Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

yazdıklarımı okudum da ben de az diilmişim hani :KK66: ama iyi fikir bence!!:) dinsizin hakkından imansız gelir misali bu da...
eşinle konuşmuşsun az buçuk,kışkançlık yapma diyerek tepki vermiş...
kadınla konuşsan ,kendini kötü hissedeceksin ,kadınlık gururunun zedelendiğini bile düşünebilirsin,bu teklifi pişkinlikle yapan kadın,einede aynı pişkinlikle ''karın bana böyle dedi '' diyip dert yanar ,üstüne teselli bekler...belli olmaz bu tehlikeli bir kadın bu teklifi yapar diye düşünüyorum çünkü ve bu noktadan yola cıkıyorum agustos_böceği..
sende eşinin göstermekte oldugu bu rahatlığı ona aynen iade et ve yaşat bakalım,fiilen olmasa da zihnen..kadınlar şeytan da olabiliyor işte böyle zamanlarda :KK66:

evet kocam yolu tıkadı.kadın pişkin arsız kocama söyler hem de gururum çok incinir.

gurur deyince aklıma bir çare daha geldi.kayınvalidem muğlalı kadınlara has çok dominant bir kadındır.aramız pek sıcak değildir.öyle kötü birşey geçmedi aramızda muğlada yaşıyorlar.sık sık görüşmediğimiz için aramız soğuk kaldı.başka sebep yok.bana şöyle demişti bir vakitler, kızım kocana lafını geçiremediğin zaman beni ara.
ne demek istediğini şimdi anlıyorum.demekki erkekler hakkında çevresinden gördükleri kendi tecrübesi birşeyler biliyor.ne yapsam arasammı?

evet kocam yolu tıkadı.kadın pişkin arsız kocama söyler hem de gururum çok incinir.

gurur deyince aklıma bir çare daha geldi.kayınvalidem muğlalı kadınlara has çok dominant bir kadındır.aramız pek sıcak değildir.öyle kötü birşey geçmedi aramızda muğlada yaşıyorlar.sık sık görüşmediğimiz için aramız soğuk kaldı.başka sebep yok.bana şöyle demişti bir vakitler, kızım kocana lafını geçiremediğin zaman beni ara.
ne demek istediğini şimdi anlıyorum.demekki erkekler hakkında çevresinden gördükleri kendi tecrübesi birşeyler biliyor.ne yapsam arasammı?

bir de kaynana girerse işiniz iş gibime geliyor...:nazar:
en son çare olarak onu aramaya ne dersin canım..?

Evet ege kökenli kadınlar biraz dominant oluruz..Ara bacım ara...kaydirigubbakcemile5:smiley-cool:

ben empati yaptığım zaman;
senin yerinde olsaydım bunu yapar mıydım,evet, ben yapardım ama eşimde çok etkili olacagını bilirdim ve na göre davranırdım...

arama, niye arıcaksın...senin haledemediğini o taaa muğladan nasıl haledecek... kerıştırma kimseyi,dallanıp budaklandırma...

bak canım hiçbiri kafana yatmıyorsa, eşini al karşına '' aşkım ben böyle huzursuz oluyorum ,hoşlanmıyorum bu durumdan,rahatsızlık duyuyorum,lütfen bu duruma bir çare bul hayatım,huzurumuz kaçmasın,birbirimizi üzmeyelim,ben bu duruma katlanamıyorum canım'' vs de...tatlı tebessümlü bir uslübla zorda olsa konuşmaya çalış...

Son düzenleme:
Eşin sneı işe bıraksınokadını nıye bırakıyokisne bıkaç gunişe gec kal mesela
okadınada bız arkadn gidicez siz kendı imkanalrınzla gidin de :)
benım fıkrıme göre direk baynla konuşmk bayanı daha çok azdırı kendını güclu hissetmesine sebebo olur gibi geliyor

Ben sneın yerınde olsam kıyametı koparırdım canım
kendımı sneın yerıne koyupta bı cozum arıyorum sne baya yeterınde olgun olmuşun şimdi cingarlık zmanı elınden gelını ardına koyma :)

Aklıma bişi dha geldı eşinin eve geliş gidiş saatlerınde sana olan davranılarında özle hayatınzda bı değişiklik oldumu canım bnde abarttımı yoksa kusura bakmayın

eşimin bana çok güvendiğini çok iyi biliyorum.ben öyle yapsam bile asla kıskanmaz sanıyorum kızmaz sorun çıkarmaz ama ben onun eline koz vermek istemiyorum bu işe son vermek istiyorum.beni kıskanmayıp bu yol arkaşlığını devam ettirme ihtimali olur diye endişeliyim.sonra derki madem kötüydü bu neden sende yaptın?yolumu tıkamak istemiyorum.
canlarım biliyorumki benim iyiliğim için bu saatte kafa patlatıyorsunuz,sizlerin hakkını nasıl öderim bilemiyorum.hepiniz iyiki varsnız kendimi daha iiyi hissetmemi sağladınız zihnim birazcık olsun açılmaya başladı varolun sağolun

kendımı sneın yerıne koyupta bı cozum arıyorum sne baya yeterınde olgun olmuşun şimdi cingarlık zmanı elınden gelını ardına koyma :)

Buradan da anlıyoruz kiii egeli kadınlar cidden cadıymış..Ben de dahilkaydirigubbakcemile3

Ben asla sakin duramazdım..Mümkünatı yok..Kadın kocama şikayet ederse etsin...Umrumdu...Eşim bir dış kapı mandalı kadın için beni kırmayı göze alamazdı..Almamalı...

eşimin bana çok güvendiğini çok iyi biliyorum.ben öyle yapsam bile asla kıskanmaz sanıyorum kızmaz sorun çıkarmaz ama ben onun eline koz vermek istemiyorum bu işe son vermek istiyorum.beni kıskanmayıp bu yol arkaşlığını devam ettirme ihtimali olur diye endişeliyim.sonra derki madem kötüydü bu neden sende yaptın?yolumu tıkamak istemiyorum.
canlarım biliyorumki benim iyiliğim için bu saatte kafa patlatıyorsunuz,sizlerin hakkını nasıl öderim bilemiyorum.hepiniz iyiki varsnız kendimi daha iiyi hissetmemi sağladınız zihnim birazcık olsun açılmaya başladı varolun sağolun

bunun için varız canım rica ederiz :asigim:
Ne yapmaya karar verdin peki canım .....?

slm cnm okurken ben bıle snırlendım ya rouge ye katılyıorum bende onun dusunduklerını düşündum ınsalahh bı an önce halledersın cnm

çok tatlısın.yüzümü güldürdün :)
haklısın birşeyler yapmak lazım

Yüce Rabbim En hayırlı en doğru çözümü üretmene ve uygulamana yardımcı olsun canım.:Saruboceq:

buradan da anlıyoruz kiii egeli kadınlar cidden cadıymış..ben de dahilkaydirigubbakcemile3

ben asla sakin duramazdım..mümkünatı yok..kadın kocama şikayet ederse etsin...umrumdu...eşim bir dış kapı mandalı kadın için beni kırmayı göze alamazdı..almamalı...

aa ben cokkatıyım bukonuda
eşiemde söyluyorum egerkı bı acıgını göreyım şeyini kopartırım dıyorumkı de yaparım

aa ben cokkatıyım bukonuda
eşiemde söyluyorum egerkı bı acıgını göreyım şeyini kopartırım dıyorumkı de yaparım

şeyini mi kopartırsın:1shok: hem de bebek olmasını isterken:jeyyar:
kaydirigubbakcemile3 güldürdün beni ya...
agustos_böceği ne yapmaya karar verdin bakalım söyle bi düzenle anlat..

Aklıma bişi dha geldı eşinin eve geliş gidiş saatlerınde sana olan davranılarında özle hayatınzda bı değişiklik oldumu canım bnde abarttımı yoksa kusura bakmayın

sormakta haklısın abartmadın.lütfen ben üzüleceğim diye gözardı ettiğim bir gerçeği görüyorsanız bana söylememezlik yapmayın.ben misafir olarak vakit buldukça hep okudum.sizlere ben yabancıyım ama sizle bana çok yakınsınız burda dostlar arasında çok iyiyim.

olmadı canım zaten 1 hafta oldu.eşim işi gereği hergün traş olmak takım elbise giymek hergün gömleğini değişmek banyo yapmak güzel kokmak zorunda.bunlar rutini olduğu için bunlardan anlamam imkansız.bana olan davranışları hep aynı gibi.hatta biraz daha ilgilimi ne.yoksa ben incelediğim içinmi

Neyse arkadşlar bana simdilikmusade agustos böcegı arkadaşımz allah kolaylık verısn raht ol sıkılma sen hıçolamıd bzı gelriz oaray o kadının sacını başını tı....ç ını parcalrızz

[ı]şeyini mi kopartırsın:1shok: Hem de bebek olmasını isterken:jeyyar:
Kaydirigubbakcemile3 güldürdün beni ya...
Agustos_böceği ne yapmaya karar verdin bakalım söyle bi düzenle anlat..
[/ı]

anacım öle yaparsa o adamdn çocuk istenirmi bee

X