Bölgesel İncelme Bel Kalınlığı Ve Yan Yağlar Icin Cözüm Yok mu ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende katılıyorum sizlere kızlar düşük bel kotlardan oldu hep ama ben 6-7 kilo kadar verdim birazda olsa azalmış ama eskisi gibi dümdüz degil belim folyoyla sarıp spor yapmak iyi gelir galiba

kizlar keske hepimiz ayni apartmanda falan otursak birbirimize destek olurduk böyle yanliz hic olmuyor yaa :KK43:((

bir hareketde ben söyliim 1gün denemek icin spor salonuna gitmistim ordaki hoca söylemisti.
yere yatiyorsunuz ve iki bacaginizida yukari dogru cekin hani dizleri kirmak derler ya o hareket sonra sag dizinizi yere yatirin simdi sag dirseginizi sol dizinize degdirin sonra tersini yapin sol diz yerde seklinde önemli olan beliniz ve karninizda yanma hissederseniz hareketi dogru yapiyorsunuz demektir ve devam edin eger yanma yoksa yanlis yapiyorsunuz demektir :KK70: umarim anlatabilmisimdir

ahh birde ben yapabilsem benim tatli krizlerim tuttugunda gözüm karariyor :S

Merhabalar; benim de bildiğim ve yan yağları çalıştıran bir hareket var.

Elimden geldiği kadar açıklamaya çalışıcam.

Yere yan uzanın. diyelim ki sol kolunuzun üzerine dümdüz uzandınız.. ( örnek )

uzandığınız sol kolunuzu sağ yan belinize koyun. Sağ elinizi sırt üstü yatarken mekik çekermiş gibi kulak hizasına kaldırın. Ve sağ bacağınızı hafifçe kırın. Bu şekilde hem üst gövdenizi hem de bacağınızı aynı anda kaldırın.yan yatan üst gövdenizi yukarı doğru kaldırın ve bacağınızı da yukarı doğru. Yan beliniz vaadi gibi çukurda kalıyor bu hareketle. kaldırın indirin. kaldırın indirin. 50 defa yapın bu hareketi. yan yağlarınızın sıkıştığını hissetmeniz gerek. Yanma olması gerek. 50 defa çok geliyorsa, 20 ile başlayın ve arttırın.

Fakat unutmayın, öncesinde mutlaka 20 dakika ısınma hareketi yapmanız gerek. Aski takdirde yağ filan yakmazsınız. Ben şu an yapıyorum bu hareketi. Ve gerçekten işe yarıyor.
:teytey:
1. yeşil çay içiyorum
2. yosun hapı kullanıyorum
3. 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum
4. taebo cardio çalışması
5. son olarak da bu hareketi..

olmayan pantolonlarım olmaya başladı

Yağları yakmanın en basit kuralı >>> istikrar, ve yediklerine dikkat etmek !!!

:kahve:

Son düzenleme:
etkisi yan yağlarımı ve karın bölegemi inceltmesi ama yemeğime dikkat edip bol su içmem vede hergün yürüyüş yapmamda etkili kremi bi güzel yediriyom sonrada çıkıyom dışarı başlıyom yürümeye ama müthiş yaptı yaza kadar incecik belim olur

etkisi yan yağlarımı ve karın bölegemi inceltmesi ama yemeğime dikkat edip bol su içmem vede hergün yürüyüş yapmamda etkili kremi bi güzel yediriyom sonrada çıkıyom dışarı başlıyom yürümeye ama müthiş yaptı yaza kadar incecik belim olur

Yeşil bir krem dedin Niveanın. Tam adı ne acep ? Ben de mi denesem ? Sonuçta çok pahalı bir ürün değil Nivea.. Ben de düzenli Spor yapıyorum ve de beslenmeme dikkat ediyorum... O yüzden sordum. Destekleyici bir ürün olabilir...

canlarım dün ben yeşil çaya başladım, günde 3 kez içmeye çalışıcam :sm_cool: haftanın üç günü 1'er saat de spora gidiyorum ama yememden hiç azaltamıyorum :1no2:

bu arada keten tohumunu kullanan var mı aranızda?

Yeşil bir krem dedin Niveanın. Tam adı ne acep ? Ben de mi denesem ? Sonuçta çok pahalı bir ürün değil Nivea.. Ben de düzenli Spor yapıyorum ve de beslenmeme dikkat ediyorum... O yüzden sordum. Destekleyici bir ürün olabilir...

canımcım şuan işyerindeyim akşam eve gittiğim gibi ismini tam olarak yazarım sabah akşam kullanıyom ben sabah yürüyüşe çıkıyom sürünce akşamda yerimde hoplayıp zıplıyom hareket olsun diye :emir_bebek:

canlarım dün ben yeşil çaya başladım, günde 3 kez içmeye çalışıcam :sm_cool: haftanın üç günü 1'er saat de spora gidiyorum ama yememden hiç azaltamıyorum :1no2:

bu arada keten tohumunu kullanan var mı aranızda?

Canımcım ben Keten Tohumu kullanıyorum. Yazılarım arasında keten tohumu ile iligili bilgiler var. istersen incele.. Benim geçmiş mesajlarıma bakman gerek..

Yan yağlarınızdan kurtulmak için atlet giyin ve düşük bel pantolonları tercih etmeyin.
Bu durumda böbrek etrafındaki hücreler böbreği korumak için yağ üretmeyi kesecekler ve yan yağlarınızdan kutulacaksınız ayrıca böbrekleriniz de üşümeyecek..

pr012308maxnv1lx8.jpg

canımcım krem bu inş.sende memnun kalırsın benim gibi

ya bende bu ynları nasıl eriteceğim
benim sanki böbreklerimin üzerinde torbalar var ne yapacağım ya

kızlar benim bir sorunum var.

Ender saraçın şu tavsiye ettiği stret. film ile karın ve basenleri sarma ve spor yapma yani terleme yöntemini yapmaya çalışıyorum. Fakat o sıkı sıkı sardığım stretç filmler bir süre sora spor hesansında kayıp gidiyor ve düşüyor.

fisfisfis

üfff. terliyorum terlemesine. Ama neden sonuna kadar durmuyor bu folyolar ? Bir fikri olan var mı ? Çözüm önerisinde bulunacak olanlar varmı ?

kızlar benim bir sorunum var.

Ender saraçın şu tavsiye ettiği stret. film ile karın ve basenleri sarma ve spor yapma yani terleme yöntemini yapmaya çalışıyorum. Fakat o sıkı sıkı sardığım stretç filmler bir süre sora spor hesansında kayıp gidiyor ve düşüyor.

fisfisfis

üfff. terliyorum terlemesine. Ama neden sonuna kadar durmuyor bu folyolar ? Bir fikri olan var mı ? Çözüm önerisinde bulunacak olanlar varmı ?

Ben streç film sardığımda içine herhangi bir şey sürmüyorum , 3-4 kere sarıyorum ve üzerine dar bir şey giyiyorum , sorun olmuyor a.s.

X