BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

♦️Duamiz kisi basi 150 dua sahibi 250
لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ
“…Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).”

Anlamı: “Senden başka ilâh yoktur. Sen her türlü noksanlıktan, eşi-ortağı olmaktan uzaksın. Şüphesiz ben kendine yazık edenlerden oldum”
♦️@muhursuzpusula Gizem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim

Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Ödemelerini tez vakitte bitirebilmesini, aklında ve kalbinde olan kişiyle arasındaki bilip bilmediği tüm engellerin ve tüm sorunların tez vakitte çözülmesini, ilişkilerine devam etmelerini, hayırlısıyla yuvalarını kurabilmelerini nasip eyle ya Rabbim. Yuvalarından sağlık, mutluluk, huzur, aşk, sevgi, saygı, maddi ve manevi bolluk ve bereket eksik olmasın. Bu duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Gizem,sevdiği insan ve aileleri birbirleriyle hiç bir sıkıntı sorun problem yaşamadan, mutlu ve huzurlu şekilde geçinebilmelerini nasip eyle. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et Amin.

muhursuzpusula muhursuzpusula
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
Gizem arkadaşıma okudum, Allahım kabul etsin

♦️Duamiz kisi basi 150 Yunus Peygamber duasi

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
♦️ asi_melek asi_melek Burcu nun duasi
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Burcu kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Burcu kulunun kıymetini bilecek onu sevecek sayacak onunda seveceği helâl süt emmiş Allah korkusu olan hayırlı bir eş, hayırlı evlatlar nasip et duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Amin.

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Burcu kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Burcu kulunun kıymetini bilecek onu sevecek sayacak onunda seveceği helâl süt emmiş Allah korkusu olan hayırlı bir eş, hayırlı evlatlar nasip et duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Amin.
Burcu arkadaşım için okudum. Allahım kabul etsin

♦️Duamiz kisi basi 150 dua sahibi 250

Anlamı: “Senden başka ilâh yoktur. Sen her türlü noksanlıktan, eşi-ortağı olmaktan uzaksın. Şüphesiz ben kendine yazık edenlerden oldum”
♦️@muhursuzpusula Gizem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim

Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Ödemelerini tez vakitte bitirebilmesini, aklında ve kalbinde olan kişiyle arasındaki bilip bilmediği tüm engellerin ve tüm sorunların tez vakitte çözülmesini, ilişkilerine devam etmelerini, hayırlısıyla yuvalarını kurabilmelerini nasip eyle ya Rabbim. Yuvalarından sağlık, mutluluk, huzur, aşk, sevgi, saygı, maddi ve manevi bolluk ve bereket eksik olmasın. Bu duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Gizem,sevdiği insan ve aileleri birbirleriyle hiç bir sıkıntı sorun problem yaşamadan, mutlu ve huzurlu şekilde geçinebilmelerini nasip eyle. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et Amin.

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
Gizem için okudum rabbim kabul etsin inşallah 🤲

🌺Nebi ( Sallallahu Aleyhi ve Sellem)'den şöyle rivayet edilmiştir.

"Her kim, recebin ilk onunun her günü yüz kere:
...
recep ayı ilk on gün zikri arapça

"سُبْحَانَ الْحَيَّ الْقَيُّو مِ"

Sübhanel Hayyil Kayyûm

"Hayy ve Kayyum (gerçekte tek diri ve her şeyin yegane yöneticisi) olan Allah-u Te'ala'yı tesbih ederim!",

İkinci onun her günü yüzkere :

recep ayı ikinci on gün zikri arapça

"سُبْحَانَ اللهِ الْأَ حَدِ الصَمَدِ"

Sübhanallahil Ehadis Samed

" Ehad ve Samed ( tek ve ulu ) olan Allah-u Te'ala'yı tesbih ederim!",

Üçüncü onun her gününde de, yüz kere:

recep ayı son on gün zikri arapça

"سُبْحَانَ اللهِ الرَّ ءُوفِ"

Sübhanallahir Raûf

"Rauf ( Yaratıklarını çokça esirgeyici ) olan Allah-u Te'ala'yı tesbih ederim!"
derse, ona verilecek sevabı hiçbir vasfedici tarif edemez."

Kalplerin öldüğü günde recebin ilk gecesini ihya edenin kalbi ölmez. Allahu Teala onun üzerine başının tepesinden hayırları yağdırır, anasının kendisini doğurduğu gibi günahlarından çıkar ve günahkarlardan cehennemi hak etmiş yetmişbin kişiye şefaatçi kılınır

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
Burcu için okudum rabbim kabul etsin inşallah 🤲

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
♦️@sibell13 Sibelin duasi
Allahim Sibel arkadasima tez vakitte birbirlerine hayırlı eş olacaklari biriyle hayırlı bir evlilik hayırlı evlatlar nasip et üç aylarin hurmetine sen isteyen herkese de Sibele de mutlu huzurlu bir aile kurmayi nasip et amin ya Erhamerrahimin🤲🏻🤲🏻

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
Allahim Sibel arkadasima tez vakitte birbirlerine hayırlı eş olacaklari biriyle hayırlı bir evlilik hayırlı evlatlar nasip et üç aylarin hurmetine sen isteyen herkese de Sibele de mutlu huzurlu bir aile kurmayi nasip et amin ya Erhamerrahimin🤲🏻🤲🏻
Canım reglken okunabiliyor mu ?

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
Sibel için okudum. Allahım kabul etsin

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
Sibelciğimm için okudum rabbim kabul etsin inşallah 🌸🤲

X