Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Benleri aldırmadan önce cildiye doktoruna dermoskop muayenesi oldunuz mu, yoksa direkt plastik cerrah aldı mı?
Benleri aldırdıktan sonra kaç gün su ile temastan kaçındınız ve dikişler kaç gün sonra alınmıştı?
Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.
merhaba.ilk önce cildiye doktoruna göründüm.sonra kendisi beni plastik cerrahiye yönlendirdi.o şekilde alındı benim.3-4 gün su degdirmedim.dikislerimde 10 gun sonra alındı.

Medicalart ta aldırcam bende bir aya kadar. Şubatın 20 si civarı gideceğim. Reklamlarda gördüm üniversite öğrencileri sgk güvencesi altında oluyormuş 25 yaşına kadar. Sgk güvencemiz olduğu için bizden 200 TL almalarını normal bulmuyorum. Bunu da dile getireceğim Medicalart Nişantaşı şubesinde Nizam Kurtdere doktoruna. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bende aldırdım 4-5 gün önce yüzümden 5 tane şuan kabuk tuttu kabukların düşmesini bekliyorum. RF yöntemi ile aldırdım uyuşturmadı ve hiç acı duymadım çok mutluyum inşallah sonucu da güzel olur suan bekliyorum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim

Bende aldırdım 4-5 gün önce yüzümden 5 tane şuan kabuk tuttu kabukların düşmesini bekliyorum. RF yöntemi ile aldırdım uyuşturmadı ve hiç acı duymadım çok mutluyum inşallah sonucu da güzel olur suan bekliyorum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim
Nerde aldırdınız acaba ?

Herkese merhaba kızlar uzun süredir tam dudağımın üstündeki beni aldırmayı düşünüyorum çok büyük değil mercimek tanesi kadar. Ama iz kalır korkusu var eniştem aldırdı daha önce yüzünde 2 tane. Cerrahi yöntemle aldırdığında hiç iz kalmadı ama lazerle aldırdığında biraz iz kaldı. Sizce rf ile mi aldırınca daha az iz kalır yoksa cerrahi yöntemle mi ? Ona göre cesaretimi toplayıp artık bende aldırmak istiyorum.

Herkese merhaba kızlar uzun süredir tam dudağımın üstündeki beni aldırmayı düşünüyorum çok büyük değil mercimek tanesi kadar. Ama iz kalır korkusu var eniştem aldırdı daha önce yüzünde 2 tane. Cerrahi yöntemle aldırdığında hiç iz kalmadı ama lazerle aldırdığında biraz iz kaldı. Sizce rf ile mi aldırınca daha az iz kalır yoksa cerrahi yöntemle mi ? Ona göre cesaretimi toplayıp artık bende aldırmak istiyorum.
Cerrahi yöntemi hiç düşünmedim bile ben. Sonuçta kesiden sonra hep iz kalır diyor bütün doktorlar bende iz kalmasından korktum. RF ile normal bir yara kabul tutmuş gibi oldu benim 5-6 gün sonra da kabuklar düşer muhtemelen iz kalıcağını sanmıyorum doktorda kalmaz dedi ama sen yine bi doktora danış bence canım

Cerrahi yöntemi hiç düşünmedim bile ben. Sonuçta kesiden sonra hep iz kalır diyor bütün doktorlar bende iz kalmasından korktum. RF ile normal bir yara kabul tutmuş gibi oldu benim 5-6 gün sonra da kabuklar düşer muhtemelen iz kalıcağını sanmıyorum doktorda kalmaz dedi ama sen yine bi doktora danış bence canım
Bende oraya gittim geçen hafta bi göstermek için. Doktor eğer derinse biraz pembelik kalır ama derin değilse hiç iz kalmaz dedi. Eniştemde de cerrahi yöntemle iz kalmayınca yine kafam karıştı :KK43:

Bende oraya gittim geçen hafta bi göstermek için. Doktor eğer derinse biraz pembelik kalır ama derin değilse hiç iz kalmaz dedi. Eniştemde de cerrahi yöntemle iz kalmayınca yine kafam karıştı :KK43:
Canım sordun mu derin mi diye. Zaten derin gibi duruyo yada yüzeysel duruyor diye söylüyo. Bana da aynısını dedi ama pembelik ne kadar olucak zamanla azalıcak 1,5-2 aya azalıp 1 sene sonra yerini bulamıycak hale geliceksin dedi bana da. Gittiğim an aldırdım güvenip orda yanındaki kız da 30 tane aldırmış ama hiç iz kalmamıs gösterdi bana. Cerrahi yöntem beni daha cok korkutuyor zaten doktor da cerrahi de mutlaka iz kalır demedi mi :KK43:

merhaba bende yaklaşık 1,5 yıl önce devlet hastanesinde cerrahi yöntemle aldırdım.belli belirsiz bir iz kaldı.cok dikkatli bakmak lazım farketmek için.benimde burnumun üstünde mercimek kadar koyu kahve ve çıkıntısı olmayan bir bendi.ben memmunum ve mutluyum :KK66:

Canım sordun mu derin mi diye. Zaten derin gibi duruyo yada yüzeysel duruyor diye söylüyo. Bana da aynısını dedi ama pembelik ne kadar olucak zamanla azalıcak 1,5-2 aya azalıp 1 sene sonra yerini bulamıycak hale geliceksin dedi bana da. Gittiğim an aldırdım güvenip orda yanındaki kız da 30 tane aldırmış ama hiç iz kalmamıs gösterdi bana. Cerrahi yöntem beni daha cok korkutuyor zaten doktor da cerrahi de mutlaka iz kalır demedi mi :KK43:
Sordum ama almadan bilemeyiz yüzeysel duruyo dedi ama yine de alma anında anlıyolar sanırım. Benim daha önce elim ve kolum cama girdiği için oralarda dikiş işi çok o yüzden dikişten baya korkuyorum ama yüzde öyle olmaz diyende var. Aynen o kadını bende gördüm bana da gösterdi çok çok dikkat edersen çok az kalmış onda boynunda falan. Peki beni tamamen temizliyo mu köküne kadar ? Benimki bana derin gibi geliyo ya :KK70:

merhaba bende yaklaşık 1,5 yıl önce devlet hastanesinde cerrahi yöntemle aldırdım.belli belirsiz bir iz kaldı.cok dikkatli bakmak lazım farketmek için.benimde burnumun üstünde mercimek kadar koyu kahve ve çıkıntısı olmayan bir bendi.ben memmunum ve mutluyum :KK66:

sen hangi hastanede ve hangi doktora aldırdın :) dikiş biraz şans işi sanırım ya elde kolda maşallah baya durduğu için tırsıyorum :KK70:

:KK48::KK48:
Sordum ama almadan bilemeyiz yüzeysel duruyo dedi ama yine de alma anında anlıyolar sanırım. Benim daha önce elim ve kolum cama girdiği için oralarda dikiş işi çok o yüzden dikişten baya korkuyorum ama yüzde öyle olmaz diyende var. Aynen o kadını bende gördüm bana da gösterdi çok çok dikkat edersen çok az kalmış onda boynunda falan. Peki beni tamamen temizliyo mu köküne kadar ? Benimki bana derin gibi geliyo ya :KK70:
Temizliyo ama hiç acımıyo benimde yüzümde bi tane derin gibi kabarık bir ben vardı ama iz kalmaz zamanla belli bile olmaz dedi boynunda beyaz bi iz kalmış evet ama o kesin et beniydi ve baya derindi o yüzdendir diğerlerini göremedim ben. Aslında cokta düşünmeye gerek yok 1 yıl sonunda hiçbirinde görülmeyecek kadar az bi iz kalıyor rf yöntemiyle de lazerle de. Cerrahide de öyle ama dikişi çok ince ve az atmaları gerekiyor sanırım tamamen doktorun tecrübesine kalan bisey ama yine de kahverengi bi lekedense az bi izi tercih ederim :)

sen hangi hastanede ve hangi doktora aldırdın :) dikiş biraz şans işi sanırım ya elde kolda maşallah baya durduğu için tırsıyorum :KK70:
ben ankarada gazi mustafa kemal devlet hastanesinde aldırdım.evet biraz sans,biraz doktor,birazda cilt yapına bağlı.

:KK48::KK48:
Temizliyo ama hiç acımıyo benimde yüzümde bi tane derin gibi kabarık bir ben vardı ama iz kalmaz zamanla belli bile olmaz dedi boynunda beyaz bi iz kalmış evet ama o kesin et beniydi ve baya derindi o yüzdendir diğerlerini göremedim ben. Aslında cokta düşünmeye gerek yok 1 yıl sonunda hiçbirinde görülmeyecek kadar az bi iz kalıyor rf yöntemiyle de lazerle de. Cerrahide de öyle ama dikişi çok ince ve az atmaları gerekiyor sanırım tamamen doktorun tecrübesine kalan bisey ama yine de kahverengi bi lekedense az bi izi tercih ederim :)
o zaman bu hafta sonu hava iyi olursa bende aldırayım gitsin. sonuçları yazarım :)) sonrasında krem kullandın mı ? bide kaç gün su değdirmedin?

o zaman bu hafta sonu hava iyi olursa bende aldırayım gitsin. sonuçları yazarım :)) sonrasında krem kullandın mı ? bide kaç gün su değdirmedin?
Doktor krem kullanmamı söylemedi kabuklar daha düşmedi zaten 5.gün bugün. İlk 2 gün su değdirmedim 3.gün değdirdim ama hiçbir şey olmuyor kabuk tutmuş oluyor zaten. Haberlerini bekliyorum yine bende gelişmeleri yazarım :))

Benim bugün 6.gün olmuş geçen cuma aldırmıştım. 3 kabuk düştü 2 tane kaldı. Düşen kabukların yerleri şuan kızarık sivilce çıkmış gibi rahatsız edici durmuyor :)

merhaba arkadaşlar. ben de bayadır uzaktan takip ettim yazılanları ve uzun zamandır da yüzümdeki benlerden çok rahatsız oluyodum. hep makyajla kapatma ihtiyacı hissediyodum. sonunda karar verdim ve radyo frekans yöntemiyle yüzümdeki 2 beni aldırdım sözü geçen kliniğin Ankara şubesinde. şuan 4. günüm. ikisi de kabuk bağlıyor yavaş yavaş. şuan koyu renkteler kabuk tuttuğu için. bir tanesi yüzeyseldi diğeri ise ötekine göre biraz daha deri altındaydı. doktorum en baştan söyledi. yüzeysel olanda neredeyse hiç iz kalmaz ama diğerinde hafif bir çukurluk kalabilir 2 ay sonra rötüş gerekebilir dedi. zaten ikisinin de çapı küçük olduğu için dert etmedim. işlem 5-10 dk sürüyor. önce iki benime de iğne yapıp uyuşturdu. daha sonra buharlaştırma işlemini çok dikkatli bir şekilde benlerin boyutunda yaptı. işlemden sonra benler o gün baya kızarıktı. 24 saat su değmesi yasak ve makyaj kullanılmaması gerekiyor. 2. gün hafif hafif kabuk tutmaya başladı. şimdi 4. gündeyim kabuk daha da belli oluyor. doktor kabukların düşmesi 5-10 gün arası değişir dedi. düştükten sonra da 3-4 ay sabah akşam kullanılması gereken yara izi geçiren krem verdi adı ScarexJel. yani işlemden sonra en önemli şey sabredip bu süreç içerisinde yaralara iyi bakıp yapılması gerekenleri yapmak. benimki şimdilik çok yeni ama zamanla gelişmeleri paylaşırım inşallah.

Ankara şubesinde hangi doktora aldirdiniz yazabilir mısınız özelden

Özelden attım fotoğrafları.kızlar bende çukur beklerken dediğim gibi bir kabarıklık oluştu dpktorum keloid dedi bir krem verdi betnovate diye onu ve contractubex kullanıyorum o kabarıklığın yüzde altımışını aldı ,aldırmadan önce aşı yerlerinizde veya dikiş yerlerinizde kabarıklık varsa bunu doktorunuza söyleyin yapıdan yapıya oluşabiliyormuş dikkat edin güzel günler dilerim

Eylül sen hangi şubede hangi doktora aldirdin bana özelden yazabilir misin , bende aldırmaya karar verdim doktor araştırması yapiyorum.

X