Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

kızlar ağustos böceği gelmedi mi?anam gene uykusuz kalcaz anladım.sabaha karsı yattım bütün işlerim yarım kaldı.ağustos böcüğü nerdesin canım.arkadaşlar olan olmuş cevabını vermiş bence.yapılması gereken buydu?aksini düşünen var mı.bu kadar da large olamayız heralde:1shok:

Hadi kadin gercekten dengesizlik yapti, ne alaka evli ve dogru düzgün hicbir samimiyeti
olmadigi bir erkekle her sabah ise gidip gelicek.:nazar:

Fakat esinin yaptigi düpedüz terbiyesizlik sana sormadan fikir almadan nasil olurda hemen tamam der?? :mymeka:

Esine apartmanda dedikodular basladi millet neler söylüyor derhal bu durumu düzelteceksin de, baktin gördün yine umursamiyor ailesinle konus bence! Onlara izah et durumu onlar konussun...benneyaptımki

Bu erkekler kadar ikiyüzlü yaratiklar yoktur dünyada, acaba aynisini sen yapsan ne olur??:kızgın: Kiyamet kopar degilmi?Çok üzgünüm çoook

Rahatsiz olmakta cok haklisin iyi niyetlide olsa hic farketmez bu durumu bende olsam kabul etmem:teselli:

Bu benim bu konuya yaptigim ilk yorumumdu!!
Hala arkasindayim tabiki, bende konu sahibi arkadasimizi cok hakli buldum hicte bunu kabul etmek zorunda degil dogal olarak esini kiskanmis ve bu durumdan rahatsiz olmus bende olsam olurdum...:nazar:

Burda en güzel sekilde bu olaydan siyrilan tabiki esi, bu belayi baslarina saran ama sonra ben yapamam sen hallet deyip cocuk gibi karsinin arkasina saklanan...

Ama tabiki adamin bir sucu yok, erkekler saftir, iyi niyetlidir, kilibik durumuna düsmemesi icin birsey söyleyemedi degilmi?? Yani bunuda yine biz kadinlar düsünmemiz lazim öylemi?? Allah onlarada akil vermis beyin vermis bu adam bunun böyle olacagini düsünememismi acaba?? Esine sormadan etmeden tamam deyip esi hayir kabul etmiyorum dedikten sonra, beni gereksiz kiskancliklarina bogma diyen adam sonradan neden o kadina gidip kusura bakmayin önce evet dedim fakat bu durum benide esimde cok rahatsiz etti, ulasiminizi kendizin saglayin diyemedi....

Ben o kadini savunmuyorum arkadaslar yaptigi dengesizligin ta kendisi, fakat o kadinin bir güzelce agzini payini veren arkadasimiz bence esinede bundan sonra böyle konularda düsünerek konusmasini tavsiye eder insallah..:nazar:

Kadinla konusma tarzini dogru bulup bulmamanin artik zaten bir önemi yok, arkadasimiz dogru bulduktan sonra olay bitmistir...kaydirigubbakcemile5

Canımcım- konunun anafikri kadın adamı kafesler-adam kolay kadına dayanamaz falan değil.
Konunun anafikri Herhengi bir komşu hanımefendi-Evli komşusu beyefendiye-işe giderken beni de alın-birlikte gider geliriz diyemez. Bu komşuluk haklarını suistimal etmek-sınırları aşmaktır tatlım:eek:klava:. Yani aklıbaşında olan-Ülkemizin örf adetlerini bilen bir hanıfendi evli bir erkeğe bu teklifi yapamaz zaten. Kurallara aykırı davranmaya çalışırsa da işte böyle cevabını alır-almalıdır.yasakkelime Kurallara uymayanlar da hem kendini hemde başkalarını sıkıntıya sokar.
a.s.

Bence kesinlikle buna mani olun eşiniz yada bayan kötü niyetli olmayabilir unutmayınki Bizi yaratan Rabbimiz kulunun nelere zaafı olduğunuda biliyor ve ona göre yasaklarınıda koymuş ve Efendimiz bir hadisinde“İki kişinin ( 1 kadın ve 1 erkek ) yanlarındaki üçüncü kişi şeytandır' buyurmuştur.Bu hadisinden kastedilen ise yabancı kişilerin bir odada ve halvette yalnız bulunmaları halidir.
Zamanla bir gülümsemeye sıcaklık olur okadar yol gidilecek suspusmu oturulur tabiki zamanla muhabbet koyulaşır kalplere hükmedemezsin sizin eşinizi açıktan uyarmanız bile daha çekiçi hale getirir ne pahasına olursa olsun izin vermeyin her şeyi göze alarak
bakın genelde bu tür muhabbet ortamları ekeklere çekici gelir evde eşle konuşmalarda paylaşımlarda sorunlar sıkıntılar vardır ama dışardaki bayanla muhabbette bunlardan uzak daha çekici muhabbet ortamı olur ve zamanla bağımlılık yapar eşiniz sizinle iki kelime etmez hale gelir o kişiyle muhabbetler koyulaşır bu vakaların binlerce örnegi vardır.

bunlara katılıyorum ,katılmıyor değilim,bir erkekle bir kadın bu şekle gelebilir,görüşmeler neticesinde ama diyorumki heüz ortada böyle bir şey yokken ,hiç bir durum yaşanmamışken (yaşanmasını zaten istemeyiz) kadına fazla sert olmamışmı diyorum...

hani gözle görülür tamam dersin yol gitsin,ama böyle bir durum olmamış , arkadaşımız kadına panter edasıyla saldırmış resmen,bu durum şüpheden ibaret sadece...

neyse ipler tekrar arkadaşımızda olduğuna göre sorun yok,ama şunu unutmayın eşiniz her zaman sizinle değil, ne yapıp ne yapmadığını bilemezsiniz,her zaman bu şekilde yanında olup olaylara müdahale etme şansınız da olamaz...yapacak adam yinede yapar diyorum...

ha hocanın bir fıkrası vardı bilenler bilir ;" hocanın eşeği çalındı diye herkes hocayı suçlamış,hocada ;dostlar demiş,tamam ben eşeğimi çaldırdım ama Allah aşkınıza bu hırsızın hiç mi kabahati yok"..söz meclisten dışarı ....

bende diyorum "durun arkadaşlar ,yapmayın bu adamın hiç mi kabahati yok?"olayı başlatan o değilmi zaten ,bütün herşey beyefendide bitiyor.
....:eek:klava:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gülsümcüm doğru diyorsun da bazı şeyleri kendiliğinden akıl edebilen kaç erkek var ki kaydirigubbakcemile3

İlla kadınların yönlendirmesi gerekiyor,öyle ya da böyle..

Çünkü erkekler her zaman bizler kadar ince düşünceli olamayabiliyor ...

Bizsiz şuradan şuraya adım atarken tökezler bazıları...kaydirigubbakcemile3

ates böcegi canim tavrin biraz sert olmus, yani kapiyi yüzüne kapatmissin, keske o kadar sert olmasaydin ama sonuc icin sevindim.

Bence kesinlikle buna mani olun eşiniz yada bayan kötü niyetli olmayabilir unutmayınki Bizi yaratan Rabbimiz kulunun nelere zaafı olduğunuda biliyor ve ona göre yasaklarınıda koymuş ve Efendimiz bir hadisinde“İki kişinin ( 1 kadın ve 1 erkek ) yanlarındaki üçüncü kişi şeytandır' buyurmuştur.Bu hadisinden kastedilen ise yabancı kişilerin bir odada ve halvette yalnız bulunmaları halidir.
Zamanla bir gülümsemeye sıcaklık olur okadar yol gidilecek suspusmu oturulur tabiki zamanla muhabbet koyulaşır kalplere hükmedemezsin sizin eşinizi açıktan uyarmanız bile daha çekiçi hale getirir ne pahasına olursa olsun izin vermeyin her şeyi göze alarak
bakın genelde bu tür muhabbet ortamları ekeklere çekici gelir evde eşle konuşmalarda paylaşımlarda sorunlar sıkıntılar vardır ama dışardaki bayanla muhabbette bunlardan uzak daha çekici muhabbet ortamı olur ve zamanla bağımlılık yapar eşiniz sizinle iki kelime etmez hale gelir o kişiyle muhabbetler koyulaşır bu vakaların binlerce örnegi vardır.

bunlara katılıyorum ,katılmıyor değilim,bir erkekle bir kadın bu şekle gelebilir,görüşmeler neticesinde ama diyorumki heüz ortada böyle bir şey yokken ,hiç bir durum yaşanmamışken (yaşanmasını zaten istemeyiz) kadına fazla sert olmamışmı diyorum...

hani gözle görülür tamam dersin yol gitsin,ama böyle bir durum olmamış , arkadaşımız kadına panter edasıyla saldırmış resmen,bu durum şüpheden ibaret sadece...

neyse ipler tekrar arkadaşımızda olduğuna göre sorun yok,ama şunu unutmayın eşiniz her zaman sizinle değil, ne yapıp ne yapmadığını bilemezsiniz,her zaman bu şekilde yanında olup olaylara müdahale etme şansınız da olamaz...yapacak adam yinede yapar diyorum...

ha hocanın bir fıkrası vardı bilenler bilir ;" hocanın eşeği çalındı diye herkes hocayı suçlamış,hocada ;dostlar demiş,tamam ben eşeğimi çaldırdım ama Allah aşkınıza bu hırsızın hiç mi kabahati yok"..söz meclisten dışarı ....

bende diyorum "durun arkadaşlar ,yapmayın bu adamın hiç mi kabahati yok?"olayı başlatan o değilmi zaten ,bütün herşey beyefendide bitiyor.....:eek:klava:

suç işlendikten sonra önlem alınsa ne işe yarayacak?

hayatım, suçu önlemek diye bir şey var...yani evlatlarımızı aman başlarına birşey gelmedi diye sokağa sorgusuz sualsiz sokağa mı salmamız mı lazım?

bende diyorum "durun arkadaşlar ,yapmayın bu adamın hiç mi kabahati yok?"olayı başlatan o değilmi zaten ,bütün herşey beyefendide bitiyor.
....:eek:klava:

Arkadaşım kusura bakma ama bence siz ağustos böceği arkadaşımızın ruh halini hiç anlamamışsınız...İlla suç üstü yakalamak mı lazım? ağustos böceği eşinin onu o kadınla aldattığını düşünmüyor..Sadece sabah işe git gel servisinden rahatsız olmuş..Ve bu olayın sonlanmasını istemiş...Yapması gerekeni de yapmış....kaydirigubbakcemile5

benim eşime gelip öyle soracak panter değil EJDERJA gibi anında kızgınlığımın ateşiyle yakarım onu!

bende diyorum "durun arkadaşlar ,yapmayın bu adamın hiç mi kabahati yok?"olayı başlatan o değilmi zaten ,bütün herşey beyefendide bitiyor.....:eek:klava:

--------------------
bence burdaki en masum kişi koca.

benim eşime gelip öyle soracak panter değil EJDERJA gibi anında kızgınlığımın ateşiyle yakarım onu!

ay vallahi orta yerimden çatladım gülmekten...:roflol:
arkadaslar olan oldu ters görüş belirtenler kendi hayatlarında böyle bi kadınla sorun yaşarlarsa gidip güzelce anlatsın yaptıgı seviyesizliği....:1closedeyes:
ama ilerisi sadece agustos_bocegini üzer ki biz o akşam 20 arkadas hep beraber farklı olan görüşlerin ortak noktalarını birleştirdik ve bu karara baglandı sonuc...lütfen artık yapmayın böyle olan olduyasakkelime
yani şaşırıyorum o kadın yerine aguston_boceginin yaptıgını haksız bulanlara:nazar:

Gülsümcüm doğru diyorsun da bazı şeyleri kendiliğinden akıl edebilen kaç erkek var ki kaydirigubbakcemile3

İlla kadınların yönlendirmesi gerekiyor,öyle ya da böyle..

Çünkü erkekler her zaman bizler kadar ince düşünceli olamayabiliyor ...

Bizsiz şuradan şuraya adım atarken tökezler bazıları...kaydirigubbakcemile3

Vallaha bademcim gayet iyi kendiliginden akil edebilen erkekler var cok sükür...:nazar:

Ben cok eminimki arkadasimiz bu konuda böyle tutucu olmasaydi esi suan hala komsunun söförlügnü yapmis olacakti...:1no2:

Nasilki evli bir kadin kendine ceki düzen vermesi gerek ise, konustuklarina dikkat etmeli ise, evli bir erkekte bunu düsünmeli kanimca....:mymeka:

Benim en cok kizdigim nokta, biz cok basit yapiyoruz herseyi bu erkekler icin ya:kahve:

Bu arada kiz sen hamissin, allah tamamina erdirsin cok sevindim!! a.s.Ne kadar istedigni biliyorumŞeniz

Vallaha bademcim gayet iyi kendiliginden akil edebilen erkekler var cok sükür...:nazar:

Ben cok eminimki arkadasimiz bu konuda böyle tutucu olmasaydi esi suan hala komsunun söförlügnü yapmis olacakti...:1no2:

Nasilki evli bir kadin kendine ceki düzen vermesi gerek ise, konustuklarina dikkat etmeli ise, evli bir erkekte bunu düsünmeli kanimca....:mymeka:

Benim en cok kizdigim nokta, biz cok basit yapiyoruz herseyi bu erkekler icin ya:kahve:

Bu arada kiz sen hamissin, allah tamamina erdirsin cok sevindim!! a.s.Ne kadar istedigni biliyorumŞeniz

Düşünebilen erkekler çok çok az canım..O düşünebilenler de daha önce başlarında buna benzer bir olay geldiğinde önceden fırçayı yemiş,akıllanmış olanlardır büyük bir ihtimallekaydirigubbakcemile3

Gerekli yontulma yapılıp cilalanmış olanlar yani..
Evet canım,hamişim..:nazar:Çok teşekkür ederim.:asigim:.Allah isteyen her arkadaşıma nasib eder inşallah:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
ates böcegi canim tavrin biraz sert olmus, yani kapiyi yüzüne kapatmissin, keske o kadar sert olmasaydin ama sonuc icin sevindim.

çok sevgili arkadaşım ama arsız yılışık sırnaşık kadın görmemişsiniz siz anlaşılan Allah da gördürmesin...inan bana bu dilden anlıyorlar ancak.

ben öyle bir kadın tanıdım.lohusa halime bile acimayıp öyle sırnaşarak yılışarak tacizler yaptı ki kocama nasıl aşık oluğunu kocamla neler yaptıklarını anlattı bana ve öyle rahattı ki sanki ben en yakın arkadaşı sırdaşıymışım gibi anlattı hemde.

burda konuyu okurken aklıma hep o geldi, sanki burdaki kadın o.

suç işlendikten sonra önlem alınsa ne işe yarayacak?

hayatım, suçu önlemek diye bir şey var...yani evlatlarımızı aman başlarına birşey gelmedi diye sokağa sorgusuz sualsiz sokağa mı salmamız mı lazım?

o zaman bu hesaba göre tüm tipi kayıklarıda hapse tıkmamız gerekir ?bu böyle olmamalı ..

ya tamam önlem alsın ,eşine sahip çıksın ama hani derler ya etki -tepki meselesi diye ortada bunu oluşturacak tek unsur komşu bayanın ağustos böceğinin eşi ile işe gidip gelmesi...bundan dolayı şimdi kadını asalım mı? şimdi dersiniz asalım diye yani burdaki çoğu arkadaş bunu der...ama yargısız infaz değilmi bu...

bakın yol yordam denen şey var,ilk önce kadının teklifini kabul edip ,ondan sonrada birden bire kadının suratına kapıyı çarpın olcak iş değil bu...

ya uyarırsın ,olmadı kadın hala dayanıyor veya rahatsız ediyor işte o zaman istediğin tepkiyi göster...ister saçını yol ,ister git şikayet et yetkili mercilere...yol ,yordam hepsi bu....
[/SIZE][/B]

çok sevgili arkadaşım ama arsız yılışık sırnaşık kadın görmemişsiniz siz anlaşılan Allah da gördürmesin...inan bana bu dilden anlıyorlar ancak.

ben öyle bir kadın tanıdım.lohusa halime bile acimayıp öyle sırnaşarak yılışarak tacizler yaptı ki kocama nasıl aşık oluğunu kocamla neler yaptıklarını anlattı bana ve öyle rahattı ki sanki ben en yakın arkadaşı sırdaşıymışım gibi anlattı hemde.

burda konuyu okurken aklıma hep o geldi, sanki burdaki kadın o.

geçmiş olsun sizin adınıza üzüldüm ama şimdi sizin karşınıza çıkan kadınla bu olayı bir tutamayız beni yanlış anlamayın....

o zaman bu hesaba göre tüm tipi kayıklarıda hapse tıkmamız gerekir ?bu böyle olmamalı ..

ya tamam önlem alsın ,eşine sahip çıksın ama hani derler ya etki -tepki meselesi diye ortada bunu oluşturacak tek unsur komşu bayanın ağustos böceğinin eşi ile işe gidip gelmesi...bundan dolayı şimdi kadını asalım mı? şimdi dersiniz asalım diye yani burdaki çoğu arkadaş bunu der...ama yargısız infaz değilmi bu...

bakın yol yordam denen şey var,ilk önce kadının teklifini kabul edip ,ondan sonrada birden bire kadının suratına kapıyı çarpın olcak iş değil bu...

ya uyarırsın ,olmadı kadın hala dayanıyor veya rahatsız ediyor işte o zaman istediğin tepkiyi göster...ister saçını yol ,ister git şikayet et yetkili mercilere...yol ,yordam hepsi bu....
[/SIZE][/B]

bizde dedik ki neden ikinciyi bekleyelim ya da üçüncüyü..?
böyle teklifi yapan kadın nasılsa tekrar sırnaşıcak, hadi onu da geçtik biz direk hayatından cıkarması kararını verdik...ve bunu baska türlü nasıl söyleyebilirdi aklım almıyor arkadasım söylediklerini:1shok:

güldürdün benı çok yaşa.herkesin düşüncesi farklı olabilir tabı saygı duyarım ama aldatıldığımı gördükten sonra saçını başını yolmuşum nolcak kı suç ikisindede ve olmuş bitmiş aldatılmışım geçmiş olsun bana ozaman :tomato:bence ateş böceği önlemını aldı olaya el koydu en güzelini yaptı.
bişey yapmadan beklersen bakmışsın almış kocanı sana el sallıyo güle güle diye bılmıyorum çok mu yanlışım ama bence de böle....kötükedihüso

Ugur bocugu arkadasim kestirip atmisin en iyisini yapmissin uzatmanin falanin filanin bi
alemi yok:kahve:

Sardunya_Zakkum
Bu cümlenizin altını çiziyorum.

Burada en masum kişi koca. :lepi:
=======================

X