Bölgesel İncelme Bel Kalınlığı Ve Yan Yağlar Icin Cözüm Yok mu ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Off arkadaşlar benimde yanlarım çıkmaya başladı.Normal kilodayım ama yanlar kötü duruyo malesef ve çok rahatsız oluyorum.Dün hareketlere başladım şu anda yanlarım ağrıo acıyo hergün yapıcam 1-2 ay ya kadar ayrıca çok fazla tatlı yiyorum çayı kahveyi çok şekerli içiyorum bunlarıda azaltmaya başladım ekmeğide kestim artık suda fazla içiyorum bilmiyorum inş. kurtulurum yanlardan offfffff :teselli:

Şunu yazmayı unutmuşum düşük belde giymiyorum artık.Zaten düşük bel pantalonların etkisi çok fazla.Düşük bel pantolanları çok seviyorum ama Çok üzgünüm çoook

kızlar benim bekarken 85-65-90 olan ölçülerimi şimdi söylemeye korkuyorum..felaket oldum..bir doğum yaptım ve şu an göğüs ve bel ölçüm aynı oldu..kalçada ondan biraz fazla..dümdüz bişey oldum yani off( bu hareketleri ben de deneyecem artık..çok fazla tatlı yiyorum ve sürekli oturuyorum..onun da etkisi çok galiba..

Merhaba kızlar istediğim gibi bir sonuç alınca sallamaya başladım durumu ve ara verdim :bbo: ama şimdi tekrar düzenli bir şekilde sauna şort ve sıkılaştırıcı kremimi kullanmaya devam ediyorum. Uygun birde diyetle geriye kalan kgleri vermeye çalışıcagım. Ahhhh ooo simitler ahhhh :tomato:

Kızlar bende bu hareketleri yapıyorum 1-2 haftadır ama hiç bir incelme olmadı acaba ben nerde yanlış yapıyorum.Yaza kadar yan yağlarımın gitmesi lazım.Kendimi çok kötü hissediyorum:a015:

Bendende denenmiş işe yarayan bir iki tavsiye:

evdeki temizlik bezinin sapı yada elektik süpürgesini sapını alın , ensenize omuzlarınızın üstüne yerleştirin, yanlardan da tutun sağa sola dönün, günde 50 kez yapın 2. günden sonra simitleriniz ağrıyacak.:lepi:

düşük belde giyseniz içinize bel kısmını hatta mideye kadar uzanan bir korse giyin hem çok yemenizi önlüyor, düzenli kullanımda da değişikliği fark edeceksiniz.:teytey:

Bende yapıyorum aynını oklava ile ve yere sırtüstü yatıp bacaklarımı havaya kaldırıp indiriyorum faydası çok..Simit ne oliii bu aradahihoyyyt?
Ölçülerimde 85-70-90....belimin incelmesi lazım.....

ya bnm yas 16 vcut super yanu bomba amaaaaaaaa gobek cikti vei yanlarda off npcm kilom 45 ..sinirr oluormm

benim göbeğim çok kötü arkadaşlar.Kalın bi yağ tabakası var.nasıl eriteceğim ben bu göbeği.. yanlar desem onlarda berbat bana yardım edin ne olur:çok üzgünüm:

kızlar bu haberi okumuş muydunuz? Kadın 15 yaşından berikorse kullanmış ve her geçen gün korsenin iplerini daraltarak bu hale gelmiş!!!

Eklentiler

• $corset.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 201
ağları eritmenin en güzel boğazını tutmak başka türlü zayıflanmıyor birde sabahları yarım saat yürüyüş

Allah senden razı olsun, gerçekten işe yaradı 4,5 cm inceldim daha ilk tüpün yarısındayım. 67 cm'dim başladığımda şimdi hemen hemen 62cm'ye yakınım. Birde bacağımla popumun birleştiği yerden abacağımın arka kısmına doğru selülit gibi çukurlar vardı onlarda yok olmaya başladı. Çok çok teşekkürler arkadaşım böyle bir kremle beni tanıştırdığın için.

Gelelim kremin güncellenmiş adına ve kabına; "barbara bord modelling body cream anticellulits" . Eskiden turuncuymuş kabının rengi artık pembe renkteymiş. satıcı kıza okuduklarımı anlatınca ne istediğimi anladı ve baya aydınlattı bu konuda beni bu arada halay parfümeriden 69 tl'ye aldım. Sabah akşam bolca sürüp, apartmanda merdiven inip çıktım biraz. Çünkü spor salonuna gidecek ne zamanım nede ayıracak bütçem var açıkçası. Bu yüzden kremlendikten sonra 5 kat merdiven çıkıp, iniyorum bizim apartmanda. Kremin etkileşime geçip yağları kırabilmesi için azıcık hareket etmek gerekiyormuş bunuda satıcı kız söylemişti bu yüzden merdivenlere çıkıyorum akşam akşam:))

korse kullanmanın iç organlara bir zararı olmuyor mu peki? mekik çekin ondan sonra yanlara eğilin bir sürü hareket var yapabileceğiniz korse ile olacak iş değil bence bunlar :/ eski zamanlarda korseler sadece daha zayıf ve daha düzgün görünmek için kullanılıyordu, zayıflama etkisi olacağının hiçbir yerden duymadım bunların hepsi hurafe o kadın öyle çok mu estetik olmuş şimdi? spor yapın spor yapın zaman yoksa da zaman yaratın, yoksa da paranızı harcayın ve güzellik merkezlerine gidin. integral yeni lpg var hypoxi var kavitasyon var çok sağlıklı olmasa da kavitasyon. en doğalı yeni lpg öyle eskisi gibi morartma felan da yapmıyormuş denicem demiştim seans haftam bile belliydi ama iş yoğunluğumdan başlayamadım denemeye başlayınca yazacağım.

ben kremleri ve korseleri sağlıklı bulmuyorum. Aslında bol su ve biraz egzersizle gidiyor bu bölgede yağlar genelde şişkinlikte orada biraz yağlanma görüntüsüne sebep oluyor. Ben yeni nesil lpg uygulaması ile oradaki yağlarımı yok ediyorum nacak bol su içmek en etkili yöntem.

Kremin tam ismi Barbara Bort crema modelleta anti- celulits. Beyaz üzerine pembe yazılı tüp şeklinde kocaman bi krem kızlar.. Özelden msj arkadaşlardanda özür dilerim, acemi olduğum için admin mesaj sınırlamasına takıldım.. Öpücükler!!

Valla kilo normal olsada bu yandaki yaglar ve gobek dikkat edilmezse hep oluyor. Egzersiz eniyisi en guvenli geliyor bana. Bi de usenmesem:/ Kremler gecici ve ticari geliyor kulaga.

bende de ayni sorun var...vucudum maalesef orantisiz, belim popoma kiyasla cok kalin. ben de hypoxi'ye baslamayi dusunuyorum, bu cumartesi denemeye gidiyorum eger memnun kalirsam hypoxi ile kurtulmaya calisicam, denemedigim spor vs kalmadi cunku:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…