Bölgesel İncelme Bel Kalınlığı Ve Yan Yağlar Icin Cözüm Yok mu ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ya ben kremlere pek inanmıyorum kullandığın sürece etkilidir. bırakınca bi süre sonra eski haline döner sürekli kullanmak lazım. kimyasal maddelere pek itimadım yok ne varsa egzersiz de var bence boşverin kremleri.benim fikrim.:)

eğer o yan yağlar için denenmiş ve faydasının görüldüğü egzersizler varsa lütfen yazın. ben bir egzersiz yaptım epeyce gitti.az kaldı ama o hareketi yapmaktan bıktım.başka hareketler istiyorum.size söyleyim.yere yan yatın vücudunuz düz olsun dirsenizi yere dayayarak başınıza destek verin daha sonra üstteki bacağnızı gergin olarak ve yan etlerin sıkıştığını hissedecek kadar kaldırın.amakendinizi hafif öne doğru verip kaldırınca bacağı yan etlerin sıkılaştığını hissedersiniz. sabırlı olun gitmiyo demeyin. iki ay kadar yapın gözlerinize inanamayacaksınız.ama yan etlerin sıkıldığını mutlaka hissetmelisiniz egzersizi yaparken. hadi kolay gelsin...

yalnız her iki bacak için de yetmiş kez falan yapın. ben hergün yapıyordum. mutlaka deneyin tavsiye ederim kesinlikle

bacaklari yanlara dogru kaldirip indirerek yapilan hareketleri dene..ama yok oyle hemen vazgecmek...indir kaldir indir kaldir ..yat yere yan bi sekilde uzan ..yine indir kaldir indir kaldir...yanlara calis sürekli..ayakta ve yerde... off off iyi anlatiyom da azcik da bende olsa be yav :KK43:

canım bu hareketleri yapark ben erittim can simitlerimi ayrıca yeşil çay iç günde 1 kupa en azından mutlaka çok faydsını görecen ama bıkmak yok en az 2 ay gibi bi süre dene faydasını görecen bi bakmışın artık yoklar:teytey::teytey::teytey:

can simidi gibi olan göbek çevresi yağdan iki ayda kurtuldum nasıl mı? biraz yemekten kıstım, biraz yürüyüş yaptım ve günde 2 kupa YEŞİL ÇAY içtim. Yeşil çayın yağ yakmada büyük etkisi var, kendi üzerimde denemeseydim inanmazdım ama öyleymiş.....

can simidi gibi olan göbek çevresi yağdan iki ayda kurtuldum nasıl mı? biraz yemekten kıstım, biraz yürüyüş yaptım ve günde 2 kupa YEŞİL ÇAY içtim. Yeşil çayın yağ yakmada büyük etkisi var, kendi üzerimde denemeseydim inanmazdım ama öyleymiş.....

arkadasım biraz yürüyüsten kastın düzenli bir yürüyüs mü yoksa benim yaptıgım gibi duraga cık, vapura yürü vs vs bu tarz yürüyüşler mi? benneyaptımkiCADIARZU

eğer o yan yağlar için denenmiş ve faydasının görüldüğü egzersizler varsa lütfen yazın. ben bir egzersiz yaptım epeyce gitti.az kaldı ama o hareketi yapmaktan bıktım.başka hareketler istiyorum.size söyleyim.yere yan yatın vücudunuz düz olsun dirsenizi yere dayayarak başınıza destek verin daha sonra üstteki bacağnızı gergin olarak ve yan etlerin sıkıştığını hissedecek kadar kaldırın.amakendinizi hafif öne doğru verip kaldırınca bacağı yan etlerin sıkılaştığını hissedersiniz. sabırlı olun gitmiyo demeyin. iki ay kadar yapın gözlerinize inanamayacaksınız.ama yan etlerin sıkıldığını mutlaka hissetmelisiniz egzersizi yaparken. hadi kolay gelsin...

bunları yaparken yemekten de kısıyormusun peki :KK43: ya uff ben asla dayanamıyorum tatlıya abur cubura nollcak bu böyle :'(

ya ne yalan söyleyim boğazımdan hiç kısmadım:) ama çok yiyen biri değilim.eğer çok yiyorsan kısmakta fayda var yani her gün yiyorsan hafta da iki kere ye indir tatlı yemeyi falan.ben tatlı ço severim ama iki hafta da bir falan yerim yani

yani normal bir yeme düzenin varsa kısmana gerek yok ama biraz fazla ise kımanda fayda var tabi ki:)ama dene bak iki ay kadar orada etlerin sıkıştığını mutlaka hisset sürekli söylüyorum ama:)benim baya gitti az kaldı yani.kolay gelsin biraz azim ama gece yatmadan önce ya da sabah yani tok karnına yap öle etki gösterir. nedenini öğrenmek istersen sor, açıklayabilirim.hadi kolay gelsin:)

arkadasım biraz yürüyüsten kastın düzenli bir yürüyüs mü yoksa benim yaptıgım gibi duraga cık, vapura yürü vs vs bu tarz yürüyüşler mi? benneyaptımkiCADIARZU

Haftada 2-3 defa bir saate yakın yürüyorum. Beyaz ekmek yerine kepekli ekmeğe geçiş yaptım. Beyaz şekeri azalttım. Bu iki değişiklik de incelmemde yardımcı oldu, ama en çok yeşil çay......

Soruyor Musun Nedeninin Neden Aç Karnina Die... Bir De Bu Göbek Için Değil Yan Yağlar Için

Soruyor Musun Nedeninin Neden Aç Karnina Die... Bir De Bu Göbek Için Değil Yan Yağlar Için

yan yaglarda var bende ama cok sıkılar nasıl eriyecekler bilmiom senin tavsiyelerini uygulayacagım cünkü bel kıvrımım belli olmuyo:1shok::1no2::kızgın:bi de bu sabah denedim ama etlerim sıkısmıo sadece kaslarım gerilio etlerim sıkısacak kadar cok degil cnkü...

benim de kilo problemim yok fakat yan yaglari ve göbek var..yillarca düsük belli dar kotlari giymekten oldu bence..bu düsük belli kotlar bayanlarin vucut seklini bozdu

eewt kesınlıkle katılıyorum benımde kılo problemım yok dusuk bel gymekten belım kalınlastı ve çok kotu duruyor

cok dogru ama bu düsük beller öyle bir moda olmus ki gecmek bilmiyor :KK43:

bulamıyorum yüksek belli pantolonlar :KK43:

bir zamanlar kisa tisörtler modaydi yani göbegi hafif acik birakacak sekilde giyerdik.. düsük belli pantalonlar da yakisiyodu kisa tisörtlerin altina..simdilerde zaten uzun tisörtler var ve altina yüksek bel kot giyince yan yaglari korse gibi sariyo ve zayif gösteriyo..
tabi 90 li yillardaki gibi cok yüksek belli pantalonlar yok ,onlarda cok tuhafti ya nerdeyse gögüse kadar cikiyordular..

yan yaglarda var bende ama cok sıkılar nasıl eriyecekler bilmiom senin tavsiyelerini uygulayacagım cünkü bel kıvrımım belli olmuyo:1shok::1no2::kızgın:bi de bu sabah denedim ama etlerim sıkısmıo sadece kaslarım gerilio etlerim sıkısacak kadar cok degil cnkü...
ya canım benimde aşırı yok ama bu hareketi yaparken kendini biraz öne vererek yap sıkışmıyorsa aynı pozisyonda ama bi iki farklı duruşla nasıl sıkışıyuorsa o şekil yap

slm kıslar. size bu konuda bi tavsiye verebilirim.benim belim kemikli ve tek yağ kaplayan yer orası.bende bunun nedenini düşük bele bağlıyorum. 1 haftadan fazladır yaptığım şu, önceliikle etkili bi sıkılaştırıcı krem sürüyorum yanlarıma. bu zayıflamak için bel kemerleri varya onu takıp kızarana kadar çalıştırıyorum.sonrasında ise iç çamaşırı dahil yüüksek bel giyiyorum.lastiklerini tam o kalın bölgeye getirecek biçimde ayarlıyorum.akşamları yatarkende kalın lastikli eşofmanımı belime kadar çekip öle yatıyorum.bahsettiğiniz spor hareketlerinide yapmaya çalışıcam.ama ben gözle görülür farklılık hissediyorum.bence kesinlikle düşük belden vazgeçin.sabah akşam temiz cilde özellikle banyodan sonra sıkılaştırıcı krem kullanın ve gerekli egzersizleri yapın.bu kadar. bunun yolu bu.aslında giyebilirseniz korsede çok etkili.kolaylıklar gelsin:)

X