Bölgesel İncelme Bel Kalınlığı Ve Yan Yağlar Icin Cözüm Yok mu ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
korsenin bel inceltme özelligi varmis burda forumda okudum kizlar ama yazlari insani pisirir diye dusunuyorum kislari denemeli :uhm:

Kızlar düşük belli pantolonlarda sizinle hemfikirim. 37 yaşındayım. 3 sene öncesine kadar bende simit dediğimiz görüntü yoktu. çünkü genelde orta bel tabir edilen pantolanlardan giyordum. fakat şu anda bu pantalonlardan bulamıyorum. mecburen düşük belli giyiyorum ve durum söylediğim gibi 3 senedir simitlerimle mücadele ediyorum. Birde göbek için tavsiyem sabah yataktan kalkmadan önce, dizlerinizi 90 derece olacak şekilde yukarıya kaldırarak kırık vaziyette tutun ve gövdenizle 10 defa kalkmaya çalışın. her sabah yaparsanız faydasını görürsünüz. Sürekli yaptığımda faydasını görüyorum. bırakınca ..........

Merhaba Nergis, yüksek belli pantolon hala mevcut. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum.
Ama İstanbulda ve de Bursada C&A diye alman outlet alışveriş yerleri açıldı. Giyim üzerine tamamen. Orda yüksek belli pantolon bulmak mümkün ! Bilginize.. Ben kullanıyorum.

Sevgili DİVATÜRK teşekkür ederim. Bandırma'da yaşıyorum. Burada hem düşük bel, hemde genelde küçük bedenler daha revaçta, bu yüzden aradığını bulmak sorun oluyor. Tavsiyen için gerçekten teşekkürlür. İlk fırsatta gideceğim.Şeniz

birşey değil canım. bildiğimi söylemem gerek.

benim belim kalın değil o yüzden bu konu hakkında pek bi araştırmam olmadı yanlız bildigim birşey var o da düşük bel pantolon ve ya eteklerin beli kanlınlaştırdıgı. kesinlikle düşük bel kullanma derim. bunu tvde bır doktor söylemişti hatta eski turk fılmlerıne bakarsanız bayanların belleri hep incedir çünki o zamanlar düşük bel kullanmıyorlarmış aklınızda bulunsunyerimseniben

Kızlar mrhb bende nivea nın sıkılaştırıcı losyonunu kullanıyorum. Akşamları sürüyorum ve üzerine sauna şortumu giyip yatıyorum.Bende çok kilo verdim halende veriyorum ama sezeryan ile doğum yaptıgım için karnım aşagı sarktı. Bu kreme başlayalı 2 hafta ancak oldu ve karnım daha iyi durumda, şortumuda 3 gündür düzenli giyiyorum.Ben size ara ara yazarım.Başka yöntem deniyen arkadaşlar lütfen paylaşın.

Merhaba kızlar, yeni yılın hepinize mutluluk ,huzur ve saglık dolu bir yıl getirmiş olmasını dilerim. Arkadaşlar 1 haftadır düzenli sauna şortumu giydim geceleri, 3 haftadır da niveanın losyonunu kullandım ve göbegim mütiş toplanmaya başladı. 100cm den aşagı bir türlü inmeyen göbek ölçüm şuan 97 cm oldu ve inşlh daha da inecek. Ben denemenizi tavsiye ederim. Tekrar sizlere yazmaya devam ederim, hoşçakalın:enbuyukkk:

Bu sauna şortu nasıl birşey ve nerede bulabilirim acep ?

Bu sauna şortu nasıl birşey ve nerede bulabilirim acep ?

Canım ben şortumu hepsiburada dan aldım. reklamlara çıkan şort var aynısı.Mavi gögüs altına kadar geliyor.tuzu ile geliyor ama ben tuz kullanmadım. losyon daha iyi geldi.

canlarım neolur şu kremin adını banada hatta herkese söyleyin eğer doğruysa bir mucize bu ne olur buradan yazın bizde alalım

bacım baştan takip edersen yazıyor. barbara bort sellülit kremi diyor. ben de avon anew 3 etkili lazer kremini sipariş verdim. arkadaşım çok övdü ille al diye. gelsin bakalım nolcek.

kızlar merhaba ben nivea bodyQ sıkılaştırıcı losyon kullanıyorum oldukça menun kaldım.eşim bile şaşırdı sırnaşık şey bence süper birşey bu krem şortumuda giyiyorum. yine yazarım ama bence deneyin kızlar değer yani :lepi:

ben nıveanın sıluettemakasını aldım bı ıse yaramadı yaaa napcam ben strec fılmmı sarsam vazelınle ıse yaramı dersınız

canım kullanmaya devam edio musun nasıl gidiyor
bende şikayetciyimm simitlerimden ve göbegimden ama düşük beldende vazgecemem sevmiyorum yüksek belii..
bende vazelin sürcem terlemeye yardım eder hem...sonra streçle sarcam..
her günde 1-2 bardak yeşil çay içiyorum
zayıflama kemeride takıyorum işe yarıyor gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…