BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Kızlar dualarımız tez vakitte kabul olur insallah masallah cok hizlilar var bu arada bana bildirim gelmedi tesadufen simdi sayfaya girdim de gordum bir ayar falan mi yapmam lazim acaba?
Amiinnn Etiketlememde sikinti yok cnm bildirim ayarlarin kapali olabilir bir ona ayarlardan bak birde sag ustte konuyu takip et i tiklarsan biri bise yazinca uyari geliyor

Bazende hic sevepsiz siteden kaynakli oluyor onun icin hep arada bakin diyorum ben tum listelerimde

Baktim konuyu takipteyim bildiirm de acik ama herhalde siteden zaten bi bu listem var yoklamak en iyisi

Baktim konuyu takipteyim bildiirm de acik ama herhalde siteden zaten bi bu listem var yoklamak en iyisi
Sitedendir bazen arkadaslar acil sifa okumasi falan aciyorlar hep etiketler ama bana gelmez ben guncel girdigimden tesaduf gorup okurum
Baaka bir dua listem vardi orada teknige yazmistim hic ilgilenen olmamisti o sebeple kendi gobegimizi kendimiz kescez

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:313 FATİHA SURESİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:30/09-C.TESİ
hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem)
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 muaf
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9 Muaf
bcgirl (Begum)
@meel
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm
neslihanot

Benim ismimi de begüm yapsak olur mu acaba. u'lu kalmis icimde ukte kaldi . biraz fazla takiyorum galiba kusura bakmayin

Bugun insallah okuyacagim kizlar :) simdiden Allah dualarimizi kabul etsin :)

Benim ismimi de begüm yapsak olur mu acaba. u'lu kalmis icimde ukte kaldi . biraz fazla takiyorum galiba kusura bakmayin

Bugun insallah okuyacagim kizlar :) simdiden Allah dualarimizi kabul etsin :)
Diger dua listemizden bildigim icin Basladiginda yazmistim cnm onceki duandada ismen okundu

cnm sadece alintilamissin birsey yazdiysan gorunmuyor

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem)
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 muaf
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9 Muaf
bcgirl (Begum)OKUNDU
@meel
D diclemm
neslihanot

hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem)
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 muaf
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9 Muaf
bcgirl (Begum)OKUNDU
@meel
D diclemm
neslihanot

Arkadaşlar merhaba:):)
Rabbim hepinizin gönlündekini hayırla çabucak versin inşallah Şuanda okuyamıyorum ancak aranıza katılmayı ben de çok isterim

Arkadaşlar merhaba:):)
Rabbim hepinizin gönlündekini hayırla çabucak versin inşallah Şuanda okuyamıyorum ancak aranıza katılmayı ben de çok isterim
Amin isteyen herkese nasip etsin insallah bu dua listemiz c.tesi tamamlanacak takipte kalip hatirlatirsaniz o listeye ekleriz

hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute (Gizem)
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 muaf
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9 Muaf
bcgirl (Begum)OKUNDU
@meel
D diclemm OKUNDU
neslihanot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…