Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Merhaba, bana ozelden son halini atar misiniz acaba?

Bn konustm izmirdeki subede ama Ege universtesnsede aliyolarmis Lazermi diksmi karrsiz kaldm bide bana Buharlastrma yontemi dedi siznkidemi buharlastrmaydi Medicalart da. Lutfen yarn eden yuzmde 16 tane var

Contractubex daha iyi

Ege universitesnde aliniyoms bnde lazermi diksmi karrsz kaldm

benlerınız et benitdi yoksa yapısıkmı bn cok korkuyom kabarık benmvar 6mm ama et beni degil yannda 2 tane daha bn cıktı cok kotu gozokuyo akrabam benini aldrdı kanser oldu
et beni değildi. ne kadar büyüktü tam bilmiyorum ama mercimek tanesi kadar falandı. benimde korkum oldu ama daha önce plastik cerrahiye de göstermiştim o da alırız sorun olmaz demişti. ben yıllardır aynı duruyosa renginde ve boyutunda değişme yoksa sorun olmuyor sanırım yine de kendinizi rahatlatmak için aldırmadan önce cildiye ye gidebilirsiniz

canım sennki et benimiydi yoksa yapişkmı bnm yapısık ama kabark yanda 2 tane ben cıktı cok kotu gozukuyo akrabamda bnını aldırdı ve kanser oldu cok korkuyom
Canım benimde yapışıktı 5 tane aldırdım 2si kabarıktı. Doktor kanser olma riski yok dedi ben birebir sordum yani, hatta aldırmayınca benler de kanser riski taşıyo olabilirmiş. Sen gidip bi doktora danış bence ve aldırmaktan korkma, hiç acımıyo

tesekkur ederim canm

tesekkur ederim canm

canm bnde 16 yasndayım yuzumde de 16 tane ben var idea kilink varmis izmirde bnde izmirde yasiyorum ilk ıcn 200 tl devanı icin 00 tl ama kück ise bazıları ona gore fiyat ayrlıyolar muane olmak lazmıs bnde 21 marta hastaneye gitcam baktırcam zarrlımı diye sonra gıdıp aldıcam ıstıyosn sana ozelde klinign nuamrasını verebilirim

canım izlerin gectimi bnde izmirdeyım gittign yerde aldırmak istiyorum ama 17 tane yuzmde aldırcagm icin baya karrsız kaldm

Merhaba arkadaşlar ben de yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum aldıran her kim görürse bu mesajı bana ilk ve son hallerinin fotoğraflarını atabilirmisiniz ?
E eylul355

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…