Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

çok sevgili arkadaşım ama arsız yılışık sırnaşık kadın görmemişsiniz siz anlaşılan Allah da gördürmesin...inan bana bu dilden anlıyorlar ancak.

ben öyle bir kadın tanıdım.lohusa halime bile acimayıp öyle sırnaşarak yılışarak tacizler yaptı ki kocama nasıl aşık oluğunu kocamla neler yaptıklarını anlattı bana ve öyle rahattı ki sanki ben en yakın arkadaşı sırdaşıymışım gibi anlattı hemde.

burda konuyu okurken aklıma hep o geldi, sanki burdaki kadın o.

Canim haklisin bazilari bu dilden anliyor.
Zaten önceki mesajlarimi okuduysan, kadinin saygisizlik yaptigini beyan etmistim.
Evli veya bekar hic bir erkege böyle birsey teklif edilmemeli. Kadinliginda yeri olmali.

Fakat bu kadar sert bir tepkiyi, eger israrla beraber gidelim diyorsa, yada ates böceginin aciklamalarini anlamamakta devam ediyorsa hakediyordu.

Dedigim gibi kadinin yaptigi büyük terbiyesizlik, ama ona göre belkide cok normal birsey.
Hayat yasantisi farkli olabilir.

o zaman bu hesaba göre tüm tipi kayıklarıda hapse tıkmamız gerekir ?bu böyle olmamalı ..

ya tamam önlem alsın ,eşine sahip çıksın ama hani derler ya etki -tepki meselesi diye ortada bunu oluşturacak tek unsur komşu bayanın ağustos böceğinin eşi ile işe gidip gelmesi...bundan dolayı şimdi kadını asalım mı? şimdi dersiniz asalım diye yani burdaki çoğu arkadaş bunu der...ama yargısız infaz değilmi bu...

bakın yol yordam denen şey var,ilk önce kadının teklifini kabul edip ,ondan sonrada birden bire kadının suratına kapıyı çarpın olcak iş değil bu...

ya uyarırsın ,olmadı kadın hala dayanıyor veya rahatsız ediyor işte o zaman istediğin tepkiyi göster...ister saçını yol ,ister git şikayet et yetkili mercilere...yol ,yordam hepsi bu....[/size][/b]

şekerim tabiki tipi kayıklıkları cezaevine atamayız ama onlardan sakınfisfisfisırız kendimizi değilmi?
mesela tinercilerin yanından değil uzağından geçeriz...ben öyle yaparım ve oğlumada öyle yapmasını öğütlemişimdir.

kadın+erkek=?
yani bilinmez herşey olabilir ama olmayabilirde ama tedbirli olmak bize emrolunmuştur zaten sevgili arkadaşım.tedbirli olmak ihtiyacı olmasaydı insanlarda sigorta şirketi diye birşey olmazdı...insanlar enayimi belkide hiç başlarına gelmeyecek kazalar belalar için yüklü paralar ödüyorlar sigorta şirketlerine!

çok sevgili arkadaşım ama arsız yılışık sırnaşık kadın görmemişsiniz siz anlaşılan Allah da gördürmesin...inan bana bu dilden anlıyorlar ancak.

ben öyle bir kadın tanıdım.lohusa halime bile acimayıp öyle sırnaşarak yılışarak tacizler yaptı ki kocama nasıl aşık oluğunu kocamla neler yaptıklarını anlattı bana ve öyle rahattı ki sanki ben en yakın arkadaşı sırdaşıymışım gibi anlattı hemde.

burda konuyu okurken aklıma hep o geldi, sanki burdaki kadın o.

canım çok üzüldüm geçmiş olsun ne yazık ki böyle utanmaz,arsız yüzsüz insanlar var Allah hepimizi korusun arkadaşlar bu tip insanlardan.hepsi geride kalsın senın için canım.Allah bir daha yaşatmasın.burda konuşmek hepimiz için kolay ama kendinizi ağustos böceği yerine koyarak düşünün.böyle bir düşünceyle yaşamak kolay değil.
o önlemını aldı.

ne biçim kadınlar var ya .. allah akıl fikir versin böyle düşüncesiz insanlara !!!!!!!!!!!!!!!!!

o zaman bu hesaba göre tüm tipi kayıklarıda hapse tıkmamız gerekir ?bu böyle olmamalı ..

ya tamam önlem alsın ,eşine sahip çıksın ama hani derler ya etki -tepki meselesi diye ortada bunu oluşturacak tek unsur komşu bayanın ağustos böceğinin eşi ile işe gidip gelmesi...bundan dolayı şimdi kadını asalım mı? şimdi dersiniz asalım diye yani burdaki çoğu arkadaş bunu der...ama yargısız infaz değilmi bu...

bakın yol yordam denen şey var,ilk önce kadının teklifini kabul edip ,ondan sonrada birden bire kadının suratına kapıyı çarpın olcak iş değil bu...

ya uyarırsın ,olmadı kadın hala dayanıyor veya rahatsız ediyor işte o zaman istediğin tepkiyi göster...ister saçını yol ,ister git şikayet et yetkili mercilere...yol ,yordam hepsi bu....[/size][/b]

canım hayatım sonra kafama takılan birşey daha var, ağustos böceği bir yerde şöyle diyordu "neler yaptıklarını bir anlatsan kesin dövmek için adresi istersiniz" anladığım kadarıyla bardağı taşıran son ve büyük bir damla olmuş bu servis işi...kadıncağız günlerdir uyumadı...mesut mutlu eşiyle güzel bir uyku çekiyordur herhalde.

ben bu yaptıkarını çok merak ettim ...eminimki bizler sinirden klavyenin tuşlarını çatırdatacağız gene kaydirigubbakcemile

canım hayatım sonra kafama takılan birşey daha var, ağustos böceği bir yerde şöyle diyordu "neler yaptıklarını bir anlatsan kesin dövmek için adresi istersiniz" anladığım kadarıyla bardağı taşıran son ve büyük bir damla olmuş bu servis işi...kadıncağız günlerdir uyumadı...mesut mutlu eşiyle güzel bir uyku çekiyordur herhalde.

ben bu yaptıkarını çok merak ettim ...eminimki bizler sinirden klavyenin tuşlarını çatırdatacağız gene kaydirigubbakcemile

bu akşam gelemeyecek sanırım yarın akşam görüşürüz arkadaşlar eğer gelirse Sardunyam selamımı söyle sana emanet ediyorum bunukaydirigubbakcemile3
gerçekten herkese güzel paylaşımlar , konumuz tatlıya bağlandı , umarım kimsenin hayatında sorun olmaz , bu tarz şeylerle karsılasmazsınız canlarım ..
Hepinizi yürekten kucaklıyorum :1hug: ve hepinize iyi geceler diliyorumŞeniz
Selametle canlarım..a.s.

canım gerçekten çoğu bayan için kabullenilemeyecek bi durum kim olsa senin yerinde aynı şeyleri hisseder eşinin üstüne çok gitme canım bence ona şu şekilde telkinde bulunabilirsin aynı şeyi sen yapsan acaba o ne hisseder ne düşünür bunu hatırlat ve tepkisine göre davran inşallah bu gıcık durumdan bir an önce kurtulursun allah yardımcın olsun

umarım o bayan dersini de ağzının payını da almıştır...umarım bir daha bu kadar denszi ve bayağı davranma cesareti gösteripte ,yuvaların huzurunu bozamaz....
şahsen onun yerinde olsam sokağa çıkmaya ve seninlede eşinlede yüzyüze gelmekten çekinir ve korkardım...tabii birazda olsa edebi,gururu ve haysiyeti var ise...

güldürdün benı çok yaşa.herkesin düşüncesi farklı olabilir tabı saygı duyarım ama aldatıldığımı gördükten sonra saçını başını yolmuşum nolcak kı suç ikisindede ve olmuş bitmiş aldatılmışım geçmiş olsun bana ozaman :tomato:bence ateş böceği önlemını aldı olaya el koydu en güzelini yaptı.
bişey yapmadan beklersen bakmışsın almış kocanı sana el sallıyo güle güle diye bılmıyorum çok mu yanlışım ama bence de böle....kötükedihüso

Böyle bir durumda ell sallayan kocam olmaz ben olurum!!:nazar:

Beni sevseydi saysaydi o kadinin yaninda degil benim yanimda olurdu, o yüzden def eder cehennemin dibine kadar yolunuz var derdim...:nazar:

Her fazla laubali, konuskan, girisken, sirnasik buldugum kadini muhtemelen bir tehlike olabilir önlemini almam lazim amanda aman kocami sakinmam lazim diye kendimi yiyip bitiremem,...Hem nasilki benim namus bekciliyimi esim yapmak zorunda degilse evvelallah, onunda namus bekciliyni yapmak gibi bir derdim yok...:kahve:

Bize haram kilinan günah kilinan hersey beyfendilerede haram kilinmisitr, biz kendimizi nasil sakiniyorsak onlarda sakiniversin, bizim iki beynimiz yok onlar gibi bir beynimiz var demekki insan bir beyinle bunlari düsünebiliyor kanimca...:kahve:

Burda en mahsum kisi koca evet!! Bütün bu olaylarin sebebi o cünküşutarafagitti

ağustos böceğimiz gelmedimi?
son durum haberler?
bi kere o kadın yerinde durmucak o kesin.
gerekirse eşininde ona sert davranması lazım.
eşinin yanına gidip duygu sömürüsü yapabilir
çünkü yüzsüz dikilmiş sabah kapıya arsız yani belli
ama eşini taktir etmek lazım,iyi bir insanmış demek.
kadının diğer vukuatlarıda nelerdir kimbilir?

Beni sevseydi saysaydi o kadinin yaninda degil benim yanimda olurdu, o yüzden def eder cehennemin dibine kadar yolunuz var derdim...:nazar:

Her fazla laubali, konuskan, girisken, sirnasik buldugum kadini muhtemelen bir tehlike olabilir önlemini almam lazim amanda aman kocami sakinmam lazim diye kendimi yiyip bitiremem,...Hem nasilki benim namus bekciliyimi esim yapmak zorunda degilse evvelallah, onunda namus bekciliyni yapmak gibi bir derdim yok...:kahve:

Bize haram kilinan günah kilinan hersey beyfendilerede haram kilinmisitr, biz kendimizi nasil sakiniyorsak onlarda sakiniversin, bizim iki beynimiz yok onlar gibi bir beynimiz var demekki insan bir beyinle bunlari düsünebiliyor kanimca...:kahve:

canım bak sen hiç aşık olmamışsın birisini sevmemişsin anlaşılan...:nazar:
insan değer verdigi insanı korur ,kollar kimse mükemmel değildir....!
herkes hata yapabilir sen eşinin ,eşinde senin hatalarını düzeltmek zorunda...yasakkelime
yoksa ne anlamı var fedakarlıgın, anlayışın, sadakatin ve evliliğin !!
birazcık konuya bak,yaşa,empati kur lütfen , olmaz böyle sadece dışardan bakmakla:1no2:

herkes hata yapabilir sen eşinin ,eşinde senin hatalarını düzeltmek zorunda...yasakkelime
birazcık konuya bak,yaşa,empati kur lütfen , olmaz böyle sadece dışardan bakmakla:1no2:

Iyi guzel de canim bu erkekler kendilerini koruyamiyorlar mi?
Hadi diyelim arkadas bu kadindan korudu esini yarin birgun karsisina baska bi kadin ciktiginda ne olacak her daim esimi koruyacak bu adami?
Evliliklerde en az kadin kadar erkegin de sagduyulu davranmasi gerektigine inaniyorum...süprizzzzz

Hadi diyelim arkadas bu kadindan korudu esini yarin birgun karsisina baska bi kadin ciktiginda ne olacak her daim esimi koruyacak bu adami?
Evliliklerde en az kadin kadar erkegin de sagduyulu davranmasi gerektigine inaniyorum...süprizzzzz

zaten hepimiz aynısını düşünüyoruz ama hani nerde o erkek
kim kaybetmişde biz bulalım

erkekler bizi bilek gücüyle koruyacaklar da bizde erkekleri yürek gücümüzle koruyacağız.
fairly like çok önemli bir detayı gözden kaçırmadığın için seni tebrik ederim tatlım

Son düzenleme:
birazcık konuya bak empati kur lütfen , olmaz böyle sadece dışardan bakmakla:1no2:

18 yasinda böyle düsünmen cok normal, ama 33 yasinda, 9 sene evli, 2 cocuk annesi olduktan sonra insan fikride degisiyor zikirde....:nazar:

Esimde bende gayet tabi hatalarimizi düzelticez gayet tabi birbirmize fedaklarlik yapicaz bunun tersini savunmuyorumki...sadakat insanin icinde olan birseydir bunu kisiler korumali ben onun sadaktini koruyamam o kendisi koruyacak....bunu demek istedim!
Evliligin amaci paylasmaktir sevgiyide aciyida kederide, yeri geldimi sogan ekmek yiyip yinede mutlu olabilmektir sevdigin insanla, onu sakinan ve koruyan ben degil kendi olmali, nasilki ben kendimi sakiniyor ve koruyorsam :kahve:

Ayrica yorumum agutos böcegi arkadasin konusu üzerine degildi alinti yaptigim yorumun üzerineydi..

Disardan bakmak he?? Kim disardan bakiyor olaya güzelim, kim acaba:nazar:

Allah'ın yarattığını sevmek zorundayız...."yaradılanı seveceksin yaradandan ötürü"

öncelikle şunu söylemelıyım senın her konuda yaptığın yorumları çok beğenıyorum.eğer kocam benı aldatmışsa tabiki canım aşkım olsun bidaha yapmazsın deyıp devam edemezsın.heran acaba kocam benı aldatıyor yada napıyor ne ediyor diye düşünmekte mantıklı değil,kafayı yersin bu kadar paranoya olursun.sadece önlem almalıyız diye vurguluyordum canım.ağustos böceğinin yaşadığı olayda ben yaşasaydın önlem alırdım onun yaptığı gibi.yorumun için teşekkür ederim.:1hug:

siz beni sürekli yanlış anlıyorsunuz ama:mymeka:
hatasını gördü işte bir daha tekrarlamamalı anlıyor musunuz ozaman gitsin eşine kızsın ama suan da değil...!!!
nasıl kadına önce iyi davranmalı sonra kızmalı diyorsunuz da elalem için, eşine karsı böyle davranmasını hoşgörüyorsunuz anlamıyorum..
Ayrıca Gülsüm ben 18 yasında olabilirim ama bu benim sizden aşşağı kaldıgım anlamına gelmez ayrıca istersem 40 yasına geleyim düşüncelerim hiç bir zaman değişmeyecek...!

erkekler genelde dışarıya hayır demeyi bilmezler....ve maçolar ya erkekliğe laf dedirtmemek için tamam demişdir...karıma sor dese, kılıbık diye düşünecek endişesindendir ...elalemin yılışık şırnaşığı yüzünden kocasıyla kavga etmemiş iyiki....ama kocası eğer bu servis işine devam ettirmeye kalksaydı sonuna kadar beraber olurudm kocayı kötüleyen arkadaşlarımla.

X