Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

eniyisi bir yardım kampanyası düzenlesin agustos böceğini eleştirenler kadına bir araba alsınlar.biride eşini yada sevgilisini şöför olarak hizmetine sunsunlar.çünkü o arkadaşlar için yapılacak başka bir şey kalmıyor.agustos böceği daha nasıl izah edebilir durumu bilmiyorum.

nolmus burada böyle yahuu kafamçokkarıştı :1shok: :1shok:

Ağustos böceği arkadaşımız ben belli yaşa gelmiş,yılların iş tecrubesi olan yönetici durumda bir kadınım..Gaza gelmem dedi mi? dedi..Bunda hemfikirmiyiz? evet...eeee geriye konuşmaya ne gerek var..Her şey gayet iyi son buldu bence..İnşallah bundan sonra mutlulukları daha da artar...:1hug::asigim:

canikom şekercim, ben zaten diyorum ki, herkes özgürdür fikrini beyanda fakat uslup önemlidir diyorum.sengözlerimebaksanab

Sardunyacim burda sana katiliyorum, dedigin gibi uslub cok önemlidir!!
Konu sahibi arkadasimizin bu durumdan rahatsiz oldugnu hepimiz anlayisla karsiladik, hangimiz olsa bunu kabul etmezdi, burda hemfikiriz!!

Samimi söylüyorum, ben arkadasimizin tekrar evinde esi ile mutlu huzurlu olmasina sevindim, hickimsenin yuvasinda tatsiz olmasini istemem cünkü, yeterince zorluklar, problemler maddi manevi yasiyoruz birde böyle gereksiz olaylarla ugrasmanin bir anlami yok....:nazar:

He, konu sahibimizin o kadina konusma tarzini dogru buldummu? Hayir bulmadim ama bu benim düsüncem ve madem burda bu konu konusuluyor tartisiliyor bunu dile getirmektende cekinmem, arkadasim iyi güzel kurtulmussun lakin keske daha degisik söyleseydin derim olur biter!!:kahve:

Fakat konu sahibi arkadasmiz hicbir sekilde uslubunu bozmadan ki taktir ettim kendisini onunla ayni fikirde olmayan insalara cevabini veriyorken, baskalarinin buna neden gerek duydugnu anlayamiyorum...:nazar:

Usbi arkadasimizin görüsü farkli onu dile getirdi ve ben hicbir mesajinda uslubsuz birsey görmedim kendimce, ama her mesajina tsk. ettigin fairy like arkadasimizin yazdiklarina bakarsak uslub önemli dedigmiz zaman bunu sadece karsi görüste olanlara degil bizim görüsümüzü paylasanlarada dememiz lazim...yoksa hicte inandirici olmayiz kanimca....:nazar:

Ayrica bilmiyorum belkide ben cok eski kafali bir insanim, lakin ben benden yasca cok büyük insanlara sanalda olsa hitapimdada söylediklerimdede dikkatli olmaya calisirim!

Bu arada tekrar aramiza hosgeldin sardunyacim...a.s

Sevgilerimle

Artık bu sana da son cevabım. :ecrin_bebek:Benim üslubumda hiçbir sorun yok .Benim sizin görüşünüze katılmamam ve sürekli sizin benim msjlarımı alıntı yapıp bana karsı cevaplar vermeniz beni bu duruma getiren ... sürekli benim adım geçiyor burda 30 kişi aynı şeyi savunurken neden benim msjlarım alıntı yapılıp sadece bana karsı görüş belirtiliyor:1shok:
vallahi gülsün sultan o akşam sizin görüşünuzde olan yaklaşık 5 arkadas vardı ama hiç birine böyle yaklaşımda bulunmadım , neden acaba...sengözlerimebaksanab
eğer benimleyse sorunun özelden halledelim böyle konuyu saptırıp , sanki bana karsı gelen düşünceleri aşşağılamışım gibi sözlerde bulunmayın ..
:a015:

Artık bu sana da son cevabım. :ecrin_bebek:Benim üslubumda hiçbir sorun yok .Benim sizin görüşünüze katılmamam ve sürekli sizin benim msjlarımı alıntı yapıp bana karsı cevaplar vermeniz beni bu duruma getiren ... sürekli benim adım geçiyor burda 30 kişi aynı şeyi savunurken neden benim msjlarım alıntı yapılıp sadece bana karsı görüş belirtiliyor:1shok:
vallahi gülsün sultan o akşam sizin görüşünuzde olan yaklaşık 5 arkadas vardı ama hiç birine böyle yaklaşımda bulunmadım , neden acaba...sengözlerimebaksanab
eğer benimleyse sorunun özelden halledelim böyle konuyu saptırıp , sanki bana karsı gelen düşünceleri aşşağılamışım gibi sözlerde bulunmayın ..
:a015:

Iste neden acaba Fairy like cim...??? demekki o 30 kisi görüslerini senden daha farkli böyle sinirlenmeden, insanlari kirmadan rencide etmeden yapiyorda ondan...:nazar:

Senin ne sorunum olabilir güzelim, kardesimsin, sakin yanlis anlama...:teselli:

Ağustos böceği arkadaşımız ben belli yaşa gelmiş,yılların iş tecrubesi olan yönetici durumda bir kadınım..Gaza gelmem dedi mi? dedi..Bunda hemfikirmiyiz? evet...eeee geriye konuşmaya ne gerek var..Her şey gayet iyi son buldu bence..İnşallah bundan sonra mutlulukları daha da artar...:1hug::asigim:

canım ya belki bugün gelir cok mutluydu en son :1rolleyes:
a.s.

canikom şekercim, ben zaten diyorum ki, herkes özgürdür fikrini beyanda:nazar:. fakat uslup önemlidir diyorum.sengözlerimebaksanab

Sardunyacim burda sana katiliyorum, dedigin gibi uslub cok önemlidir!!
Konu sahibi arkadasimizin bu durumdan rahatsiz oldugnu hepimiz anlayisla karsiladik, hangimiz olsa bunu kabul etmezdi, burda hemfikiriz!!

Samimi söylüyorum, ben arkadasimizin tekrar evinde esi ile mutlu huzurlu olmasina sevindim, hickimsenin yuvasinda tatsiz olmasini istemem cünkü, yeterince zorluklar, problemler maddi manevi yasiyoruz birde böyle gereksiz olaylarla ugrasmanin bir anlami yok....

He, konu sahibimizin o kadina konusma tarzini dogru buldummu? Hayir bulmadim ama bu benim düsüncem ve madem burda bu konu konusuluyor tartisiliyor bunu dile getirmektende cekinmem, arkadasim iyi güzel kurtulmussun lakin keske daha degisik söyleseydin derim olur biter!!

Fakat konu sahibi arkadasmiz hicbir sekilde uslubunu bozmadan ki taktir ettim kendisini onunla ayni fikirde olmayan insalara cevabini veriyorken, baskalarinin buna neden gerek duydugnu anlayamiyorum...

Usbi arkadasimizin görüsü farkli onu dile getirdi ve ben hicbir mesajinda uslubsuz birsey görmedim kendimce, ama her mesajina tsk. ettigin fairy like arkadasimizin yazdiklarina bakarsak uslub önemli dedigmiz zaman bunu sadece karsi görüste olanlara degil bizim görüsümüzü paylasanlarada dememiz lazim...yoksa hicte inandirici olmayiz kanimca....:nazar:

Ayrica bilmiyorum belkide ben cok eski kafali bir insanim, lakin ben benden yasca cok büyük insanlara sanalda olsa hitapimdada söylediklerimdede dikkatli olmaya calisirim!

Bu arada tekrar aramiza hosgeldin sardunyacim...a.s

Sevgilerimle

en başta uzun ve açıklayıcı mesajın için teşekkür ve hoşbulduma.s.

konu sahibi arkadaşımız zaten evvelden de bir takım hoşa gitmeyen hareketlerini konuşmalarını yaşamış ve en önemlisi evveliyatı olmamış olsa dahi sadece kendisini ezerek kocasına gayet samimi bir şekilde "işe beraber gelir gideriz artık" demesi bile başlı başına bir olay hem de ne olay. ateş böceği sormuş arkadaşlarda nacizane fikirlerini belirtmişler...kardeşler bile aynı fikirleri taşımıyorlar kaldi ki burda çok seslilik kaçınılmaz...bir kere herşeyden önce konu sahibi 37 yaşında bir iş kadını...ikincisi, burda kimsenin kimseyi gaza getirmeyi düşündüğünü asla sanmıyorum...gaza getirmek demek;bir insanla eğlenmek demektir... gaza getirmek demek o insanın kötülüğünü zararını istemek demektir...bu deyimi de ayrıca hiç hoş bulmadım.

konu sahibi arkadaşımızın uslubuna gelince bence şahsi fikrim kendi yapacağımı söylüyorum vallahi de billahi de gaza getirmek değil, kocama teklif ettiği dakika "hoop ne oluyoruz:eek:klava:, hadi bakayım kızım fazla muhabbet tez ayrılık getirirmiş, sen yoluna biz yolumuzakaydirigubbakcemile" der kapıyı gösterirdim. :nazar:

yaşa saygıyla forumda fikir belirtme arasında bir bağ kuramadım kusura bakmasengözlerimebaksanab
gene kendi şahsi fikrim bana yaşım gereği değil fikirlerimden yorumlarımlarımdan ötürü saygı duyulmasını tercih ederim.:kahve:

X