Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Bende aldırdım 4-5 gün önce yüzümden 5 tane şuan kabuk tuttu kabukların düşmesini bekliyorum. RF yöntemi ile aldırdım uyuşturmadı ve hiç acı duymadım çok mutluyum inşallah sonucu da güzel olur suan bekliyorum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim
Merhaba, bana ozelden son halini atar misiniz acaba?

Bn konustm izmirdeki subede ama Ege universtesnsede aliyolarmis Lazermi diksmi karrsiz kaldm bide bana Buharlastrma yontemi dedi siznkidemi buharlastrmaydi Medicalart da. Lutfen yarn eden yuzmde 16 tane var

Kızlar tekrar merhaba :) hem durumumdaki son gelişmeleri bildirmek hemde bi konuda danışmak için yazıyorum. Bugün 8.günümdü kabuk düştü(daha doğrusu düşürmek için biraz elle müdahalede bulundum :KK70:) çukurluk yok gibi ama kırmızılık pembelik var benin yerinde. Sorum şu olacak iz kalmaması için bi krem kullanmalı mıyım şimdiden ? Contractubex yada madecassol gibi ?
Contractubex daha iyi

Ben 16 yaşımdayım izmirfeyim önerebileceğiniz devlet hastanesi ve dpktor var mı acaba yüzümde yüzeysel benler var 10 12 civarı hangi yöntem daha iyi sizce ve çok acı verir mi yanıtlarsanız çok mutlu olurum
Ege universitesnde aliniyoms bnde lazermi diksmi karrsz kaldm

benlerınız et benitdi yoksa yapısıkmı bn cok korkuyom kabarık benmvar 6mm ama et beni degil yannda 2 tane daha bn cıktı cok kotu gozokuyo akrabam benini aldrdı kanser oldu
et beni değildi. ne kadar büyüktü tam bilmiyorum ama mercimek tanesi kadar falandı. benimde korkum oldu ama daha önce plastik cerrahiye de göstermiştim o da alırız sorun olmaz demişti. ben yıllardır aynı duruyosa renginde ve boyutunda değişme yoksa sorun olmuyor sanırım yine de kendinizi rahatlatmak için aldırmadan önce cildiye ye gidebilirsiniz

canım sennki et benimiydi yoksa yapişkmı bnm yapısık ama kabark yanda 2 tane ben cıktı cok kotu gozukuyo akrabamda bnını aldırdı ve kanser oldu cok korkuyom
Canım benimde yapışıktı 5 tane aldırdım 2si kabarıktı. Doktor kanser olma riski yok dedi ben birebir sordum yani, hatta aldırmayınca benler de kanser riski taşıyo olabilirmiş. Sen gidip bi doktora danış bence ve aldırmaktan korkma, hiç acımıyo

Canım benimde yapışıktı 5 tane aldırdım 2si kabarıktı. Doktor kanser olma riski yok dedi ben birebir sordum yani, hatta aldırmayınca benler de kanser riski taşıyo olabilirmiş. Sen gidip bi doktora danış bence ve aldırmaktan korkma, hiç acımıyo
tesekkur ederim canm

et beni değildi. ne kadar büyüktü tam bilmiyorum ama mercimek tanesi kadar falandı. benimde korkum oldu ama daha önce plastik cerrahiye de göstermiştim o da alırız sorun olmaz demişti. ben yıllardır aynı duruyosa renginde ve boyutunda değişme yoksa sorun olmuyor sanırım yine de kendinizi rahatlatmak için aldırmadan önce cildiye ye gidebilirsiniz
tesekkur ederim canm:KK15:

Ben 16 yaşımdayım izmirfeyim önerebileceğiniz devlet hastanesi ve dpktor var mı acaba yüzümde yüzeysel benler var 10 12 civarı hangi yöntem daha iyi sizce ve çok acı verir mi yanıtlarsanız çok mutlu olurum
canm bnde 16 yasndayım yuzumde de 16 tane ben var idea kilink varmis izmirde bnde izmirde yasiyorum ilk ıcn 200 tl devanı icin 00 tl ama kück ise bazıları ona gore fiyat ayrlıyolar muane olmak lazmıs bnde 21 marta hastaneye gitcam baktırcam zarrlımı diye sonra gıdıp aldıcam ıstıyosn sana ozelde klinign nuamrasını verebilirim:KK15::KK22:

Merhaba arkadaşlar sırf bu konuda yazı yazmak için siteye üye oldum umarım faydalı olur.Ben aldırma konusunda birçok araştırma yaptım yıllardır yapıyordum,çünkü insanın şüpheleri oluyor.araştırken son yıllarda gündemde olan radyo frekans elektrokoter buharlaştırma tarzı yöntemleri gördüm bir sitede.ankarada istanbulda ve İzmir'de merkezleri olan bir medikal kuruluş.isim vermek yasak falan yazmış biri ondan direk isim veremiyorum bu yöntemleri yazınca çıkan bir site zaten.ameliyatla dikiş izinden dolayı korkumdan aldırmak istemiyordum,daha sonra bir arkadaşım yüzünde olmayan bir yerinden estetik ameliyatla ben aldırdı ve 4 aydır iyileşmeyen vücutta olduğu için pek önemsenmeyen bir iz kaldı ve bana da aldırma diye öneride bulundu.(mutlaka iyi sonuç alan vardır doktordan doktora kişiden kişiye ve ciltten cilde değişen bir durum) bunun üzerine cesaretimi topladım az buz olan ingilizcemle neler aratmadım internetten nevus rf ler yazdım ne videolar izledim inanın çok çabaladım ve ikna oldum.yüzümdeydi ben mercimek büyüklüğünde rf(radyo frekans ) ile aldırmaya karar verdim.öncelikle cildiyeye gittim ve benime baktılar bu konuda çok da Bilgin yoktu kadının aldırabilirsin benin iyi gözüküyor sesi.bir cihaz ile bakıyorlar .onun bu sözüne güvendim dediğim merkeze muayene olmaya gittim adamlar kendine oldukça güvenen adamları ben de güvendim.bir noktadan sonra kendimi güvenmek zorunda hissettim çünkü benimi aldırmak istiyordum.dün de gidip aldırdım işlem kaba bir tabirle yakarak oluyor radyo frekans ile yakıyorlar.korkum çukur kalması.işken bitince ayna tuttu Ada'm videolardan da tecrübeliyim baktım yüzeysel benden biraz büyük beyaz bir tabaka (videolarda da böyleydi) dedim oh ne güzel çukur mukur yok.sonra doktor da iyi bir insandı yapmam gerekenleri söyledi.şimdi işin asıl yüzüne geliyorum.olanları buraya tek tek yazmaya karar verdim çünkü herkes arıyor ama ben anlamadım aldıran kaçıyor mu ne kimse yorum yapmamış insanlara faydam olsun diye sizlere 2 günde bir gelişmeleri yazacağım.eve geldiğimde ilk gün açtığımda bir morarma gördüm korktum çünkü kabarık bir bendi aldındığında zedenlenen üst deri tabakası olmayan bir oluşum vardı korkulan bir çukur değil ama olan bir derinlik vardı korktum sonra baştan beri kendime sabret diy,aldıranları hatırladım.o durum geçiyor
..ilk gün korktum işte yani dün ama sabretmeye karar verdim 10 gün sonra kabuk oluşacak ve döküldüğünde bir kırmızılık olacak dediler.açılçası çocukken çok deli düşmüşlüğğm var ondan dolayı yara kapanır o kırmızılık geçer önemli olan yüzeysel bir düzlük olması diye düşünüyorum. Gece hafif kanadı ellemedim sonuçta kabuk oluşacak.bu sabah kalktığımda aynaya bakınca kendimden korktum bandı çıkarmıştım.o derinlik kan lekeleri bir miktar ağladım.sonra tekrar aklıma geldi herkes bu süreçten geçiyor ve her yara iyileşir.mantıken bu bir yanık yarası derinin üst tabakası olan epidermis yok tahminimce epidermise itilen keratinositler kaba tabirle 30 günde yenileniyor.kendimi bu bilgilerle avuttum.ama doktora fotoğraf atıp aynaya bakamadığımı söyledim.hafif bir iz mi kalır Cidde'n bundan diye de ekledim.kendinizi o halde görünce dayanamıyorsunuz.cevap gecikmedi beni bilgilendirdiklerini beklemem Halinde düzeleceğini görmek istemiyorsam bant takmamı söylediler :) 24 saat geçtikten sonra yüzümü yıkadım o bölgeye temasta bulunmadım etrafındaki kanları sildim. Şuan 2. Akşam kanları silince kendine geldi yüzüm.dudaklarım şişti o bölgede oldu işlem :) şuanda biraz daha iyi durumda aynaya bakabiliyorum.kurudu o kısım tabi daha çok erken ama dokunmuyorum o kabuk oluşsun epidermis yenilensin.cilt canlı ve hücrelerime güveniyorum ne yaralar atlatmadım bunu da atlatırım inşallah.sabredeceğim ve olanları buraya yazacağım kötü veya iyi aktaracağım insanlar da rahat etsinler ya gönül rahatlığıyla gitsinler ya da bilmiyorum kötü bir sonuç inşallah olmaz ki olursa da haberleri olsun...gören ve işine yaratan arkadaşlar lütfen dualarınızı eksik etmeyin umarım çabucak iyileşir...cildimize güvenelim :) not: kolumda maşadan ciddi bir yanık olmuştu kurudu ve kabuk tuttu,kabuk döküldü kırmızı oldu,şuan leke yok deri rengine kavuştu.bu nedenler iyi düşğnğyorum ve rahat olmaya çalışıyorum) kendinize iyi bakın ...
canım izlerin gectimi bnde izmirdeyım gittign yerde aldırmak istiyorum ama 17 tane yuzmde aldırcagm icin baya karrsız kaldm

X