Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

sormakta haklısın abartmadın.lütfen ben üzüleceğim diye gözardı ettiğim bir gerçeği görüyorsanız bana söylememezlik yapmayın.ben misafir olarak vakit buldukça hep okudum.sizlere ben yabancıyım ama sizle bana çok yakınsınız burda dostlar arasında çok iyiyim.

olmadı canım zaten 1 hafta oldu.eşim işi gereği hergün traş olmak takım elbise giymek hergün gömleğini değişmek banyo yapmak güzel kokmak zorunda.bunlar rutini olduğu için bunlardan anlamam imkansız.bana olan davranışları hep aynı gibi.hatta biraz daha ilgilimi ne.yoksa ben incelediğim içinmi

yok canım burda ne hissediyorsak söylüyoruz inan buna yerimseniben
için rahat olsun yani Şeniz
benim içime kurt düştü simdi eğer başarılı olamazsanız , pazartesi ya da yarın bu kadınla eşiniz işe mi gidecek birlikte :1shok:

Canım eşinle iş yerlerınz ayrı yerlerdemı öncekımsjlarındad ayzdım ama gözden kaçtı sanırm eşine senı bırakmasını söle bıkaç gun arkaarkaya yapma bunu ama
dene yanı eşinin telefonu nerde bak abaklım arayn soran varmı :)
ben ehrgun eşim iştem gelınce bakarım teline
maillerine guvensızlıktn değil.merak diyelim
:)
ama eşimin özelıne karışmam
maillerini okumama ama kımden gelmiş bakarım.

Kızz daha 1haftamı olduuu anaa bence sen bıraz abartmısn bee

arkadasim bak bu olayi tam simdi esime okuyup acaba bizmi pimpirikliyiz diye erkek yorumu aliyim dedim once afedersin esimin yorumunu iletiyim eger esini uzmek istemeyen erkek bunu kabul etmez yakisi kalmaz suan tamam dedisede sen kabul etmedikten sonra ona bunu kendi diliyle anlatmali dedi bugun gidip gelir yarin oglen yemegi fasli cikar dedi madem yakin isyerlerindeler,,,,bence hakli ikinci yorum olarak bence sen bu olayi esine baski yaparak halledeceksin cunku kadin senin tavrini farkederse isi inada bindirir olay sacma sapan yerlere tasinir esinle insan gibi sakin tavrini koyarak konus ikna et umarim tatliya baglanir canim

Canım eşinle iş yerlerınz ayrı yerlerdemı öncekı msjlarındad YAZdım ama gözden kaçtı sanırm eşine senı bırakmasını söle bıkaç gun arka arkaya yapma bunu ama
dene yanı eşinin telefonu nerde bak bakAlım arayn soran varmı :)

yok canım burda ne hissediyorsak söylüyoruz inan buna yerimseniben
için rahat olsun yani Şeniz
benim içime kurt düştü simdi eğer başarılı olamazsanız , pazartesi ya da yarın bu kadınla eşiniz işe mi gidecek birlikte :1shok:

maalesef beraber işe gidecekler ama ne şekilde olursa olsun buna izin vermeyeceğim burda görüşlerinizi fikirlerinizi değerlendirip en geç yarın akşam yani bugün akşamüstü saat 4 de bu işi kökünden halledeceğim. kararımı verdim şimdi karar vermem gereken hangi yoldan kocamlamı kadınlamı

Canım eşinle iş yerlerınz ayrı yerlerdemı öncekı msjlarındad YAZdım ama gözden kaçtı sanırm eşine senı bırakmasını söle bıkaç gun arka arkaya yapma bunu ama

evet bence de bakmalısın azcık takipe alma zamanı:1ninca:

Son düzenleyen: Moderatör:
maalesef beraber işe gidecekler ama ne şekilde olursa olsun buna izin vermeyeceğim burda görüşlerinizi fikirlerinizi değerlendirip en geç yarın akşam yani bugün akşamüstü saat 4 de bu işi kökünden halledeceğim. kararımı verdim şimdi karar vermem gereken hangi yoldan kocamlamı kadınlamı

kesinlikle eşinizle diyorum ben a.s
olmazsa o kadın ..
oda olmazsa kaynananızı aramak :jeyyar:

arkadasim bak bu olayi tam simdi esime okuyup acaba bizmi pimpirikliyiz diye erkek yorumu aliyim dedim once afedersin esimin yorumunu iletiyim eger esini uzmek istemeyen erkek bunu kabul etmez yakisi kalmaz suan tamam dedisede sen kabul etmedikten sonra ona bunu kendi diliyle anlatmali dedi bugun gidip gelir yarin oglen yemegi fasli cikar dedi madem yakin isyerlerindeler,,,,bence hakli ikinci yorum olarak bence sen bu olayi esine baski yaparak halledeceksin cunku kadin senin tavrini farkederse isi inada bindirir olay sacma sapan yerlere tasinir esinle insan gibi sakin tavrini koyarak konus ikna et umarim tatliya baglanir canim

Kadın inada bindirirse bence resmen kendinin çok afedersiniz o...olduğunu gösterir..

Son düzenleyen: Moderatör:

OKUDUNMU BU MSJI YORUM YAP

Surat asarak hiçbir şeyi değiştiremeyiz.

Psikolog Yasemin Yalçın Aktosun, eşe yanlış davranışını ifade etmeden önce, kendisiyle ilgili olumlu kanıların söylenmesi gerektiğini belirtiyor. Yasemin Aktosun, doğru tavrı şu sözlerle özetliyor: "İmalarla uğraşmadan, olay yatıştıktan sonra, güzel bir anda, öncelikle eşle tatlı tatlı konuşulmalı. Beğendiği özellikleri hatırlatılıp, memnuniyet belirten düşünceler dile getirilmeli. Daha sonra, 'Hani geçen gün böyle yapmıştın ya, işte bu tutumun beni çok üzmüştü. Bu duruma biraz daha özen gösterirsen sevinirim' gibi sözlerle olaya kısaca dikkat çekmeli ve üzerinde çok fazla durulmamalı."

Biz hanımlar -ki bu yüzden adımız dırdırcıya çıkmıştır- her zaman konunun derinlerine inmeyi çok severiz. Oysa bir mevzuda çok fazla söz sarf edildiğinde konunun ehemmiyeti azalabilir. Kısaca söyleyip geçmek daha vurucu bir etki yapar. Öte yandan olay sıcakken ve ortam gerginken karşımızdakinin yanlış davranışını görmesi çoz zordur. Yasemin Aktosun bu tür durumlarda imaların (surat asma, laf çarpma, kötü bakışlar fırlatma, kapıları çarpma) çok da fazla işe yaramadığını belirtiyor. Eşler sakinleştiken sonra, konuşmak için uygun zaman seçilmişse, kendilerini saldırıya uğramış hissetmezler. Özellikle de konuya olumlu mesajlarla girildiğinde iletişim için tüm yollar açık hale gelir.
Alıntı

Ya zaten kadının o... Oldugundan başka bişi gelmiyor benımaklıma başka turlude görunmuyokı
insan bı ayıp der yaa

Ee arkadaşta ne diycek sen bı haftadır o kadınlaişiegidiyonya ben çok uzuluyorummu
ee buna hafif kaldı bee

Canım eşinle iş yerlerınz ayrı yerlerdemı öncekımsjlarındad ayzdım ama gözden kaçtı sanırm eşine senı bırakmasını söle bıkaç gun arkaarkaya yapma bunu ama
dene yanı eşinin telefonu nerde bak abaklım arayn soran varmı :)
ben ehrgun eşim iştem gelınce bakarım teline
maillerine guvensızlıktn değil.merak diyelim
:)
ama eşimin özelıne karışmam
maillerini okumama ama kımden gelmiş bakarım.

canım ikimizinde arabası var ayrı yerlerde ben yenibosna tarafına o anadolu yakasına

17 yıllık evliyiz.eşimin hiç bir vukuatı olmadı ama öyle şeyler ouyorki olmaması imkansız deyip önlmemi almak istiyorum

kapıda binmeyip köşede binerse diye düşünüyorum,işte o zman o kadını yolmalrı için kardeşlerşme teslim ederim.

Ya zaten kadının o... Oldugundan başka bişi gelmiyor benımaklıma başka turlude görunmuyokı
insan bı ayıp der yaa

hayır onuda geçtim eşi teklif etmemiş hazır ben gidiyorum götürürüm diye , ben şahsen birisi bana böyle bir şey söylese bile kabul edemem yani bırakın benide götür demeyi...:nazar:

Sen de arabanı boz aa araba bozulmuş bugun benı sen bırak hayatım deee

arkadaşım merhaba öncelikle hoş geldin sitemize.
yorumların ve senin anlattıkların bir çoğunu okumaya çalıştım da atladımmı söylendimi bilmiyorum ama eşini takip etmeyi veya ettirmeyi hiç düşündünmü :1ninca:
ben bekarım ama sevgililerimde kullandıgım bi yöntem ve beni asla yanıltmadı :nazar:

yani bilmiyorum evliler için ne kadar mantıklı olur söylediklerim ama benim düşüncem eşinle hemen konuşmaman çünkü ters tepkide verebilir. bence şüphelendiğin için önce emin ol aralarında bir şey olmadığından ve ondan sonra hareket et. ama tabikide benımki sadece bir öneri, fikir. sen aklından gönlünden ne geçiyorsa o şekilde hareket et :1hug:

Bızde eglirz canım benım kadını yolmk için zatn bnde çok snırlıyım bugun hıncımı o kadından çıkarabılrım seveseve yanı

X