BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Yatsıdan sonra Fetih suresinin okunmasını tavsiye ediyorlar. Yalnız sayının tek olması gerekiyormuş. 1-3-5-7 gibi dediler. Bugün karar verip yarın başlasak mı acaba? Yarın Cuma gecesi oluyor çünkü. 💚💚💚

💜Arkadaşlar merhaba Yunus peygamberin duasini 100kere okusak cok gelir mi dua sahibi de ustune 1000e tamamlar cok guzel bir duadir çünkü🙂🙂

«Yunus Aleyhisselam’ın balığın karnında bulunduğu sürece bu duayı okudu.:
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

Ben öyle bir söz biliyorum ki sıkıntı ve kedere düşmüş bir kimse onu söyleyecek olursa mutlaka o sıkıntı ve kederden kurtulur. O söz, kardeşim Yunus’un sözüdür. Karanlıklar içinde şöyle sesleniyordu: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

muhursuzpusula muhursuzpusula
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story

💜Arkadaşlar merhaba Yunus peygamberin duasini 100kere okusak cok gelir mi dua sahibi de ustune 1000e tamamlar cok guzel bir duadir çünkü🙂🙂

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

Ben öyle bir söz biliyorum ki sıkıntı ve kedere düşmüş bir kimse onu söyleyecek olursa mutlaka o sıkıntı ve kederden kurtulur. O söz, kardeşim Yunus’un sözüdür. Karanlıklar içinde şöyle sesleniyordu: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
Çok güzel olur canım ben varım 🥰

Manası :

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
Ben varım 🤲💚

Manası :

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
Aslında kişi başı 150de okunur sanki canım çok uzun değil ya :KK66: Ama öyle de böylede bende varım :)

♦️Duamiz kisi basi 150 dua sahibi 250
لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ
“…Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).”

Anlamı: “Senden başka ilâh yoktur. Sen her türlü noksanlıktan, eşi-ortağı olmaktan uzaksın. Şüphesiz ben kendine yazık edenlerden oldum”
♦️@muhursuzpusula Gizem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim

Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Ödemelerini tez vakitte bitirebilmesini, aklında ve kalbinde olan kişiyle arasındaki bilip bilmediği tüm engellerin ve tüm sorunların tez vakitte çözülmesini, ilişkilerine devam etmelerini, hayırlısıyla yuvalarını kurabilmelerini nasip eyle ya Rabbim. Yuvalarından sağlık, mutluluk, huzur, aşk, sevgi, saygı, maddi ve manevi bolluk ve bereket eksik olmasın. Bu duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Gizem,sevdiği insan ve aileleri birbirleriyle hiç bir sıkıntı sorun problem yaşamadan, mutlu ve huzurlu şekilde geçinebilmelerini nasip eyle. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et Amin.

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story

♦️Duamiz kisi basi 150 Yunus Peygamber duasi
لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ
“…Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).”

asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
G gunesliguzelgunler
♦️ asi_melek asi_melek Burcu nun duasi
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Burcu kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Burcu kulunun kıymetini bilecek onu sevecek sayacak onunda seveceği helâl süt emmiş Allah korkusu olan hayırlı bir eş, hayırlı evlatlar nasip et duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Amin.

X