı acaba yüzümde yüzeysel benler var 10 12 civarı hangi yöntem daha iyi sizce ve çok acı verir mi yanıtlarsanız çok mutlu olurum

SGKlı sayılıyoruz üniversite öğrencisiyim ben. 200 TL almaları çok saçma alamazlar normalde. Bunu özellikle konuşmama ma sizde bi sorar mısınız Betül?
Canım senin yazdığını çok sonradan gördüm zaten orda işim 10 dk sürmedi. Ben daha önce başka özel hastanelerde sorduğumda 1000 tl gibi bi ücret söyledikleri için açıkçası orası makul geldi. Aldırdım bakalım neler olacak

Fotoğrafta arma şansın var mı ilerleyen süreçteki gelişmelerde canım bende dediğim gibi 20sinde aldırıcam. Çok iyi olur.

aldıracak olanlar öncelikle hiç acımıyor. sadece doktor benlerinizi yakarken yanık kokusu alıyorsunuz ben 15 tane aldırdım kabarıktı ve hepsi yüzümdeydi çok kafama takıyordum ilk gün hafif kızardı ve benler olduğundan fazla belirgin hale geldi akşama doğru yaranın rengi koyulaştı hiç aldırmamışım sanki orda ben varmış gibi hissettim. benlerim derin olduğu için doktor 2 ay sonra yine gitmemi önerdi derine inmemiş fazla. ikinci gün yaralar biraz ıslaktı bazıları fazla kabuk tutmuş bazıları az bir şey. bugün 3. gün kabuklanma arttı.. aslında öncesinde çok tereddütte kaldım gitmekle gitmemek arasındaydım her şeyi göze aldım ve aldırdım bakalım sabırlı bekliyorum bu süreci çabuk geçer inşallah

canım yarın aldırcam sanırım bu arada nizami beyden memnun kaldın mı?
Evet cok memnum kaldım 7-10 gün arası bütün kabuklar düşer dedi benim 7.günde hepsi düştü ve şuan çok hafif kızarıklıklar var onlarda 1 aya geçer dedi iyi ki aldırmışım diyorum :)

Bende nizami bey e aldırcam sanırım 20 si gibi. Kabarıklık oluştu diyen var krem kullanmış daha sonradan herkeste kabarıklık, çukurluk oluştu mu? Son durum nedir?
Bende oluşmadı kzarıklık var sadece kabuklar düştükten sonra o kadar o da her yarada oluyo kızarıklık

Nerde aldırdınız hangi hastanede

Kızlar tekrar merhaba :) hem durumumdaki son gelişmeleri bildirmek hemde bi konuda danışmak için yazıyorum. Bugün 8.günümdü kabuk düştü(daha doğrusu düşürmek için biraz elle müdahalede bulundum ) çukurluk yok gibi ama kırmızılık pembelik var benin yerinde. Sorum şu olacak iz kalmaması için bi krem kullanmalı mıyım şimdiden ? Contractubex yada madecassol gibi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…